#1 2007-02-20 18:09:26

pd

Member

Zarejestrowany: 2007-01-24
Posty: 15
Punktów :   

Ehh ta kanalizacja...

Nie wiem czy wszystkim wiadomo, że powoli dobiegają końca prace kanalizacyjne na naszym osiedlu... Pomijam fakt, że roboty te miały zakończyć się już dobry rok temu. Chciałbym się skupić w tym temacie na problemach, które winikły podczas tej najwiekszej w powojennej historii Stabłowic budowy. Jeśli tylko wiecie o jakichkolwiek nieścisłościach albo paradoksach powstałych wyniku działań firm budowlanych uczesniczących przy tej inwestycji, zapraszam do wymiany komentarzy. Mam tu na myśli takie nieporozumienia jak donica na skrzyżowaniu ulicy Śnieżnej i Zielonej, podniesienie się poziomu wód gruntowych i zalewanie przez to piwnic w domach przy ulicy Jeleniogórskiej, czy niefortunnie ustawione znaki bądź wysepki ogrniczające prędkość...
Zaprawszam również do przedstawiania swoich uwag i spostrzeżeń, gdyż wtedy My jako Rada Osiedla będziemy mogli zacząć przeciwdziałać tym paradoksom!!!


Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez pd (2007-02-20 18:11:06)

Offline

 

#2 2007-02-20 23:10:50

Grzegorz P.

Administrator

6569400
Call me!
Skąd: Stabłowice Yellow Street
Zarejestrowany: 2007-01-24
Posty: 42
Punktów :   

Re: Ehh ta kanalizacja...

Cała Ta kanaliza ma Dobre jak i złe oblicza ! Ja jednak nie bede wspominał o tym dobrym lecz wypowiem sie na temat tego złego oblicza... ! Chodzi mi konkretnie o te nasze kostkowe drogi ! Nie dość ze zostały położone przez upojonych alkoholem robotników , krzywo, nie równo, to na domiar złego co jakis czas są one rozkopywane z nie wiadomych mi przyczyn ! Choć by przykład Róg Żółta-Biała ! Po rozkopaniu drogi i ponownym uklepaniu (Już niestety nie walcem ktory ma ogromny cięzar) lecz tymi mniejszymi ubijarkami, w pozniejszej fazie połozenia kostki, ona poprostu sie zapadnie... ! Bedą doły nierównosci jeszcze wieksze niż są ;/ i to mnie martwi bo niby miało byc wszystko pięknie cacy a faktycznie bedzie jeszcze gorzej niz było... ! Z resztą już jest patrząc na te smieszne wysepki po bokach drogi bądz progi hamujące przez które mozna przejechać 80km/h Rownie smieszny jest róg Zielonej-Snieżnej tak zwany nasz kwietnik ! Z tym przegieli maxymalnie ! Nie podoba mi sie to i utrudnia ludziom zycie... ! Rondo Stabłowickie tez wymiata Róg Zielona-Biała Jedyne w swoim rodzaju... ! Porażka totalna ... Jest sporo podobnych niedociągnięc ! Mogł bym tu pisać i pisać ale chyba kazdy wie, jak jest... Pozdrawiam


Guest Zanim napiszesz posta, przeczytaj Regulamin ! ! !

Offline

 

#3 2007-04-08 23:00:56

EGON

New member

Zarejestrowany: 2007-04-08
Posty: 4
Punktów :   

Re: Ehh ta kanalizacja...

:/ULICE I TAK PIERWOTNIE WSKIE , ZOSTALY JESZCZE BARDZIEJ ZWEZONE. JESLI CHODZI O "SPOWALNIACZE"-TRAGEDIA.KTO WYMYSLIL TAKIE WYSPY NA  UL. NIECALEJ? MOJEJ ULICY JESZCZE NIE ZROBILI I STRACH POMYSLEC CO TO BEDZIE.

Nie piszemy z włączonym Caps-Lockiem !

Offline

 

#4 2007-04-12 13:08:01

nietoper

Member

Zarejestrowany: 2007-01-30
Posty: 22
Punktów :   

Re: Ehh ta kanalizacja...

Ja mam pytanie do Pana PD. i reszty władz osiedlowych. Gdzie była rada osiedla, gdy  te wszystkie porażki podczas budowy kanalizacji powstawały? Przecież wszyscy mieszkają w okolicy, spotykają się z ludzmi i dobrze wiedzieli i widzieli co się wyrabia.
Mam prośbę żeby nastepnym razem interesować sie tematem gdy będzie można zapobiec absudom budowlanym, a nie po fakcie, kiedy wypada coś skrytykować, ale już "na szczęscie nic nie trzeba robic". Teraz to szczerze wątpie żeby szkody zostały naprawione bo firma, która to robiła ma wszystko w "głębokim poważaniu" i nawet jeśli to naprawi to pewnie po długim procesie sądowym i dodatkowych kosztach.
To jest Polska właśnie. Czy kiedyś będzie tak, że coś da się zrobić od razu dobrze? PRL już się dawno skończył więc odstawianie charakterystycznej dla komunizmu lipy też powinno się skończyć. Dotyczy to zarówno władz wszystkich szczebli jaki pracowników.

Ostatnio edytowany przez nietoper (2007-04-12 13:09:29)

Offline

 

#5 2007-04-12 23:45:13

allin

Member

Skąd: Stabełki
Zarejestrowany: 2007-01-31
Posty: 36
Punktów :   

Re: Ehh ta kanalizacja...

polać mu! święte słowa
amen


Wszystkie Ryśki to fajne chłopy

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tekkasquadron.pun.pl www.zarzadzanie2013.pun.pl www.zslia.pun.pl www.siatkarskagrupa.pun.pl www.ciaza-po-ciaza-obumarla.pun.pl