#1 2007-01-24 23:33:35

Grzegorz P.

Administrator

6569400
Call me!
Skąd: Stabłowice Yellow Street
Zarejestrowany: 2007-01-24
Posty: 42
Punktów :   

Wasze opinie na temat Leśnicy

Tutaj możecie wyrażać swoje opinie na temat Osiedla... Czy wam sie podoba ? Jesli tak to dlaczego ? Co sądzicie o mieszkańcach ? itd. itp.


Guest Zanim napiszesz posta, przeczytaj Regulamin ! ! !

Offline

#2 2007-02-03 14:48:57

nietoper

Member

Zarejestrowany: 2007-01-30
Posty: 22
Punktów :   

Re: Wasze opinie na temat Leśnicy

Pub Lissa mi się podoba. Jedyna miejsce w okolicy gdzie możan się spotkać ze znajomymi w normalnej atmosferze napic się piwa lub coś zjeść.

Offline

#3 2007-02-07 02:51:03

allin

Member

Skąd: Stabełki
Zarejestrowany: 2007-01-31
Posty: 36
Punktów :   

Re: Wasze opinie na temat Leśnicy

Piwko tanie... pizzeria też daje rade.


Wszystkie Ryśki to fajne chłopy

Offline

#4 2007-03-23 18:33:20

taenia

New member

Zarejestrowany: 2007-03-23
Posty: 1
Punktów :   

Re: Wasze opinie na temat Leśnicy

a co sadzicie o PUBie PM na Serowarskiej?? i o PUBie u Tomasza??? czy byliscie w ogole w tych pubach ?? jezeli tak to ktory wolicie i dlaczego?? i jak czesto bywacie w tych miejscach?? a jest jeszcze jakis pub tego typu oprocz tych dwoch  i Lissy ?? piszcie odpowiedzi pliiizzz

Offline

#5 2007-03-31 22:43:14

Bodiniusz

Member

Skąd: Złotniki
Zarejestrowany: 2007-03-31
Posty: 414
Punktów :   

Re: Wasze opinie na temat Leśnicy

W pubie Lissa jest tragiczne jedzenie. Zamawiałem zestaw gyros, pizzę, knyszę... nie dało się jeść. Może macie na myśli restaurację (jeszcze tam nie byłem)??

A czy gdzieś jeszcze można zamówić jakieś jedzenie z dowozem?

Offline

#6 2007-04-01 12:13:01

allin

Member

Skąd: Stabełki
Zarejestrowany: 2007-01-31
Posty: 36
Punktów :   

Re: Wasze opinie na temat Leśnicy

Nie jadłem w Pubie więc się nie wypowiem; ponoć w restauracji jest jedzonko pierwsza klasa, ale ceny chyba z sufitu. Generalnie w naszej okolicy nie ma miejsca gdzie można by było fajnie zjeść za niewielkie pieniądze. Z tego co wiem to chyba tylko pizzeria Lissa dowozi papu.

Acha - hamburgery w Hermesie na dole są paskudne...


Wszystkie Ryśki to fajne chłopy

Offline

#7 2007-09-07 15:07:45

kotlarz

New member

Zarejestrowany: 2007-09-07
Posty: 2
Punktów :   

Re: Wasze opinie na temat Leśnicy

Witam,

Mieszkam na NASZYM osiedlu od jakiegoś już czasu. Przeprowadziłem się tutaj nie tylko nie z innej dzielnicy Wrocławia ale i zupełnie innego województwa. I wiecie co mnie najbardziej przeraża poza, zakorkowaną średzką, tragicznymi drogami, naszym proboszczem traktującym wiernych jak za czasów  Boryny ............ Najbardziej mnie jednak przeraża liczba pijaków, niebieskich ptaków i innych wałensających się obywateli po ulcach Leśnicy! ludzie do tego jest się najtrudniej przyzwyczaić!!!

Ostatnio edytowany przez kotlarz (2007-09-07 15:08:35)

Offline

#8 2014-12-14 22:42:08

ALEXANDRA

Gość

Re: Wasze opinie na temat Leśnicy

Jedynym minusem Leśnicy jest Pizzeria Lissa, nie wiem kto pozwolił i nadal pozwala , aby ta pizzeria istniała. Pizzę, którą tam podają nie da się jeść, oprócz tego, że jedzenie jest FATALNE , to jeszcze Panie obsługujące są tak bardzo nie miłe i nie zwracają uwagi na klientów, że dziwie się , że mają tam jakichkolwiek klientów. Uważam , że miejsce takie jak Leśnica, zasługuję na lepszą pizzerię , niż taką którą jest Lissa, ponieważ zdecydowanie robi ona antyreklamę temu miejscu. Pozdrawiam

#9 2014-12-16 11:47:34

 Arek

Member

Zarejestrowany: 2014-02-24
Posty: 36
Punktów :   

Re: Wasze opinie na temat Leśnicy

Na Dolnobrzeskiej masz Magię Smaku, robią bardzo dobrą pizzę, polecam (też z dowozem)

Offline

#10 2014-12-17 10:01:21

mieszkaniecc

Gość

Re: Wasze opinie na temat Leśnicy

Magi Smaku nie polecam pizza tam fatalna ...a z dowozem jakis koszmar czekac trzeba wieki.Poleca natomiast pizzerie Novocento na przeciwko Dolsinu to chyba jest Trzmielowicka te nowe budynki ..pizza wyśmienita zrobiona z gustem i smakiem bardzo miła obsługa ..lepszej pizzy nie jadłem (w Leśnicy)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kolekcjonerzy.pun.pl www.shadow-of-lostendard.pun.pl www.nyanfriends.pun.pl www.shinobipbf.pun.pl www.weareemo.pun.pl