#1 2012-09-30 22:45:24

Jerzy Michalak

Member

Zarejestrowany: 2007-12-02
Posty: 433
Punktów :   -9 

Turniej piłkarski

- Stabłowicka Złota Jesień.
- 13-14 Października. 18 drużyn (choć może jeszcze zgłoszą się chętni).
- Regulamin, zasady i atrakcje na FB: http://www.facebook.com /TurniejPilkiNo … lotaJesien 

Dziękuję Łukaszowi Nowakowi, naszemu nauczycielowi WF, który zainspirował mnie do pomysłu turnieju, i który wziął na siebie główny ciężar organizacyjny.

Wielkie ukłony dla RO, która dofinansowała organizację turnieju.

A główna myśl jest taka, aby nasze stabłowickie boisko przyciągało młodzież, która będzie tam grać w piłkę, a nie pić piwo, która potraktuje to miejsce jako swoje.

Zapraszamy!

Turniej zakończony. Dzięki Łukaszowi Nowakowi, głównemu "rozgrywającemu" turnieju, załączam sprawozdanie:

Zespół Drink Team został zwycięzcą turnieju Stabłowicka Złota Jesień 2012! W finale turnieju odprawili Victoriusa 6-0. Zwycięski zespół wystąpił w składzie: Rafał Anioł, Paweł raczak, Krzysztof Dobrzański, Rafał Byczkowski, Jakub Grzesiczak, Tomasz Gołębiowski, Mateusz Gołębiowski, Tomasz Sitko. Zespołowi gratulujemy zwycięstwa. Trzecie miejsce wywalczyli piłkarze FC Spontan, którzy pokonali w mec
zu o "brąz" ProSkills 95 5-1. Medale wszystkim uczestnikom zespołów z miejsc 1-3 wręczył przewodniczący Rady Osiedla Leśnica Pan Stanisław Kibało.
W klasyfikacji na najmłodszego gracza turnieju zwyciężył Leon Szewczyk (rocznik 2002). Pozostałe klasyfikacje indywidualne zdominowali piłkarze zwycięskiego zespołu Drink Team. Najlepszym bramkarzem turnieju został Rafał Anioł, najlepszym strzelcem Krzysztof Dobrzański a najlepszym graczem turnieju został wybrany Paweł Raczak. Pamiątkowe statuetki zwycięzcom wręczyła Pani Grażyna Kordel z Rady Osiedla Leśnica, natomiast nagrody rzeczowe wręczył Radny Miasta Wrocławia Pan Jerzy Michalak. W imieniu organizatora turnieju dziękuję w sposób szczególny Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 95, która udostępniła boiska do rozgrywek, jak i też zamknęła dzisiejszy turniej. Dziękuję Parafii pw. Św. Andrzeja Apostoła za użyczony sprzęt nagłaśniający. Dziękuję również sponsorom - Radzie Osiedla Leśnica, fundatorom medali i statuetek oraz sprzętu pomocniczego do przeprowadzenia turnieju. Dziękuję Panu Jerzemu Michalakowi za wydrukowanie plakatów, ufundowanie nagród rzeczowych. Podziękowania też kieruje na ręce Mateusza Bączka mojego wspaniałego kuzyna, który pełnił fukcję sędziego podczas turnieju, mojego brata Kamila, który pomagał mi w przygotowaniu i przeprowadzeniu turnieju oraz na ręce Jacka Łuczaka, mojego kolegi, trenera po fachu, który pełnił fukcję medyka i starał się "naprawiać" kontuzjowanych. I na koniec dziękuję Wam - uczestnikom turnieju. Pamiętajcie, że te boisko ma służyć Wam, dbajcie o nie i doceńcie to, że macie miejsce, w którym można się spotkać, pograć, pomęczyć się i pogadać. Poniżej wyniki rozgrywek dnia dzisiejszego.

Ostatnio edytowany przez Jerzy Michalak (2012-10-14 20:06:28)

Offline

#2 2012-11-23 00:04:25

Lucjan

New member

Zarejestrowany: 2012-09-05
Posty: 6
Punktów :   

Re: Turniej piłkarski

Jakieś foty?

Offline

#3 2012-11-24 21:54:46

Jerzy Michalak

Member

Zarejestrowany: 2007-12-02
Posty: 433
Punktów :   -9 

Re: Turniej piłkarski

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.landsil.pun.pl www.psywojny.pun.pl www.zulnicamazancowice.pun.pl www.shamanan58.pun.pl www.ce.pun.pl