• Index
  •  » Złotniki
  •  » Zmiana organizacji ruchu Kamiennogórska/Kosmonautów

#1 2011-10-08 15:29:05

marian

New member

Zarejestrowany: 2011-10-08
Posty: 2
Punktów :   

Zmiana organizacji ruchu Kamiennogórska/Kosmonautów

Nastąpiła zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu  Kamiennogórskai  Kosmonautów!
Jest tam teraz nakaz skrętu w prawo. Nie ma możliwości dla jadących od Żernik skrętu do Leśnicy!
wg. mnie to katastrofa! cały ruch będzie szedł Małopolska i Złotnicką, a stąd też przy popołudniowym korku ledwie można wyjechąć. I jeszcze dodatkowo ostatni odcinek Złotnickiej nadal jest brukowany,  przy wzmożonym ruchu hałas jest straszny.
Jak to jest,że sąsiednie ulice Stabłowicka i Starogajowa "załatwiły" sobie zakaz wjazdu samochodow ciężarowych, a u Nas kieruje się cały ruch na drogę przez środek osiedla?

Offline

#2 2011-10-09 23:16:56

jaa

Gość

Re: Zmiana organizacji ruchu Kamiennogórska/Kosmonautów

większej głupoty również nie widziałem!! dziś nie wiedząc o tym bo znaku nie było o nakazie na środku skrzyżowania zauważyłem ze brak jest możliwości skrętu!! ulica złotnicka może podziękować za coraz bardziej wyboistą kostkę na ulicy. pzodrawiam

#3 2011-11-01 18:07:54

Matołki na posadach

Gość

Re: Zmiana organizacji ruchu Kamiennogórska/Kosmonautów

Również i dla mieszkańców Stabłowic sytuacja jest tragikomiczna. Ustawiony nakaz skrętu to jest szczyt inżynierii ruchu drogowego. Zamiast jechać na Stabłowice muszę skręcać w prawo, podjechać kawałek i czaić się na poboczu na możliwość zawrócenia/nawrotu. Przecież nie będę zasuwał gdzieś do Górniczej na Pilczyce.
A na to paliwa i czasu nie mam. Mamy niezłych matołków w urzędach.
A co do załatwiania sobie znaków zakazu (j/w) to też coś mógłbym dodać. To prawda.

#4 2011-11-09 14:54:52

Bodiniusz

Member

Skąd: Złotniki
Zarejestrowany: 2007-03-31
Posty: 414
Punktów :   

Re: Zmiana organizacji ruchu Kamiennogórska/Kosmonautów

Nie. Możesz pojechać zupełnie inaczej. Jadąc Kamiennogórską możesz skręcić na wcześniejszym skrzyżowaniu (jak do kliniki chirurgii), a potem w prawo. Nadrabiasz bardzo niewiele drogi, a zaleta jest taka, że w Kosmonautów wjeżdżasz w prawo.

Dzięki temu nie jest blokowany wyjazd z osiedla w tym miejscu - więc dużo ludzi z osiedla jest zadowolonych.

pozdrawiam

Offline

  • Index
  •  » Złotniki
  •  » Zmiana organizacji ruchu Kamiennogórska/Kosmonautów

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.khorinis-liferp.pun.pl www.snipereliteasg.pun.pl www.rponline.pun.pl www.gownianegowno.pun.pl www.zdhzarzewie.pun.pl