• Index
  •  » Leśnica
  •  » czy zostanie zlikwidowany żłobek przy ulicy Średzkiej

#1 2010-10-15 07:47:23

Jacek

Gość

czy zostanie zlikwidowany żłobek przy ulicy Średzkiej

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ … lasku.html

Czy Rada Osiedla wie coś o próbie odebrania żłobka mieszkańcom? Jeśli to prawda czy zamierza podjąć jakieś kroki? Typu strajk okupacyjny plebanii, zachęcenie do bojkotu finansowego parafii?

Proszę o odpowiedz bo wydaje mi się to tak absurdalne, że aż nie możliwe, bo po co by był proboszczowi żłobek?

#2 2010-10-15 09:26:20

tolek_88

Member

Skąd: Marszowice
Zarejestrowany: 2007-11-06
Posty: 413
Punktów :   

Re: czy zostanie zlikwidowany żłobek przy ulicy Średzkiej

nie wydaje mi się, żeby proboszcz chciał likwidować Żłobek im. kardynała Meisnera...

Offline

#3 2010-10-15 10:25:53

Jacek

Gość

Re: czy zostanie zlikwidowany żłobek przy ulicy Średzkiej

to dlaczego chce zwrotu terenu i budynku żłobka? Może chce żłobek odsprzedać miastu i kupić sobie jeszcze bardziej wypasione audi?

#4 2010-10-21 10:58:28

ulinqa

Member

Skąd: Leśnica
Zarejestrowany: 2008-09-21
Posty: 23
Punktów :   

Re: czy zostanie zlikwidowany żłobek przy ulicy Średzkiej

A gdzie to jest napisane, że nasz Proboszcz chce zabrać żłobek? Dyrektorka jest w dobrych relacjach z proboszczem i myślę, że rodzice coś by wiedzieli na ten temat.

Offline

#5 2010-10-21 16:54:12

Arek

Gość

Re: czy zostanie zlikwidowany żłobek przy ulicy Średzkiej

ulinqa napisał:

A gdzie to jest napisane, że nasz Proboszcz chce zabrać żłobek? Dyrektorka jest w dobrych relacjach z proboszczem i myślę, że rodzice coś by wiedzieli na ten temat.

bo przejęciu żłobka to byłby katolicki żłobek...a dyrektorka miałaby zapewne nadal tam posadę...to po co ma się odzywać

#6 2010-10-21 20:06:19

ulinqa

Member

Skąd: Leśnica
Zarejestrowany: 2008-09-21
Posty: 23
Punktów :   

Re: czy zostanie zlikwidowany żłobek przy ulicy Średzkiej

Nie sądzę, myślę, że nie po to budowali filię na Prochowickiej, żeby podzielić to na dwa odrębne przedszkola (proboszcza i publiczne)... co nam pozostaje - nadzieja:)... przy najbliższej okazji na radzie rodziców zapytam czy coś o tym wiadomo.

Offline

#7 2010-10-21 21:51:13

Arek

Gość

Re: czy zostanie zlikwidowany żłobek przy ulicy Średzkiej

to tylko hipoteza, nie mam żadnych dowodów...ale właśnie po to może budowali filię licząc się z tym, że Kościół wywrze większą presję i odzyska budynek


ktos pamięta jeszcze sprawę odzysku przez Kościół budynków XLO na Kasprowicza?

gorąco wtedy było, budynki odzyskali...natomiast tamto pokolenie młodzieży, z tego liceum, jest stracone dla Kościoła...no cóż dobra materialne są ważniejsze

  • Index
  •  » Leśnica
  •  » czy zostanie zlikwidowany żłobek przy ulicy Średzkiej

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dbvmono.pun.pl www.wspia2011.pun.pl www.mwsec1forum.pun.pl www.pilkarze.pun.pl www.naruto-playbyforum.pun.pl