• Index
  •  » Stabłowice
  •  » opiekunka-niania chętnie zaopiekuję się dzieckiem!!!

#1 2011-02-02 14:11:47

IM

Gość

opiekunka-niania chętnie zaopiekuję się dzieckiem!!!

Jestem mama 2,5 latki , z wykształcenia pedagog, nie mam nałogów, jestem wesoła i uśmiechnięta, odpowiedzialna i rozsadna, pełna energii do zabaw oraz innych ciekawych zajęć z dziećmi.Posiadam doswiadczenie zawodowe w organizowaniu zajęć dzieciom w wieku 1.5-3lat.(zajęcia plastyczne, muzyczne, język angielski, zajęcia edukacyjne).
Z wielką pasją i zaangażowaniem zaopiekuje się dziećmi w wieku 2-5 lat u siebie w mieszkaniu na Stabłowicach (nie posiadam zwierząt).
Zainteresowanych rodziców prosze o kontakt mailowy wraz z nr telefonu.

#2 2011-02-02 14:15:09

im

Gość

Re: opiekunka-niania chętnie zaopiekuję się dzieckiem!!!

IM napisał:

Jestem mama 2,5 latki , z wykształcenia pedagog, nie mam nałogów, jestem wesoła i uśmiechnięta, odpowiedzialna i rozsadna, pełna energii do zabaw oraz innych ciekawych zajęć z dziećmi.Posiadam doswiadczenie zawodowe w organizowaniu zajęć dzieciom w wieku 1.5-3lat.(zajęcia plastyczne, muzyczne, język angielski, zajęcia edukacyjne).
Z wielką pasją i zaangażowaniem zaopiekuje się dziećmi w wieku 2-5 lat u siebie w mieszkaniu na Stabłowicach (nie posiadam zwierząt).
Zainteresowanych rodziców prosze o kontakt mailowy wraz z nr telefonu.

moj mail to irlandia100@interia.pl

  • Index
  •  » Stabłowice
  •  » opiekunka-niania chętnie zaopiekuję się dzieckiem!!!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.aniolyciemnosci-u9.pun.pl www.gp88.pun.pl www.sushmitasen.pun.pl www.gra-metin.pun.pl www.gra--pokemon.pun.pl