#1 2010-05-24 11:22:33

 zamiel

New member

Zarejestrowany: 2010-05-24
Posty: 1
Punktów :   

Interet Union

Witam po raz pierwszy. Mam pytanie do mieszkańców Leśnicy apropo firmy Internet Union, a konkretnie oferowanego przez nich internetu (optic internet 10Mbps za 51,24zł) czy może ktoś się wypowiedzieć na temat tej firmy (kontakt, reagowanie na zgłaszane usterki) oferowanych przez nią usług, samego internetu, czy faktycznie dostępna jest prędkość wskazana w ofercie

Offline

#2 2010-05-26 23:36:44

Grzegorz P.

Administrator

6569400
Call me!
Skąd: Stabłowice Yellow Street
Zarejestrowany: 2007-01-24
Posty: 42
Punktów :   

Re: Interet Union

Wszystko pięknie do póki nie nadejdzie dzień, w którym dużo użytkowników siedzi na necie. Transfer spada, internet = kulawy. W dodatku często wyłączany internet z nie wiadomych przyczyn. Następna kwestwia dotyczy obsługi. Jeśli coś Ci sie spierniczy, ciężko się doprosić o pomoc od strony dostawcy internetu Szczerze ? NIE POLECAM !!! Znam sporo osób które przeszły na TP z INTERNET UNION. Pan ( D. ) który prowadzi tą firmę, pucuje się wtedy kiedy internet ma być zakładany. Później ? Totalnie olewa wszystko... Pozdrawiam


Guest Zanim napiszesz posta, przeczytaj Regulamin ! ! !

Offline

#3 2010-06-08 22:07:05

krecik

Gość

Re: Interet Union

mam dokładnie takie same doświadczenia z firmą IU. częste przerwy w dostępie do sieci, zwykłe olewanie telefonów, gdy ktoś chce zgłosić awarię. no i standardowo, padnie net w piątek po południu, wróci, jak pan D. i jego ekipa wróci w poniedziałek rano do pracy (brak netu w weekend), ponieważ klient jest ważny dla firmy tylko w momencie, kiedy płaci za podłączenie do sieci. potem zlewka totalna

#4 2010-06-20 12:43:38

guiro

Gość

Re: Interet Union

Witam, ja posiadam od nich internet na światłowodzie ( 10-cio piętrowce ) i jestem zadowolony. Zdarzały się jakieś przerwy w dostawie, ale trwały krótko. Ale za to ta prędkość prędkość.... w tej cenie nigdzie nie znalazłbym lepszej oferty. Zdarzają się transfery nawet 10Mb/s!

#5 2010-07-09 18:51:30

Sebo.PL

New member

Zarejestrowany: 2010-07-09
Posty: 1
Punktów :   

Re: Interet Union

Witam,
Ja też niby mam światłowodowy i chociaż na prędkość zazwyczaj nie narzekam - mimo, że czasami zdarzają się przestoje - to strasznie wkurza mnie, że firma nie dotrzymuje umowy w innym względzie. Z godnie z nią powinienem mieć przydzielony publiczny adres IPv4, który zresztą po wielu e-mailach na jakiś czas nawet dostałem... na tydzień... teraz znów go nie mam już od kilku miesięcy.

Offline

#6 2010-08-11 12:17:27

Paburro

New member

Zarejestrowany: 2010-08-11
Posty: 5
Punktów :   

Re: Interet Union

Witam wszystkich jako że nowy jestem zarówno na forum jak i w Leśnicy.

Czy InternetUnion się poprawił? Czy sytuacja wciąż ta sama? Jeśli IU tak nawala, to jakie są alternatywy dla szybkiego internetu w Leśnicy?

Offline

#7 2010-10-21 16:08:12

Zyczliwy

Gość

Re: Interet Union

Orange Freedom 20MB za 80zl netto

mam 6MB nie dlugo przechodze na 20MB. Internetu przez około 3 lata nie miała 2 razy (za kazdym razem jak zadzwonilem na BOK pani powiedziala mi ze maja usterke cos im wysiadlo i za pare godzin bedzie - bez krecenia) zadowolony jestem w 100 procentach

#8 2011-12-07 12:25:49

Paburro

New member

Zarejestrowany: 2010-08-11
Posty: 5
Punktów :   

Re: Interet Union

Ja zaczynam mieć serdecznie dosyć internet union. Już mi lepiej smiga jak podłączę telefon do kompa i jadę przez GPRS!!!

Są w Leśnicy jakieś alternatywy, ktoś próbował netię, jakieś wrażenia?

Offline

#9 2012-08-11 09:57:26

Romano

Gość

Re: Interet Union

Bylem klientem internet union przez 5 lat od prawie samego poczatku  od kiedy jeszcze kulał i sam szef Dobosz robil instalacje u mnie. internet dzialał dobrzem 512kbit wtedy stare czasy
Potem niestety zmienil sie zarząd i zasady firmy, podpisalem nowa umowe i predkosc internetu zostala ograniczona 16 razy do 1Mbit'a . Z szybkiego symetrycznego internetu o super malym pingu 4-5ms zrobiłą się wolna, 30-150ms pingowa kicha, a przy takich parametrach to można sobie jedynie zamówic waciki na allegro, jak siec nie jest obciążona.
Jest mi smutno ze jako wieloletni stały klient zostałem tak potraktowany, nigdy nie spóźniłem się z zapłatą no ale w
umowie rzeczywiscie jest 1mbit, tyle ze napisany 1MB co sugeruje Bajty , 8mbit i wprowadza klientow w blad.
Wypowiedzialem umowe, gdyz oferty wokoło mnie mnie siegają do 80 mbit fiber optic z firmy orange.
Internet union byl konkurencyjny ze wzgledu na maly ping i symetryczne lacze 16/16,mbit, teraz to nawet nie konkuruje z internetem w moim telefonie komórkowym.
Pozdrawiam

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.thoriaots.pun.pl www.isp-kielce.pun.pl www.mc-pb.pun.pl www.metalocalypse.pun.pl www.outsiders.pun.pl