#1 2007-01-24 23:23:11

Grzegorz P.

Administrator

6569400
Call me!
Skąd: Stabłowice Yellow Street
Zarejestrowany: 2007-01-24
Posty: 42
Punktów :   

Co Ci sie nie podoba na osiedlu ?

Co Ci sie nie podoba na osiedlu ? Czyli wszystko to, co was denerwuje...


Guest Zanim napiszesz posta, przeczytaj Regulamin ! ! !

Offline

#2 2007-02-10 00:13:47

nietoper

Member

Zarejestrowany: 2007-01-30
Posty: 22
Punktów :   

Re: Co Ci sie nie podoba na osiedlu ?

Całe osiedle jest rozkopane i tonie w błocie. Sam ugrzęzłem po kostki, a tymczasem robotników ani widu, ani słychu. Może ktoś wie o co chodzi? Jaka firma ma tam wykonywać inwestycję? Remont się opóżnia, a ludzi i tak firma ma gdzieś.

Ostatnio edytowany przez nietoper (2007-02-10 00:14:33)

Offline

#3 2007-03-31 22:56:29

Bodiniusz

Member

Skąd: Złotniki
Zarejestrowany: 2007-03-31
Posty: 414
Punktów :   

Re: Co Ci sie nie podoba na osiedlu ?

No właśnie - gdzie można dowiedzieć się nieco więcej o pracach kanalizacyjnych? Wiem, że robi to Hydrobudowa. Ale o ile są opóźnieni, czym to grozi, kiedy wyłączają kolejne ulice, kiedy włączają stare, kiedy pojawi się nawierzchnia.

Odnoszę wrażenie, że ostatnio zabrali się do roboty...

Pytanie, czy zanim zamkną ulicę całkiem, podają (np. do skrzynek) jakąś informację kiedy będą zamykać i na jak długo?

Offline

#4 2007-04-01 12:15:07

allin

Member

Skąd: Stabełki
Zarejestrowany: 2007-01-31
Posty: 36
Punktów :   

Re: Co Ci sie nie podoba na osiedlu ?

Z tego co wiem to chyba żadnej informacji nie podają - przynajmniej jak u mnie robili to o niczym nie informowali. Sajgon Panie


Wszystkie Ryśki to fajne chłopy

Offline

#5 2011-01-22 17:53:42

 złotnicki bat

New member

Skąd: Złotniki
Zarejestrowany: 2011-01-22
Posty: 3
Punktów :   

Re: Co Ci sie nie podoba na osiedlu ?

Życie kulturalne i towarzyskie na Złotnikach z bólem serca stwierdzam - zamiera.Sobotnie spotkania przy ognisku na legendarnej i słynnej swego czasu na cały Wrocław,"Jebiłączce" przeszły niestety do annałów  historii.Owszem,raz do roku ,po Pasterce ,jest jeszcze kultywowana ta piękna tradycja,jednak to już nie ta sama siła co niegdyś.Wyraźne załamanie formy widać gołym okiem.Czyżby na marazm i nihilizm złotnickiej młodzieży miała wpływ niechlubna budowa kanalizacji?To byli mocni psychicznie ludzie,nie rozumiem

Offline

#6 2011-02-07 21:00:09

 ns

New member

Skąd: złotniki
Zarejestrowany: 2011-02-07
Posty: 1
Punktów :   

Re: Co Ci sie nie podoba na osiedlu ?

Brak możliwości korzystania z nowiutkich obiektów sportowych. Mowa oczywiście o ośrodku przy ulicy Kamiennogórskiej.

Offline

#7 2011-02-26 01:53:55

 złotnicki bat

New member

Skąd: Złotniki
Zarejestrowany: 2011-01-22
Posty: 3
Punktów :   

Re: Co Ci sie nie podoba na osiedlu ?

Niestety,zostały przez pomyłkę osadzone poniżej poziomu rur kanalizacyjnych.Czy w okresie 35 najbliższych lat ,będzie możliwe ich ponowne odtworzenie na powierzchni Złotnik ?czy może jako obiekt archeologiczny z rozbawieniem o nich wspominać będą nasze wnuki?

Offline

#8 2011-03-17 14:51:26

Bodiniusz

Member

Skąd: Złotniki
Zarejestrowany: 2007-03-31
Posty: 414
Punktów :   

Re: Co Ci sie nie podoba na osiedlu ?

^^ ale o co chodzi?

Offline

#9 2011-05-10 20:38:30

 Hania

New member

Skąd: Złotniki
Zarejestrowany: 2011-05-10
Posty: 1
Punktów :   

Re: Co Ci sie nie podoba na osiedlu ?

To co mi się nie podoba na Złotnikach:
1. Zniszczenie odłowni zwierzyny dzikiej przy ogródkach działkowych,
2. Ilość śmieci jaka jest porozrzucana po wszystkich rowach przy ogródkach działkowych na końcu ul. Kamiennogórskiej - nikt nic w tym temacie nie robi, poza tymi którzy dbają o to aby galeria śmieci się powiększała,
3. Brak kontenerów do selektywnej zbiórki odpadów oraz do odpadów wielkogabarytowych (doraźne akcje raz w roku nie załatwiają problemu - co dwa miesiące to jest termin, dzięki którym moglibyśmy uniknąć śmieci walających się po rowach i parkach),
4. Brak wyłożonego kostką dojśćia do przystanku na rogu Małopolskiej i Kamiennogórskiej, co jest uciążliwe szczególnie po deszczach,
5. Brak szyb bocznych na ww przystanku - deszcz nie pada tylko od góry, czasem zacina przy dużym wietrze,
6. Pędzące po ulicach quady, które prowadzą dzieci w wieku szkolnym (podstawówka), ale rada osiedla chyba nie ma na to wpływu
Pozdrawiam

Offline

#10 2011-10-11 19:12:32

marian

New member

Zarejestrowany: 2011-10-08
Posty: 2
Punktów :   

Re: Co Ci sie nie podoba na osiedlu ?

Co mi się nie podoba?
Cały ruch z Kamiennogórskiej pojechał Małopolską i Złotnicką.
Czy ktoś nas się pytał?
A może by jednak wystrugali rondo Kamiennogórska/Kosmonautów/Stabłowicka?

Offline

#11 2011-10-12 11:50:14

Bodiniusz

Member

Skąd: Złotniki
Zarejestrowany: 2007-03-31
Posty: 414
Punktów :   

Re: Co Ci sie nie podoba na osiedlu ?

A mi się właśnie to podoba :-) Wyjeżdżam z Kamiennogórskiej w prawo i dzięki takiemu rozwiązaniu jest krótsza i sprawniejsza kolejka. Tylko czasem jakaś baba włącza kierunkowskaz w lewo i z premedytacją chyba stoi i blokuje wyjazd łamiąc następnie przepisy.
Co więcej - jak zauważył Tolek_88 na innym forum, szybciej posuwa się sama Kosmonautów w tym miejscu (co z kolei może redukować ruch na Wielkopolskiej).
Część samochodów "w lewo" jedzie Mieroszowską, więc też nie Wielkopolską.

A rondo... na skrzyżowaniu z mocno zróżnicowanymi potokami ruchu to nienajlepszy pomysł. Dodatkowo w tym miejscu często stoi korek z leśnicy co dodatkowo zwiększa mój przeciwny głos.

Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez Bodiniusz (2011-10-12 12:16:53)

Offline

#12 2011-11-21 15:47:32

Mona

Gość

Re: Co Ci sie nie podoba na osiedlu ?

Chyba mieszkasz daleko od Małopolskiej, gdyby pod domem przejeżdżały ci tiry tak jak nam zmieniłbyś zdanie. Poza tym na porządku dziennym jest: wyprzedanie autobusu przez samochody osobowe na skrzyżowaniu, trąbienia, pisk opon, itp. W jednej sprawie przyznaję ci rację - uratować może nas nie tylko rondo ale obwodnica Leśnicy!
Poza tym osiedle jest niedoświetlone, na wielu ulicach od lat stoją latarnie, które nie działają. Gratka dla złodziei i wyrzucających nielegalnie śmieci. Przykro mi, ze wydano tak dużo pieniędzy z miernym efektem. Kłania się "Alternatywy 4"

#13 2011-11-21 20:40:38

Bodiniusz

Member

Skąd: Złotniki
Zarejestrowany: 2007-03-31
Posty: 414
Punktów :   

Re: Co Ci sie nie podoba na osiedlu ?

Ludzie, a czy Wy piszecie listy do miasta? U mnie pod domem wszystkie latarnie świecą. A jak tylko któraś przestaje, to się dzwoni i świeci.

Wiem co to tranzyt, bo mieszkam przy uliczce, którą miasto utrzymuje jako tranzytową mimo że parametrami odpowiada lokalnej/dojazdowej. I fakt, mieszkam daleko od Małopolskiej/Wielkopolskiej...

Pozdrawiam

Offline

#14 2012-04-16 09:26:21

Złotniczanin

Gość

Re: Co Ci sie nie podoba na osiedlu ?

Nie dziwię się tym z Małopolskiej,ja na Złotnickiej w godzinach porannych i jak wiara wraca z pracy mam prawie A-4 .Istne szaleństwo , a ten cholerny bruk nie należy do nawierzchni cichych.Już dzwoniłem do drogówki aby się zajęli czubami, co tak pędzą autami nie bacząc na ograniczenie!!

#15 2012-05-31 16:38:54

Bodiniusz

Member

Skąd: Złotniki
Zarejestrowany: 2007-03-31
Posty: 414
Punktów :   

Re: Co Ci sie nie podoba na osiedlu ?

He he. Ja pisałem do drogówki, straży miejskiej, rady osiedla, urzędu - cały stos korespondencji, w tym kłamstwa Gryczyńskiego.
On ma jakiś interes w tym, żeby utrzymywać obecny stan, a nawet go potęgować (wyasflatowanie drogi do przejazdu, remonty i utrzymanie Piołunowej, ostatnio obniżenie progów na Złotnickiej).
Czy choćby brak progów zwalniających na Twoim fragmencie ulicy... (a w ogóle ułożenie tam kostki to jakaś paranoja!)

Oczywiście osiedle mamy skanalizowane (nakaz podłączenia minął pół roku temu), a i tak kilkadziesiąt szambiarek przejeżdża tamtędy codziennie...

Ostatnio edytowany przez Bodiniusz (2012-05-31 16:41:24)

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gra-metin.pun.pl www.sushmitasen.pun.pl www.gp88.pun.pl www.aniolyciemnosci-u9.pun.pl www.gra--pokemon.pun.pl