#1 2009-03-12 09:46:43

tolek_88

Member

Skąd: Marszowice
Zarejestrowany: 2007-11-06
Posty: 413
Punktów :   

Maraton w Leśnicy :)

Cicho po wyborach się zrobiło bardzo. Nabieram dziwnych obaw, że forum ożyje za jakieś 3,5 roku. No może, przed wyborami do rady miasta

Ale ja nie o tym - fajna impreza jest "I Ty możesz zostać maratończykiem". Niestety na Stadionie Olimpijskim, wiec na drugim końcu miasta.
http://www.mcs.wroc.pl/pl/archive/0
Szkoda, że w naszej okolicy nie ma takich eventów. W końcu takie piękne mamy tereny... A koszt zapewne prawie zerowy, a zabawy pewnie więcej niż na festynie... MCS też ma obiekt na Leśnicy, może u nas też byliby chętni?

Offline

#2 2009-03-12 16:54:14

sprintek

Member

Zarejestrowany: 2007-07-21
Posty: 176

Re: Maraton w Leśnicy :)

Maraton nie, ale bieg na kilka kilometrów czemu nie? Właśnie tak myślę, żeby coś tu zorganizować, np przy okazji nocy świętojańskiej? Biegaczy w Leśnicy jest mało, a jednym z nich jestem ja XD. Leśnica powinna mieć swój własny bieg, i myślę, że gdyby teraz zacząć myśleć o tym, można coś w kilka osób przygotować

Offline

#3 2009-03-12 17:10:51

tolek_88

Member

Skąd: Marszowice
Zarejestrowany: 2007-11-06
Posty: 413
Punktów :   

Re: Maraton w Leśnicy :)

bardziej miałem na myśli taką zorganizowaną akcję regularnych treningów z trenerem. Biegi Leśnickie już jakieś są, ostatnio coś było w parku Złotnickim...

Offline

#4 2009-03-12 19:37:35

tom

New member

Zarejestrowany: 2009-02-13
Posty: 2
Punktów :   

Re: Maraton w Leśnicy :)

też uważam że warto byłoby zorganizować bieg przełajowy.  Są tu(Leśnica i okolice) świetne tereny; Np. trasa od zamku Leśnickiego do zamku w Wojnowicach (mocny chwyt).  Już wspominałem ( 3 tygodnie temu) to moim pracodawcom z CK Zamek. Zobaczymy! Może to być niezła impreza promująca miejsce. Jeszcze do tego jakiś sponsor np. NIKE, ADIDAS (fantazja)? Też czasami biegam.

Offline

#5 2009-03-12 21:12:45

sprintek

Member

Zarejestrowany: 2007-07-21
Posty: 176

Re: Maraton w Leśnicy :)

Ja jako biegacz mówię, że zrobienie profesjonalnego biegu z Leśnicy do Wojnowic do olbrzymie zadanie i według mnie możemy planować taki bieg najwcześniej na... marzec 2010 lub później. Zaczynamy od zera i trudno zrobić taką imprezę. Proponuję na początek zrobić coś w Parku Leśnickim, po odpada problem frekwencji (biegi dla dzieci) i szatni (pomieszczenia zamku?) oraz o wiele łatwiej przygotować trasę.

Tolek- jeśli chcemy założyć grupę biegową, to trzeba założyć stowarzyszenie. Ja biegam już ponad 5 lat więc mogę pomóc. Ja to widzę po prostu jako grupę znajomych którzy biegają dla zdrowia i stawiają sobie coraz wyższe cele. W tym wypadku trzeba i tak zebrać sporą grupę osób, bo inaczej to nie ma szans. Można zrobić konkurencję WKB "Piast" dla zachodniej części miasta.

Co do sponsoringu:

najczęściej można wyprosić nagrody w wysokopowierzchniowych sklepach sportowych. W zamian za bony mają darmową reklamę trafiająca w 100% do sportowców amatorów i wyczynowców

Nike i Adidas mogą wesprzeć biegi typu New York Maraton, ale nam do tego hohohohohohohohohohohohohohohohohoh

Ostatnio edytowany przez sprintek (2009-03-12 21:15:39)

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.babskie.pun.pl www.odk1.pun.pl www.stickhero.pun.pl www.pedagogikagrc.pun.pl www.gastronomiauwm.pun.pl