#1 2012-02-23 19:00:49

Janusz

Gość

"Ścieżka rowerowa"

Witam,

chciałbym poruszyć temat wydzielonego pasa na Kosmonautów. Nie będę malkontentem, wiele lat musiałem jeździć polnymi drogami lub ul. Królewiecką by dojechać rowerem do centrum, więc bardzo się cieszę z takiej inicjatywy. Natomiast, przeraża mnie brak znaków poziomych informujących kierowców, że to jest właśnie ŚCIEŻKA ROWEROWA, a nie pas awaryjny lub co gorsza pobocze drogi expresowej. Znaki pionowe widziałem przy wylotach ulic. Ale coś z tym trzeba zrobić, bo inaczej może dojść do tragedii. Kierowcy spoza Wrocławia, wjeżdżają nagle, że często nie ma gdzie się podziać... o notorycznym skracaniu korka, czy postoju ciężarówek nie wspominając.

#2 2012-02-23 21:48:36

Jerzy Michalak

Member

Zarejestrowany: 2007-12-02
Posty: 433
Punktów :   -9 

Re: "Ścieżka rowerowa"

Januszu,

sprawa, o której piszesz w pewien sposób jest załatwiona. Podaję pismo, które już umieściłem na swojej stronie. Choć trzeba przyznać, że jeśli jakiś kierowca zechce użyć ścieżki jako pasa awaryjnego lub parkingu, oznakowanie poziome przed tym go nie powstrzyma.

http://bazowy.kei.pl/niezmarnujglosu2/images/stories/oznakowanie%20cieki%20rowerowej%20na%20kosmonautw.jpg

Offline

#3 2012-02-27 19:27:25

Zbigniew Wojciechowski

Gość

Re: "Ścieżka rowerowa"

Panie Jurku
O koniecznosci zamontowania separatorów sygnalizowałem juz na etapie sporządzania projektu. Ale jak zwykle uwagi "mieszkańców - pieniaczy" zostały puszczone mimo uszu. Etap sporządzania projektu był najlepszym momentem do wniesienia poprawek, teraz bedziemy czekac na "odpowiednią pogode" lub poważny wypadek. Panie Jurku najwyższy czas zmienić sposób konsultowania projektów(inwestycyjnych i remontowych) bo jak widać urzędnicy nie dają sobie rady.

#4 2012-03-09 17:57:36

Patryk Milowicki

Gość

Re: "Ścieżka rowerowa"

Pojawiły się znaki poziome aż przecierałem oczy ze zdumienia. Super

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pink-panther.pun.pl www.corleone-samp.pun.pl www.transnowak.pun.pl www.southtransylvania.pun.pl www.inz-srodowiska-uksford.pun.pl