#1 2010-03-19 19:54:01

Jerzy Michalak

Member

Zarejestrowany: 2007-12-02
Posty: 433
Punktów :   -9 

Rada Osiedla Leśnica najlepsza we Wrocławiu!

Nie chcę się zbytnio chwalić, ale przeczytajcie ten ARTYKUŁ

Pewnie wiele jest jeszcze do zrobienia. Czekam na sugestie co w działaniu Rady można jeszcze poprawić (oczywiście uwzględniając ograniczenia finansowe i organizacyjne), a co już uległo poprawie.

Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez Jerzy Michalak (2010-03-19 19:57:02)

Offline

#2 2010-03-20 13:05:13

zka

Gość

Re: Rada Osiedla Leśnica najlepsza we Wrocławiu!

ach ta wrodzona skromność... ja nie widzę, żadnych zmian, brudno, szaro i jak zwykle sterty śmieci zamiast trawników po stopniałym śniegu, a to dopiero poczatek długiej listy problemów, których zdajecie się Państwo nie dostrzegać, więc byłbym ostrożny z pochwałami. Pozdrawiam

#3 2010-03-20 14:24:18

JL

Gość

Re: Rada Osiedla Leśnica najlepsza we Wrocławiu!

Będę powtarzać z uporem maniaka: zgłaszajcie radzie wszystkie problemy, żądania , pomysły.
Nie chcecie przyjść na dyżur to zadzwońcie,  napiszcie list, meila, skorzystajcie z formularza kontaktowego na stronie. Uwierzcie, że prawie nie zdarzają się dyżury na których nikt się nie pojawia. Zgłoszenie na forum również może być brane pod uwagę jeśli będzie spełniało określone warunki – nie będzie anonimowe, będzie w nim dokładny opis zagadnienia  i jego lokalizacja oraz określone zostaną oczekiwania. Wpisy takie jak: na osiedlu jest brudno, drogi są dziurawe, pod sklepem stoją pijacy, młodzież hałasuje itp. nie nadają się abyśmy na ich podstawie mogli wymagać od określonych służb załatwienia problemu. Natomiast każdy konkretny wniosek mieszkańców ma swój ciąg dalszy. Zgłoszenia przekazujemy Zarządowi Dróg i Utrzymania Miasta, Policji, Straży Miejskiej, odpowiednim Wydziałom Urzędu Miejskiego. Nie zawsze wnioski te są załatwiane zgodnie z naszymi oczekiwaniami , czasem spotykamy się z odmową  ale takie są realia.

Dyżury radnych - poniedziałki 16:30- 18:00, czwartki 17:00-18:30, tel. 71 349 44 96, 
mój e-mail joanna.lisowska@lesnica.org

Wszystkim, którzy chcieliby bezpośrednio  zgłosić  potrzebę załatania dziury w jezdni czy chodniku, uprzątnięcia śmieci, naprawy sygnalizacji, odmalowania pasów, naprawienia latarni itp. przypominam, że przez całą dobę  jest czynny telefon ZDiUMu 71 376 00 22 i 19501   oraz  e-mail: zgloszenia@zdium.wroc.pl

Jeżeli zaś chodzi o zaśmiecone ,osiedlowe trawniki to moim zdaniem powinniśmy mieć przede wszystkim pretensje do samych siebie, do naszej społeczności. Istnienie dzikich wysypisk możemy ewentualnie zrzucać na innych, podrzucających nam swoje śmieci ale zaśmiecony trawnik na naszej ulicy to niestety nasza wina. I możemy zażądać od odpowiednich służb aby nam ten trawnik posprzątały ale możemy też zakasać rękawy i zrobić to sami. Polecam artykuł w ostatnim numerze GL o porządkach na mojej ulicy – Grabowej.
Pozdrawiam, Joanna Lisowska.

#4 2010-03-20 23:07:22

Jerzy Michalak

Member

Zarejestrowany: 2007-12-02
Posty: 433
Punktów :   -9 

Re: Rada Osiedla Leśnica najlepsza we Wrocławiu!

I możemy zażądać od odpowiednich służb aby nam ten trawnik posprzątały ale możemy też zakasać rękawy i zrobić to sami. Polecam artykuł w ostatnim numerze GL o porządkach na mojej ulicy – Grabowej.

A i my z młodymi ze Stabłowic przygotowujemy taką akcję. Kto będzie chętny, ten się przyłączy.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.purplehandgang.pun.pl www.kiepscy.pun.pl www.pedagogika-aps.pun.pl www.waleczniwojownicy.pun.pl www.narutootesik.pun.pl