#1 2011-01-03 16:09:16

Jerzy Michalak

Member

Zarejestrowany: 2007-12-02
Posty: 433
Punktów :   -9 

Działalność radnego

Drodzy,

zakładam nowy wątek, w ramach którego będę informował o swoich działaniach w Radzie Miejskiej.

A.
Poniżej wklejam zadania zgłoszone w ramach moich propozycji poprawek do budżetu Miasta. Pierwotnie były ujęte w formę tabeli, myślę, że w obecnej także jest to czytelne.


Lp.    Nazwa zadania    Potrzeby społeczności lokalnej    Niezbędne prace i orientacyjne koszty
1.    Rewitalizacja boiska rekreacyjnego przy ul. Promenada (Leśnica)    Boisko spełniać będzie funkcję zaplecza rekreacyjnego dla okolicznej młodzieży, szczególnie korzystającej ze wsparcia pobliskiego ośrodka prowadzonego przez Katolicką Fundację Pomocy Osobom Uzależnionym i Dzieciom „KARAN”      Rekultywacja terenu, usunięcie dzikich krzewów, demontaż zniszczonych sprzętów rekreacyjnych, renowacja nadających się do korzystania bramek i stelaży koszy, 20.000 zł
2.    Budowa miejsc postojowych przy Przedszkolu nr 10, ul. Starogajowej 100 (Stabłowice)    Przedszkole położne jest przy jednej z głównych arterii Osiedla, osoby odwożące dzieci do przedszkola nie mają możliwości bezpiecznego zatrzymania się. działka, na której może powstać miejsce parkingowe jest własnością Gminy z przeznaczeniem na rezerwę komunikacyjną          Korytowanie terenu, utwardzenie gresem, obłożenie krawężnikami, obniżenie krawężników jezdni, 80.000 zł
3.    Budowa chodników wzdłuż ul. Wińskiej na odcinku od ul. Mojęcickiej i Watowej (Mokra) oraz ul. Wschowskiej (Złotniki)    Budowa tych ciągów komunikacyjnych wydatnie poprawi bezpieczeństwo poruszania się pieszych. Np. ul. Mojęcicka pozbawiona jest pobocza, stanowi jednocześnie drogę do przystanku autobusowego, po której poruszają się samochody ciężarowe, zdążające do piaskowni „Czystopole”.      150.000 zł
4.    Wyrównanie i tymczasowe utwardzenie ul. Chobieńskiej (Mokra)     Ulica Chobieńska jest drogą gruntową, stanowi jednak wewnętrzną oś komunikacyjną osiedla Mokra. Mieszkańcy samodzielnie dokonują bieżących napraw nawierzchni tej ulicy, obecny jednak jej stan wymaga pilnej interwencji Gminy     Wyrównanie nawierzchni, utwardzenie gresem, walcowanie, 50.000 zł
5.    Budowa skateparku (Żerniki Nowe)    Młodzież zorganizowała szeroko zakrojoną akcję (vide dostępne portfilio) zbierania podpisów osób popierających budowę skateparku. Projekt ten zintegrował społeczność lokalną. Proponowana lokalizacja- teren wokół bunkra przy ul. Konińskiej (Żerniki Nowe)       Korytowanie terenu 50mx50m, utwardzenie, asfaltowanie, ustawienie podstawowych urządzeń, z możliwością sukcesywnego dostawienia kolejnych 200.000 zł
6.    Rewitalizacja placu wokół pomnika Jana Nepomucena, pl. Świętojański (Leśnica)    Pl. Świętojański jest głównym placem Leśnicy. Zabytkowy i monumentalny pomnik Jana Nepomucena pozostaje w dysonansie z niezagospodarowanym otoczeniem.       Ułożenie kostki brukowej wokół pomnika, nasadzenia zieleni, 100.000 zł
SUMA    600.000 zł


Propozycje 1 i 2 przyjęte do realizacji, 3 i 4 w ramach zwiększonego (dzięki naszemu klubowi) limitu na programy tzw. "chodnikowego" oraz utwardzenia dróg gruntowych.
Pkt. 5 przeliczyłem się z kosztami- same prace projektowe i dostosowawcze to około 500.000 zł, przewidywana lokalizacja na ul. Kolejowej. Tam jednak jest jakiś konflikt z mieszkańcami, którzy skate parku nie chcą. Broni zatem nie składam.
Pkt. 6 Realizacja w proponowanej przeze mnie formie byłaby przedwczesna. Do czasu powstania obwodnicy, a co za tym idzie nowego zagospodarowania centrum Leśnicy, nie można przewidzieć jak będzie wyglądała nowa koncepcja architektoniczna. Uzyskałem jednak obietnicę poprawienia, odnowienia tego co jest obecnie.

B. 

Dodatkowo, dla wzmocnienia przekazu do "programu chodnikowego" zgłosiłem:

Lp.    Nazwa zadania    Potrzeby społeczności lokalnej
1.    Budowa chodnika wzdłuż ul. Wińskiej na odcinku od ul. Mojęcickiej i Watowej (Mokra) Wschowskiej (Złotniki)    Budowa tych ciągów komunikacyjnych wydatnie poprawi bezpieczeństwo poruszania się pieszych. Ul. Wińska  pozbawiona jest pobocza, stanowi jednocześnie drogę do przystanku autobusowego, po której poruszają się samochody ciężarowe, zdążające do piaskowni „Czystopole”. 
2.    Budowa chodnika wzdłuż ul. Kosmonautów od ul. Wschowskiej (Złotniki)     Budowa chodnika we wnioskowanym miejscu umożliwi uzupełnienie pieszego ciągu komunikacyjnego, niezwykle istotnego dla Mieszkańców Złotnik. W chwili obecnej Mieszkańcy poruszają się na tym odcinku wąską, wydeptaną ścieżką.   
3.    Budowa chodnika wzdłuż ul. Krzeszowskiej (Marszowice)     Ul. Krzeszowska stanowi jedyną drogę dojścia i dojazdu do największego w obrębie Leśnicy cmentarza. 
4.    Budowa chodnika od przystanku tramwajowego wzdłuż ul. Grabowej i Konińskiej do ul. Białodrzewnej (Żerniki Nowe)    Osiedle Żerniki jest „przecięte” przez ul. Kosmonautów, stanowiącą w tym miejscu ciąg drogi krajowej Nr 94, o dużym nasileniu ruchu. Brak chodników w wymienionych miejscach dodatkowo wydatnie zwiększa niebezpieczeństwo poruszania się pieszych po Osiedlu.     
5.     Poprawa stanu przejścia przez ul. Kosmonautów i tory tramwajowe, w tym budowa chodnika od ul. Trójkątnej do przejścia dla pieszych (Żerniki Nowe)    


C.

Do połowy stycznia mam zamiar zdążyć z otwarciem biura radnego oraz postawieniem tablicy informacyjnej, o których to rzeczach wspominałem podczas kampanii wyborczej. Nowa strona internetowa w przygotowaniu.

D.

Do niewątpliwych sukcesów końca starego i początku nowego roku zaliczam także urodzenie i zdrowe początki życia naszej córki Poli

E.

W wykonywaniu obowiązków radnego pomagać będzie mi dwoje asystentów, nie wykluczam także ich aktywności na tym forum w moim imieniu.

Pozdrawiam

Jurek Michalak

Offline

#2 2011-01-04 17:41:28

tolek_88

Member

Skąd: Marszowice
Zarejestrowany: 2007-11-06
Posty: 413
Punktów :   

Re: Działalność radnego

Krzelowska - super. Tylko jak dojść do Krzelowskiej?

tolek_88 napisał:

Jerzy Michalak napisał:

Większość wstępnie została zaakceptowana. Wkrótce, po ostatecznej akceptacji, podam szczegóły.

No to czekamy. Budżet uchwalony. To ja mam pytania:
1) co z Osią Inkubacji?
2) Co ze ścieżką pieszo-rowerową do Marszowic?

Offline

#3 2011-01-04 21:23:20

Kamil Kędzior

Moderator

Zarejestrowany: 2007-03-14
Posty: 520
Punktów :   11 

Re: Działalność radnego

Jerzy...z calym szacunkiem...600.000 na Lesnice przy budzecie w 3,5 miliarda Zaiste mega inwestycje w 2011 nas czekaja - dziekujemy

Dodam pytanie a co z przebudowa Kosmonautow, co ze sciezka rowerowa do centrum?

Offline

#4 2011-01-07 22:17:09

Bodiniusz

Member

Skąd: Złotniki
Zarejestrowany: 2007-03-31
Posty: 414
Punktów :   

Re: Działalność radnego

Jerzy Michalak napisał:

Dodatkowo, dla wzmocnienia przekazu do "programu chodnikowego" zgłosiłem:

Czyli to takie dodatki zaplanowane i tak do wycięcia - oddania?

Jerzy Michalak napisał:

2.    Budowa chodnika wzdłuż ul. Kosmonautów od ul. Wschowskiej (Złotniki)     Budowa chodnika we wnioskowanym miejscu umożliwi uzupełnienie pieszego ciągu komunikacyjnego, niezwykle istotnego dla Mieszkańców Złotnik. W chwili obecnej Mieszkańcy poruszają się na tym odcinku wąską, wydeptaną ścieżką.

O odcinek od Wschowskiej dokąd chodzi?
Bardzo ważna jest ścieżka rowerowa od Złotnik / Stabłowic do węzła Kosmonautów!!!
Odcinki wzdłuż Złotnik, Stabłowic można przejechać uliczkami osiedli. Ale dalej to tragedia.

Jerzy Michalak napisał:

D.

Do niewątpliwych sukcesów końca starego i początku nowego roku zaliczam także urodzenie i zdrowe początki życia naszej córki Poli

Gratulacje :-)
Trzeba pamiętać, że cała reszta jest mniej ważna (polityka, rada, to forum i my wszyscy :-) )

Offline

#5 2011-01-27 22:12:50

Jerzy Michalak

Member

Zarejestrowany: 2007-12-02
Posty: 433
Punktów :   -9 

Re: Działalność radnego

Zapraszam do Biura Radnego przy ul. Stabłowickiej 9, w każdy wtorek, od 16.00 do 19.00.

Offline

#6 2011-01-27 23:18:28

Kamil Kędzior

Moderator

Zarejestrowany: 2007-03-14
Posty: 520
Punktów :   11 

Re: Działalność radnego

Jurek - wprowadz lepiej w zycie postulaty o ktorych Ci mowimy wszyscy na forum a nie zbieraj kolejnych od mieszkancow. Niezly chwyt marketingowy z tym biurem, ale chyba dobrze wiesz za co masz sie wziac. Wiec sie lepiej wez do roboty a nie bryluj przed mediami ze otwierasz biuro bo to byl punkt w Twoim programie. Wolelibysmy, zebys np. zrealizowal ten z komunikacja. Bedzie i lepiej dla nas i wiecej 'blasku' dla Ciebie bo poki co robi sie z Ciebie lanser a nie radny.

Offline

#7 2011-01-28 13:45:35

Jerzy Michalak

Member

Zarejestrowany: 2007-12-02
Posty: 433
Punktów :   -9 

Re: Działalność radnego

Kamilu,

nie mogę się z Tobą zgodzić. Opisz swoje oczekiwania wobec radnego gminy miejskiej (tak, a nie inaczej umiejscowionego przez normy prawne), zobaczymy czy są realistyczne . Zapraszam Cię także, i wszystkich Forumowiczów, na dzisiejsze spotkanie w Zamku, na 18.30. Porozmawiamy m.in. o sposobie sprawowania mandatu przez radnych- wszyscy radni z naszego okręgu zostali zaproszeni.

Offline

#8 2011-01-29 14:52:55

Zbigniew Wojciechowski

Gość

Re: Działalność radnego

Pan Jurek 03.01.2011 w śród  zgłoszonych propozycji umieścil miedzy innymi:
" 5.    Budowa skateparku (Żerniki Nowe)    Młodzież zorganizowała szeroko zakrojoną akcję (vide dostępne portfilio) zbierania podpisów osób popierających budowę skateparku. Projekt ten zintegrował społeczność lokalną. Proponowana lokalizacja - teren wokół bunkra przy ul. Konińskiej (Żerniki Nowe)       Korytowanie terenu 50mx50m, utwardzenie, asfaltowanie, ustawienie podstawowych urządzeń, z możliwością sukcesywnego dostawienia kolejnych 200.000 zł"

Ja się pytam którą to społeczność Pan Jurek zintegrował , ja nic nie słyszałem o takiej inicjatywie na naszym osiedlu. Wychodzi na to ,że Pan Jurek chce zafundować nam , bez porozumienia z mieszkańcami budowę niechcianego przez innych skateparku. Wczoraj na spotkaniu z mieszkańcami podana została nowa lokalizacja - na tyłach Lewej. Panie Jurku z kim Pan to uzgadniał. Przypominam Panu ,że od 2009r w UM  leży nasz wniosek o budowę boiska i placu zabaw , jeśli są pieniądze na budowe skateparku to dlaczego ich brak na budowę boiska. Dlaczego nie poprze Pan inicjatywy zgłoszonej przez mieszkańcow tylko wymyśla swoją. Chcę zaznaczyć , ze generalnie nie jestem przeciwny temu zamierzeniu. Mój sprzeciw budzi sposób załatwiania sprawy. Bez przygotowania i porozumienia chce Pan uszczęśliwic mieszkańców, jakby to Pan wiedział co jest im najbardziej potrzebne. Jaka jest gwarancja ,że po wybudowaniu skateparku , miasto wybuduje nam dodatkowo boisko i plac zabaw. Kto będzie pilnowal porządku na placu położonym w lesie , bez drogi dojazdowej i oświetlenia.
Nie jest sztuką wybudować byle gdzie i byle jak , odtrąbić sukces a potem niech mieszkańcy sie martwią i rozwiązują problem. Tak jak z drogą Konińska - Żernicka , radna Wanat załatwiła nową drogę zamiast odtworzenia przejazdu, przypisała sobie sukces a teraz gdy się pojawiły problemy nie spieszy się z pomocą.
Kończąc przypominam Panu nasze potrzeby:
1. Boisko i plac zabaw
2.Kanallizacja
3.Poprawa bezpieczeństwa w ruch drogowym w rejonie Kosmonautów i przyleglych ulic na naszym osiedlu
4  Budowa świetlicy osiedlowej
5. Odtworzenie przejazdu na Konińsskiej - przypomnę ,że w tej sprawie już dwukrotnie deklarował Pan pomoc w pisaniu pism(raz na tym forum przed wyborami) i nie wywiązał się Pan z obietnic, jeśli tak ma wygladać Pana praca w innych sprawach to dziękuje z takiego radnego.

Jeśli chodzi o  skatepark najlepszą lokalizacją  jest obszar przy ul. Kosmonautow naprzeciw Glinianek , tuż przy starym wysypisku gruzu. Teren łatwo dostępny, może być dozorownay przez obsługę kąpieliska , położony poza obszarem zamieszkania. W przyszłości wysypisko można przekształcić w tor crosowy dla rowerzystów. I co najważniejsze, teren ten w przyszłości ma byc przeznaczony po park rozrywki?.

#9 2011-01-30 11:45:21

Arek

Gość

Re: Działalność radnego

Zbigniew Wojciechowski napisał:

przypomnę ,że w tej sprawie już dwukrotnie deklarował Pan pomoc w pisaniu pism(raz na tym forum przed wyborami) i nie wywiązał się Pan z obietnic, jeśli tak ma wygladać Pana praca w innych sprawach to dziękuje z takiego radnego.

mieszkańcom Mokrej również obiecał Pan Jurek ofensywę wnioskową oraz utwardzenie drogi na jesień, zakończyło się niczym




cóż, za niecałe 4 lata znowu będzie na forum gorąco, padnie wiele słów, a potem echo


pozdrawiam



PS. ul. Jajczarska była utwardzana chyba w listopadzie lub przy końcu października - aktualnie wygląda tak jak przed "utwardzeniem" - jeżeli tak ma wyglądać utwardzanie innych dróg osiedlowych to nie ma to sensu

#10 2011-01-30 13:44:02

Jerzy Michalak

Member

Zarejestrowany: 2007-12-02
Posty: 433
Punktów :   -9 

Re: Działalność radnego

Panie Zbigniewie,

być może podczas spotkania zwrócił Pan uwagę na inne aspekty mojej odpowiedzi, dlatego jeszcze raz zbiorę informacje na temat moich działań w sprawie skate parku:

1. Około 12 miesięcy temu zwróciła się do mnie młoda osoba, która działając w imieniu dwudziestoosobowej grupy "rowerzystów ekstremalnych", wskazując na to, iż młodzież ta nie ma możliwości bezpiecznego uprawiania swojego sportu.
2. Prośba przekazana został do Rady Osiedla. Zacząłem badać kwestię możliwości wykorzystania figur po dawnym skate parku z pl. Wolności, zasugerowałem także, aby młodzież zebrała podpisy i zrobiła portfolio zawierające zdjęcia miejsc, w których zmuszeni są jeździć na rowerach.
3. "Chwilę" przed wyborami do Rady Miejskiej Pani Paulina, reprezentantka rowerzystów przyniosła mi świetne portfolio wraz z listą 450 podpisów, za zorganizowaniem skate parku na naszym Osiedlu.
4. Już jako radny miejski złożyłem wniosek do budżetu Miasta, który Pan przytoczył. Wniosek nie został uwzględniony, przyjęto jednak inny mój wniosek o rewitalizację boiska przy ul. Promenada, (za blaszanymi garażami).
5. Zajmując się sprawą dalej ustaliłem, że:
- część figur z dawnego pl. Wolności jest już wstępnie zarezerwowana, wrocławskie stowarzyszenie deskorolkarzy doprowadziło bowiem do przygotowania projektu i ustaliło wstępną lokalizację publicznego skate parku,
- na etapie wyłonienia wykonawcy okazało się jednak, że brak jest dalszego finansowania projektu (ok. 1 mln zł),
- uzyskałem zapewnienie dysponenta figur (MCS), iż z pozostałych figur będziemy mogli wybrać sobie nam odpowiadające, tak by ustawić je na naszym Osiedlu.
6. Wszystkie te nitki zamierzam połączyć tak, aby:
- w ramach środków na rewitalizację boiska wysupłać także coś na posadowienie fundamentów pod figurę skate parku,
- wcześniej jednak muszę doprowadzić do ustalenie możliwości technicznych i zasad bezpieczeństwa dla tejże figury/ figur z uwzględnieniem posiadanego do dyspozycji terenu.

Widzi Pan zatem, że nie ma "niebezpieczeństwa" powstania skate parku na Żernikach Nowych w ramach obecnie przyjętego przeze mnie sposobu postępowania. Pierwsza propozycja lokalizacji na Żernikach Nowych właśnie, była echem także Pańskiego wniosku o budowę na Osiedlu miejsca rekreacyjnego.

Panie Arku,

proszę spojrzeć na mój post powyżej. Znajdzie Pan tam informację na temat wniosków jakie złożyłem w sprawie osiedla Mokra (utwardzenia, chodniki). Jestem w trakcie ustalania terminarza dla tych prac.

Drodzy Panowie,

doceniam zaangażowanie Pana Zbyszka i werbalną aktywność Pana Arka. Jeśli jednak nie dostrzegacie we mnie sojusznika we wspieraniu Waszych/ Mieszkańców projektów, to, w mojej opinii, w sposób niepełny szacujecie zasoby, jakie mamy do dyspozycji we wspieraniu spraw ważnych dla Osiedla. Niezależnie, od Panów krytycznej opinii na temat mojej działalności, zamierzam kontynuować wskazane wyżej działania i informować o ich efektach, względnie przyczynach braku efektów. Jest jednak bardzo ważne dla mnie abyśmy się w tych działaniach wspierali. Ze swojej strony oczekiwałbym dopingowania raczej na zasadzie konstruktywnej dyskusji niż przy użyciu metody "kija".

Offline

#11 2011-02-12 09:43:58

tolek_88

Member

Skąd: Marszowice
Zarejestrowany: 2007-11-06
Posty: 413
Punktów :   

Re: Działalność radnego

A propos wspierania, to ja bardzo chętnie służę radą. Trafiłem przez przypadek na FB na stronę p. Krzysztofa Bramorskiego. Polecam wszystkim jako dobry przykład, widać co się dzieje
http://www.facebook.com/home.php#!/Krzy … ski?v=wall

dla porównania u Jurka: "zapraszam do dzielenia się swoimi pomysłami na nasz Wrocław na łamach mojego serwisu internetowego.  Proszę także Państwa o odddanie na mnie głosu w wyborach do Rady Miejskiej Wrocławia 21. listopada 2010 r.. "
Jurek - ja się dzielę pomysłem - wypadałoby przynajmniej dać wpis "dziękuję wszystkim, którzy na mnie głosowali", bo póki co wygląda to jak niezerwany plakat wyborczy

Ostatnio edytowany przez tolek_88 (2011-02-12 09:44:56)

Offline

#12 2011-02-12 13:04:44

Zbigniew Wojciechowski

Gość

Re: Działalność radnego

Panie Jurku
W imieniu naszego stowarzyszenia  w dniu 11.01.2011  zlożyłem w Radzie Miasta skargę na Prezydenta Wrocławia (dotyczy zaniechania działań w sprawie przejazdu kolejowego przy Konińskiej). Skarga została przeslana przez Przewodniczącego Rady do Wojewody jako wlaściwego adresata?????? Proszę zbadać dlaczego skarga nie zostala przedstawiona Radzie do rozpoznania . Widzę , że Rada( czy racxzej rządząca większość) zaczyna wzorem Prezydenta stosować uniki i grać na czas.
                                                                             Wojciechowski Zbigniew

#13 2011-02-13 19:16:21

Jerzy Michalak

Member

Zarejestrowany: 2007-12-02
Posty: 433
Punktów :   -9 

Re: Działalność radnego

Po ostatnich turach negocjacji i starań przedstawiam listę zadań inwestycyjnych, do realizacji których zamierzam w tym roku doprowadzić:

1. Chodniki:
- Maślicka – od Królewieckej do przejazdu kolejowego,
- Wińska – od Mojęcickiej do końca zabudowy
2. Miejsca parkingowe, przedszkole przy ul. Starogajowej.
3. Rewitalizacja boiska przy ul. Promenada (z możliwym włączeniem posadowienia jednej figury skate parku).
4. Naprawa nawierzchni ul. Promenada.
5. Upiększenie terenu wokół pomnika Jana Nepomucena (pl. Świętojański).

Nie wykluczam dalszych inwestycji, w razie uwolnienia dalszych środków w trakcie realizacji budżetu.

Ponadto, na naszym terenie, niezależnie od moich starań prowadzone będą następujące prace:

6. Budowa połączenia Portu Lotniczego ze Stadionem Piłkarskim w ciągu drogi krajowej nr 94 we Wrocławiu    Dokumentacja dla etapu I (Al. Stabłwicka) została odebrana i złożono wnioski o ZRID (do DUW i UM) Dla II etapu Oś Inkubacji – od ul. Średzkiej do Al. Stabłowickiej jest na etapie uzgodnień i wniosek o decyzję środowiskową
Planowany przetarg na realizację – II połowa 2011 roku.
7. Przebudowa ul. Lotniczej w ciągu drogi krajowej nr 94 we Wrocławiu – etap II   
Realizacja w toku – planowane zakończenie robót – IX 2011. Przełożenie ruchu na południową łącznicę węzła (jezdnia północna) – V 2011, a na most na Ślęzie – VI 2011
8. Przebudowa ul. Kosmonautów w ciągu drogi krajowej nr 94 we Wrocławiu     
W trakcie realizacji I etap, koszt ok. 22 mln o dł. ok. 700m – wykonanie węzła z AOW oraz włączenie się do stanu istniejącej ul. Kosmonautów. Wykonanie fragmentu nowego torowiska- zakończenie prac w terminie do X 2011, wykonawca Berger Bogl s.c.
i
9. W ramach programu poprawy stanu technicznego nawierzchni ulic, zadań realizowanych w rozszerzonym zakresie:
ul. Kosmonautów – maj – wrzesień 2011 – wraz z ciągiem pieszo-rowerowym po jednej stronie

Przyjmować będę także, w ramach swoich dyżurów, sprawy indywidualne do załatwienia (wszcząłem około 20 spraw) oraz prowadzić biuro bezpłatnych porad prawnych dla osób uboższych.

Tolku,

bez dwóch zdań- bieżące informacje na stronie muszą być. Nowa odsłona strony (radnymichalak.pl) miała być już (dopiero) 10. lutego. Zachorowali jednak i informatyk, i grafik. Facebook traktowałem raczej jako platformę kontaktu z Kolegami (choć to na facebooku dziękowałem za oddane na mnie głosy), ale podobnie jak Kolega Bramorski, zacznę go używać także do informowania o działalności w Radzie. Dzięki za podpowiedź.

Panie Zbigniewie,

proszę nie podejmować zbyt pochopnych wniosków. Przewodniczący Rady podejmuje autonomiczne decyzje. Zbadam sprawę skargi, o której Pan pisze.

Offline

#14 2011-02-14 08:16:55

Zbigniew Wojciechowski

Gość

Re: Działalność radnego

Panie Jurku
Sprawę likwidacji przejazdu na ul. Konińskiej zna Pan "od podszewki" tak długo jak ja , tj od ponad trzech lat. Dziwię się ,że jako prawnik i radny nie podjął Pan jeszcze działań w sprawie łamania prawa (ustawy o zagospodarowaniu przestrzennym) przez Prezydenta Wrocławia.
                                                                                                 Zbigniew Wojciechowski

#15 2011-02-14 09:24:26

Jerzy Michalak

Member

Zarejestrowany: 2007-12-02
Posty: 433
Punktów :   -9 

Re: Działalność radnego

Sprawę naturalnie znam. Pana pytanie dotyczyło złożonej ostatnio przez Stowarzyszenie skargi, skierowanej następnie, jak Pan podaje, przez Przewodniczącego Rady do Wojewody.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sushmitasen.pun.pl www.gra--pokemon.pun.pl www.tophax.pun.pl www.gra-metin.pun.pl www.aniolyciemnosci-u9.pun.pl