#496 2013-03-29 13:44:45

Kostek_niezalogowany

Gość

Re: Działalność radnego

Jak widać brylować w mediach też trzeba umieć... oglądałem wczoraj Rozmowę Faktów i to był dramat. Polityczne ujadanie z obu stron, a konkrety żadne.

#497 2013-03-29 14:13:31

Co powiedział on do niej?

Gość

Re: Działalność radnego

Nie znam sprawy, więc proszę o cytat odzywki Radnego, adwokata Jerzego Michalaka do kobiety.

#498 2013-03-29 14:50:42

yeek

Member

Zarejestrowany: 2012-12-09
Posty: 16
Punktów :   

Re: Działalność radnego

http://www.tvp.pl/wroclaw/informacyjne/ … 3/10557308

konia z rzedem dla kazdego kto wskaze , w którym miejscu radny jest chamski i brakuje mu kultury. pierdzielę, ale ty kędzior i kostek masz scentrowaną percepcję. Rozmowa spoko, można sie wielu rzecz dowiedzieć i spółce i utrzymaniu stadionu

Offline

#499 2013-03-29 15:24:19

Kamil Kędzior

Moderator

Zarejestrowany: 2007-03-14
Posty: 520
Punktów :   11 

Re: Działalność radnego

widziesz kolego yeek - nazwisko pisze sie z wielkiej litery, wypadalo by tez, jak juz zaczynasz takie prywatne wycieczki, przedstawic sie z imienia i nazwiska - no ale do tego trzeba miec odwagi a nie kryc sie za nickiem i obrazac kogos. Ja jak juz kogos obrazam, to przynajmniej sie pod tym podpisuje.

EDIT:

O..widze, ze radny Michalak za swoja wierna sluzbe ma sznse na viceprezka Gratulujemy Zapewne teraz potroisz swe dzialania na rzecz Lesnicy i okolic

Ostatnio edytowany przez Kamil Kędzior (2013-04-08 11:45:15)

Offline

#500 2013-04-17 22:29:55

yeek

Member

Zarejestrowany: 2012-12-09
Posty: 16
Punktów :   

Re: Działalność radnego

ujęła mnie Twoja niesamowita odwaga cywilna. Ale wiesz, ja tez jestem niesamowicie odważny i podpisze się, a co - Jan Kowalski. O.

***
oink

http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,3577 … iany_.html

to prawda z tym wiceprezydentem?

Offline

#501 2013-05-04 17:22:46

Obwodnica Leśnicy

Gość

Re: Działalność radnego

Witam serdecznie,

Panie radny Michalak,głosowałem na Pana i chciałbym wiedzieć co dalej z obwodnicą Leśnicy o której wspominał Pan przy każdej okazji.Teraz jest Pan cicho(mam nadzieje,że nie dlatego ,że jest Pan prawie wiceprezydentem Wroclawia i wie Pan ,że nie ma na nia pieniędzy.)
Jak radni wyobrazaja sobie przejazd ul.Kosmonałtów gdy uruchomią nowy szpital i most w Brzegu.
Teraz juz jest ciężko przez nią przejechać,ale jak widzę ile jest nowych inwestycji przed i za Lesnicą to obawiam się ,że niedługo  nowi mieszkańcy i pracownicy  całkiem ja zakorkują.
Mam tylko nadzeje,że Pan i nasi radni maja chociaż trochę wyobrązni,iż ta obwodnica musi powstać jak najszybciej.

Pozdrawiam,

M.Mazurek

#502 2013-05-06 23:29:44

Jerzy Michalak

Member

Zarejestrowany: 2007-12-02
Posty: 433
Punktów :   -9 

Re: Działalność radnego

Witam Pana,

dziękuję Panu za oddanie głosu na mnie w wyborach. Nie mam wątpliwości, że obwodnica Leśnicy musi być zbudowana jaka najszybciej. Środki na tę drogę są zabezpieczone już w tym budżecie, na 2013 r. (na pierwszy etap prac). Niektórzy mieszkańcy skorzystali jednak z przysługujących im uprawnień i złożyli wniosek do Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska o wydanie negatywnej decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla nowej drogi. Dopóki Dyrektor nie wyda decyzji (a ma to nastąpić w czerwcu), nie można rozpisać przetargu. Inwestor zastępczy, działający w imieniu Gminy złożył w tej sprawie stanowisko, wskazując, iż obwodnica środowisku nie zagraża. Są także prowadzone rozmowy z wnioskodawcami celem ugodowego załatwienia sprawy. Gdy tylko pojawią się nowe wątki w sprawie, natychmiast o nich poinformuję.

Co do mojego bycia prezydentem, już dość dawno starałem się uciąć wszelkie spekulacje (vide wpis na FB https://www.facebook.com/jurek.michalak … 2165392794). Media rządzą się jednak swoimi prawami, a jednym z nich jest to, że atrakcyjne jest spekulowanie o stanowiskach czy personaliach.

Działam jednak trochę obok tych spekulacji, ostatnio współtworząc wrocławski budżet obywatelski. Naturalnie zachęcam do udziału w głosowaniu, pomiędzy 4 a 17 czerwca. Z naszych osiedli mamy kilka ciekawych propozycji (m.in. renowacja pl. Świętojańskiego w Leśnicy, bieżnia przy SP 95, dodatkowe parkingi w Leśnicy). Trochę więcej o budżecie można przeczytać tu http://www.wroclaw.pl/wroclawski_budzet … pie,.dhtml i tu http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,3577 … iego_.html .

Pozdrawiam serdecznie

Jerzy Michalak

Offline

#503 2013-05-17 13:29:19

Arek

Gość

Re: Działalność radnego

widzę, że forum umiera

w sumie to nie dziwne...im mniej wrażliwości, uczciwości, społecznego zapału, a więcej polityki, robienia kariery, bicia piany u Jerzego Michalaka - tym mniej wpisów

powiem Panu, Panie Jerzy
że gdzieś tam, po cichu, liczyłem, że jest Pan inny od tej kliki ratuszowo-sejmowej, ale szybko Pan zajął miejsce w szyku - smutne to, a zarazem jakże normalne w polskim piekiełku

#504 2013-05-17 13:38:49

yeek

Member

Zarejestrowany: 2012-12-09
Posty: 16
Punktów :   

Re: Działalność radnego

Arek napisał:

widzę, że forum umiera

w sumie to nie dziwne...im mniej wrażliwości, uczciwości, społecznego zapału, a więcej polityki, robienia kariery, bicia piany u Jerzego Michalaka - tym mniej wpisów

powiem Panu, Panie Jerzy
że gdzieś tam, po cichu, liczyłem, że jest Pan inny od tej kliki ratuszowo-sejmowej, ale szybko Pan zajął miejsce w szyku - smutne to, a zarazem jakże normalne w polskim piekiełku

Dżisss człowieku, weź sie za coś pożytecznego do robotu albo zniknij. Ty i Tobie podobni z forum. Wchodzisz jadem bluzgasz i popsujesz powietrze i robisz out. te podjazdy na radnego są już tak litośnie nudne. Nie wszystko kręci się wokół ścieżki do marszowic, zbyt drogich kontenerów na puszki, Dutkiewicza itp itd.
Sam coś pozałatwiaj a nie tylko czekasz na innych. WSZYSCY PRACUJĄ!

Offline

#505 2013-05-17 13:48:27

Jerzy Michalak

Member

Zarejestrowany: 2007-12-02
Posty: 433
Punktów :   -9 

Re: Działalność radnego

Panie Arku, na forum piszę przecież nie tylko ja. Za ruch na nim jesteśmy odpowiedzialni wszyscy. Zastanawiam się na czym ma polegać innos tego czy innego działacza publicznego. Można mi zarzucić podejmowanie błędnych decyzji, głosowanie za podczas gdy niektórzy chcieliby bym głosował przeciw. Ale na pewno nie można zarzucić mi biernosci. Siedzenia cicho i liczenia wpływajacych na konto diet. Oczywiście miło mi, że zwraca Pan uwagę na to co robię.

Offline

#506 2013-05-20 18:27:06

Radian

Member

Zarejestrowany: 2011-04-15
Posty: 32
Punktów :   

Re: Działalność radnego

yeek napisał:

... Nie wszystko kręci się wokół ścieżki do marszowic, zbyt drogich kontenerów na puszki, Dutkiewicza itp itd.
Sam coś pozałatwiaj a nie tylko czekasz na innych. WSZYSCY PRACUJĄ!

yeek, trochę przykro mi to pisać, ale chyba urwałeś się z choinki, albo przebywałeś poza Leśnicą parę ładnych lat. Spójrz na forum o czym się pisze - właśnie o ścieżce na Marszowicach, o kontenerach, o obwodnicy i dokładnie o itp i itd!
W sumie to przeważają tematy bezpieczeństwa związane z ruchem drogowym, ponieważ Leśnica jest w "ostatniej kolejności odśnieżania" w tych tematach dla Dutkiewicza i jego ekipy.
A dlaczego radny Michalak jest atakowany? Bo to jest jak z krową, która dużo ryczy, a mało mleka daje. Same obiecanki - a postępów brak!
A ostatnie Twoje zdanie - to już wołanie o pomstę do nieba. Ręcę i majtki opadają!
To czym mają zajmować się radni Osiedla? Czy uważasz, że w pojedynkę z ratuszem będzie łatwiej i szybciej?
Chyba po coś wybieramy naszych przedstawicieli ...

Offline

#507 2013-05-23 12:36:27

Kamil Kędzior

Moderator

Zarejestrowany: 2007-03-14
Posty: 520
Punktów :   11 

Re: Działalność radnego

Gratuluje pomyslu budzetu obywatelskiego. Pomysl dobry, ale wykonanie jak zwykle w tym miescie - BYLE JAK!!!
http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/ … komentarze

Offline

#508 2013-05-23 16:38:43

Bodiniusz

Member

Skąd: Złotniki
Zarejestrowany: 2007-03-31
Posty: 414
Punktów :   

Re: Działalność radnego

Za rok będzie lepiej

Proponuję ogólnoforumową akcję agitacji za głosowaniem za projektami z naszego osiedla (szeroko pojętej Leśnicy, czyli też Złotnik )

Offline

#509 2013-05-23 22:46:54

tolek_88

Member

Skąd: Marszowice
Zarejestrowany: 2007-11-06
Posty: 413
Punktów :   

Re: Działalność radnego

Co za bzdura! Wybaczcie jeśli to będzie brutalne, ale dlaczego mają głosować osoby związane z Wroclawiem, czy mieszkający we Wrocławiu studenci z np. Pcimia? Prawo glosu powinny mieć osoby płacące we Wrocławiu podatki!!!

Offline

#510 2013-05-24 11:37:43

Kamil Kędzior

Moderator

Zarejestrowany: 2007-03-14
Posty: 520
Punktów :   11 

Re: Działalność radnego

I zamiast weryfikowac glosujacych po NIPie beda ich weryfikowac po PESELu Genialne Naprawde nie trzeba sie specjalnie trudzic, aby znalezc prosty sposob kto NAPRAWDE mieszka we Wroclawiu

Ostatnio edytowany przez Kamil Kędzior (2013-05-24 11:37:58)

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mc-pb.pun.pl www.thoriaots.pun.pl www.metalocalypse.pun.pl www.administracjaumcs.pun.pl www.outsiders.pun.pl