#1 2009-04-14 14:30:06

Jerzy Michalak

Member

Zarejestrowany: 2007-12-02
Posty: 433
Punktów :   -9 

Sprzątanie Stabłowic

Drodzy Mieszkańcy,

przygotowuję akcję "Sprzątanie Stabłowic", czyli likwidację najbardziej drażniących nas skupisk śmieci na naszym Osiedlu.

Proszę Was o pomoc, w trzech sprawach:

1. wskazania miejsc na naszym Osiedlu wymagających natychmiastowej interwencji,

2. zaangażowania w się w pomoc przy sprzątaniu,

3. rozpowszechnienia informacji o naszej akcji.

Wystaram się o samochód z kontenerem na śmieci wielkogabarytowe, oraz o worki na mniejsze odpady. W umówionymm dniu samochód przyjedzie do Stabłowic, a my tylko powrzucamy śmieci do kontenera.

Wiem, że największy problem będzie z pkt. 2 mojej prośby, ale wierzę, że są wśród nas aktywni ludzie, którzy nie boją się wziąć swoich spraw we własne ręce.

Pozdrawiam serdecznie.

Jurek Michalak
Radny Osiedla

Offline

#2 2009-04-18 00:59:26

maslak

Member

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-02-13
Posty: 12
Punktów :   
WWW

Re: Sprzątanie Stabłowic

Jerzy gratuluję pomysłu i zapału ! Z takim samym problemem borykają się Maślice. dlatego uprzejmie prosiłbym o radę, w jaki sposób można pozyskać firmę z kontenerem - może podobną akcję zainicjuję na sąsiednim osiedlu:) i może się uda..(myślę o Twoim punkcie nr 2..)
w sumie niebawem Dzień Ziemi 24 kwietnia..a kiedy dokładnie planujecie?
był okres, że prowadziłem projekt-akcję związany z Dniem Ziemi..na kilku osiedlach we Wrocławiu. Nawet swego czasu udało mi się go zrealizować wspólnie ze Szkoła Podstawowa z Pracz Odrz. chyba w 2005 r.

a tak poza tym, a docelowo - myślę, że można pomyśleć o jakiejś współpracy (Radnego Jerzego, czy ew. RO z St Maślice, czy powstającym Klubem Radnych Stowarzyszonych:)), choćby już na polu informacyjnym...
życząc powodzenia
maslak
Stowarzyszenie Maślice redakcja maslice.org

Ostatnio edytowany przez maslak (2009-04-18 01:05:03)


STOWARZYSZENIE MAŚLICE. Budowanie społeczeństwa obywatelskiego.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naruto-shinobiworld.pun.pl www.pandanda.pun.pl www.bdsm.pun.pl www.bud09.pun.pl www.gra-naruto-pbf.pun.pl