#1 2011-09-30 10:51:50

Lesniczanic71

Gość

Bezpłatne Kontenery na odpady

Witam , mam pytanie czy w naszym osiedlu jest szansa że zostaną postawione kontenery na śmieci...na innych osiedlach są wystawiane co kilka miesięcy ..u nas raz w roku.Dowiedziałem się w ZDIUM Wrocław że jest firma która wygrała przetarg na ustawianie takich kontenerów  ale z inicjatywą gdzie i kiedy mają być wystawione musi wystąpić RO .i wtedy zostanie ustalony termin i miejsca gdzie takie kontenery DARMOWE zostaną ustawione .Myślę że skoro jest tak możliwość to koniecznie z niej trzeba korzystać i to regularnie na pewno każdy z nas ma mnóstwo gratów które szpecą ogrody czy zagracają mieszkania .Mam nadzieję że znajdzie śię jakiś radny( może jakiś z Serowarskiej..  który będzie na tyle uprzejmy i taki wniosek złoży ...będzie czyściej..

#2 2011-10-02 22:05:41

JL

Administrator

Zarejestrowany: 2010-09-14
Posty: 74
Punktów :   

Re: Bezpłatne Kontenery na odpady

1września informowaliśmy Państwa,że planujemy wystąpić do ZDiUM o wystawienie kontenerów na odpady wielkogabarytowe. Poprosiliśmy o zgłaszanie sugestii w tej sprawie. Zgłoszony został jeden punkt, w którym zdaniem mieszkańców, taki kontener stanąć powinien. Na koniec miesiąca złożyliśmy w ZDiUM wniosek o rozstawienie kontenerów na osiedlu w drugiej połowie października br. Dokładny termin podamy niezwłocznie po potwierdzeniu przez ZDiUM.
Poprzednia zbiórka odbyła się w kwietniu, nie ma możliwości aby kontenery rozstawiać jeszcze częściej.
J.Lisowska

Offline

#3 2011-10-13 10:47:59

Leśniczanic

Gość

Re: Bezpłatne Kontenery na odpady

Czy wiadomo coś w sprawie kontenerów na odpady wielkogabarytowe ? Kiedy zostaną rozstawione i gdzie??...miały być w połowie października ..to myślę że na pewno już powinny być jakieś informacje na ten temat..pozdrawiam

#4 2011-10-13 11:27:36

JL niezal.

Gość

Re: Bezpłatne Kontenery na odpady

Informacje wrzuciłam na stronę RO http://www.lesnica.org/node/618

#5 2011-10-14 13:41:57

tolek_88

Member

Skąd: Marszowice
Zarejestrowany: 2007-11-06
Posty: 413
Punktów :   

Re: Bezpłatne Kontenery na odpady

czy tylko mi strona http://www.lesnica.org nie działa?

Offline

#6 2011-10-22 12:56:14

HanSolo

New member

Zarejestrowany: 2011-10-21
Posty: 3
Punktów :   

Re: Bezpłatne Kontenery na odpady

Wiadomo co się dzieje z tymi kontenerami na odpady wielkogabarytowe ...bo jest na stronie głównej podany termin ale nigdzie tych kontenerów nie widać

Offline

#7 2011-10-22 20:19:49

JL niezal.

Gość

Re: Bezpłatne Kontenery na odpady

Po interwencji we wtorek pracownik ZDiUM poinformował nas,że kontenery zostaną ustawione 20 lub 21.10.
W piątek nie udało nam się dowiedzieć co się stało. Będziemy interweniować w poniedziałek.
J.Lisowska

#8 2011-10-24 15:48:31

mieszkaniecwro

Gość

Re: Bezpłatne Kontenery na odpady

Czy wyjaśniła się sprawa kontenerów na śmieci?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rplifestyle.pun.pl www.haxball.pun.pl www.bsntuo.pun.pl www.snipereliteasg.pun.pl www.wrestlingames.pun.pl