#541 2014-01-24 06:53:47

Arek

Gość

Re: Działalność radnego

Panie Jerzy, cieszę się że jednak Pan żyje



Moja wypowiedź dotyczyła waszego klubu z partaczem Dutkiewiczem na czele, a nie Pana konkretnie...a to czy Pan ma coś do ukrycia i na sumieniu, to już Pana sprawa




Czekam aż wypowie się Pan równie emocjonalnie w temacie śmieci....ja czekam tam na Pana odpowiedź od ponad miesiąca, a Bodiniusz od czerwca

#542 2014-01-26 15:35:59

Hirohito

Member

Zarejestrowany: 2012-01-12
Posty: 12
Punktów :   

Re: Działalność radnego

Witam,
Pytanie:
niedawno, my- mieszkańcy otrzymaliśmy sygnowane przez Pana ulotki- zapewne wie Pan o czym mówię, (pozwolę sobie nie komentować zawartości, i zostawić to na inną okazję).
czy może Pan powiedzieć jaki był koszt zaprojektowania, druku i kolportażu? Oczywiście jeśli pieniądze wydane pochodziły z środków publiczny, jeśli zaś z Pańskich prywatnych, nic mi do tego i cofam pytanie.

Pozdrawiam

ach, prosiłem, o żart i dziękuję, rzeczywiście uśmiałem się- ten z dokumentacją- jest Pan w grupie Mistrzów!

Offline

#543 2014-01-26 18:33:37

Jerzy Michalak

Member

Zarejestrowany: 2007-12-02
Posty: 433
Punktów :   -9 

Re: Działalność radnego

Cesarzu, jeśli myśli Pan w sposób tak stereotypowy, że śmiałbym ze środków publicznych finansować własne listy do Mieszkańców, to chyba nie ma szans na porozumienie. To jasne, że za wszystko płaciłem sam. :-)

Offline

#544 2014-01-27 13:58:36

Kamil Kędzior

Moderator

Zarejestrowany: 2007-03-14
Posty: 520
Punktów :   11 

Re: Działalność radnego

I oto caly Jerzy..pojawil sie, odpisal zupelnie nie w temacie i pewnie pojawi sie tu znowu jesienia

Offline

#545 2014-01-28 09:39:19

Zbigniew Wojciechowski

Gość

Re: Działalność radnego

Panie Jurku
Kilka dni temu otrzymałem odpowiedź z MPWiK , na pismo z RO, w sprawie kanalizacji na osiedlu Żerniki Nowe. Jak wynika z pisma skanalizowana będzie tylko ulica Białodrzewna ( w ramach WUWA2), niejako przy okazji kanalizowania nowego osiedla. Pozostałe ulice - brak terminu. Spełnił się mój czarny scenariusz , nasze osiedle pozostanie skansenem na obrzeżach nowego osiedla. I gdzie szumne zapowiedzi Fokczyńskiego - " nie wyobrażam sobie , że Żerniki Nowe nie będa miały kanalizacji". Jak Pan teraz wytłumaczy fakt odrzucenia  naszych wniosków o budowę chodników (Grabowa i Bukowa) w ramach budzetu obywatelskiego z uzasadnieniem "budowa chodników nastapi w ramach budowy kanalizacji" Kiedy? Czy w takim samym terminie zostanie wybudowane boisko ( z naszego odrzuconego wniosku)?
Myślę, że chyba należy, wzorem mieszkanców Jerzmanowa, ponownie się przyjrzeć prawidłowości uchwalenia mpzp dla WUWY 2. Nie mamy już nic do stracenia.

#546 2014-02-13 09:26:29

Zbigniew Wojciechowski

Gość

Re: Działalność radnego

Panie Jurku gratuluję awansu.
Z uwagi na zaistniałą sytuację ja też ( z problemami społecznymi) przejdę o poziom wyżej, czyli na poziom regionu.
Zacznę od zgłoszenia problemów komunikacyjnych na terenie województwa a związane są one z ogłoszoną przez nowy Zarzad strategią rozowoju komunikacji kolejowej. Pragnę Pana zainteresować połączeniem kolejowym Wrocław-Kłodzko-Kudowa Zdrój (i odgałęzieniem do Stronia Śląskiego). Jak zapewne Pan wie z końcem roku uruchomiono ponownie linię do Kudowy ( do Stronia nadal nieczynna). Z Kłodzka do Kudowy dojeżdżają aż 4 pary pociągów !!!!.Podróż np. ze Stacji Wrocław Żerniki( z której mógłbym korzystać ) do Kudowy trwa 4 -4,5h co przy 146 km daje zawrotną pędkość ok 38km/h. Dla przykładu graniczący z Kudową czeski Nachod ma takich połączeń z Pragą ( z 1 lub 2 przesiadkami) 18 w tym 13 najkrotsza trasą 160 km w 2 h 42min, a więc prędkość ponad 59km/h.Gdyby ktoś chciał skorzystać  to pierwszy połączenie do Pragi jest o 5.04 następne o 6.03 i tak co godzinę do 19.03. Proste ?.
Samochodem trasę z Wrocławia do Kudowy pokonuje się spokojnie w 1h i 50 min. A więc połączenie kolejowe ( ok. 5h z dojściem do stacji) nie jest i długo nie będzie rzadną alternatywą dla samochodu ( niespełna 2h z własnego podwórka do obranego celu).
Tak wię postuluję aby wziąć przykład z "Pepików" i nadać przyśpieszenie naszym kolejom. Na początek proponuję lepiej skomunikować połaczenia (przesiadki) i poprawić stan torów.Pendolina propnuję zostawić na później.
Będę bacznie obserwować rozwój komunikacji , który jest b.ważnym elementem rozwoju naszego regionu, zwłaszcza turystki.
Mam nadzieję , że w związku z awansem nie opuści Pan tego forum i swoich wyborców , zwłaszcza spraw waznych dla naszych osiedli.

#547 2014-02-17 09:15:51

Kamil Kędzior

Moderator

Zarejestrowany: 2007-03-14
Posty: 520
Punktów :   11 

Re: Działalność radnego

Podsumowujac to co przez 3 lata zrobil radny Michalak, mozna w zasadzie wysunac jeden wniosek - swietnie wypromowal siebie. Przykre to, ale ostrzegalem przed nim juz 3 lata temu, ze jedyne co zrobi to zadba o siebie. Jak sami widzicie tak sie niestety stalo Z waznych inwestycji nie zrobil nic, wykonal jakies 'drobne' ruchy dla naszych osiedli bez jakichkolwiek konkretow. Spora zaslona dymna, a jak kurz opadl to sie okazalo, ze nic nie zrobil a sam sie ewakuowal na stanowisko wicemarszalka.
Przykre to, ale taka jest polityka ;( Ostrzegam wiec Was przed kolejnymi wyborami, abyscie nie wybierali kolejnych "Michalakow"

Przepraszam, za szczere i bezposrednie pytanie, ale czy nie czujecie sie 'wydymani' przez Michalaka? Szczegolnie ci ktorzy na niego glosowali?

Offline

#548 2014-02-17 09:46:25

Jerzy Michalak

Member

Zarejestrowany: 2007-12-02
Posty: 433
Punktów :   -9 

Re: Działalność radnego

Dziękuję za gratulacje. W sprawach konkretów obiecałem zestawienie i się z tego wywiążę. Pozwólcie się trochę w pracy ogarnąć

Offline

#549 2014-02-17 10:05:08

tolek_88

Member

Skąd: Marszowice
Zarejestrowany: 2007-11-06
Posty: 413
Punktów :   

Re: Działalność radnego

Kamil Kędzior napisał:

Przepraszam, za szczere i bezposrednie pytanie, ale czy nie czujecie sie 'wydymani' przez Michalaka? Szczegolnie ci ktorzy na niego glosowali?

Tak, w szczególności, że nawet nie otrzymałem odpowiedzi na proste pytanie - czy w końcu CPR przy Marszowickiej wszedł do budżetu i jeśli tak, to na kiedy planowany jest przetarg...

Offline

#550 2014-02-17 10:55:14

Kamil Kędzior

Moderator

Zarejestrowany: 2007-03-14
Posty: 520
Punktów :   11 

Re: Działalność radnego

Jerzy...jestes cyniczny...

Offline

#551 2014-02-20 20:22:57

Klakson

Gość

Re: Działalność radnego

Jakiej pasty do zębów Pan używa?

#552 2014-02-23 18:20:43

Kamil Kędzior

Moderator

Zarejestrowany: 2007-03-14
Posty: 520
Punktów :   11 

Re: Działalność radnego

Te..panie wicemarszalek od siedmiu bolesci - jako osoba odpowiedziala za inwestycje moze bys w koncu zobligowal urzedasow do uzupelnienia dokumentacji dla GDOS? Obiecaliscie to zrobic w ciagu 2 tygodni od decyzji (24.01.2014) - Bogu dziekowac mamy juz 23.02.2014 a dokumenty nadal nieuzupelnione!!!

Licze, ze w listopadzie ludzie nie dostana znowu jakiejs pomrocznosci i pogodnia Was w cholere wszystkich...

Offline

#553 2014-02-23 22:18:47

Jerzy Michalak

Member

Zarejestrowany: 2007-12-02
Posty: 433
Punktów :   -9 

Re: Działalność radnego

Kamilu, jak zwykle grzecznie i na temat. :-) Nie sądzę abyś nie wiedział, że Wrocławskie Inwestycje nie podlegają marszałkowi. Ale po co ja to piszę.

Offline

#554 2014-02-24 08:18:51

Kamil Kędzior

Moderator

Zarejestrowany: 2007-03-14
Posty: 520
Punktów :   11 

Re: Działalność radnego

Ty na poważnie, czy żartujesz, bo brzmi to jakbyś bardzo kulturalnie napisał "Pocałujcie mnie w d... mieszkańcy Lesnicy, co mnie obchodzi Wasza obwodnica, ja teraz jestem wicemarszałkiem".

Chciałem Ci tylko przypomnieć, ze to mieszkańcy Lesnicy wybrali Cie na radnego, dzięki czemu zostałeś wicemarszałkiem, i chociażby to powinno Cie skłonić do działania, tym bardziej ze WI podlegają Dutkiewiczowi. Ale widzę, że podobnie jak Twojego pryncypała, bardzo mocno 'wyniosło' Cię w chmury.

Karierowicz jesteś i tyle, właśnie nam dałeś koronny dowód na to, że dla Ciebie ważniejsze są stołki i stanowiska, niż wyborcy.

Ostatnio edytowany przez Kamil Kędzior (2014-02-24 13:37:16)

Offline

#555 2014-02-24 12:33:38

Arek

Gość

Re: Działalność radnego

Nareszcie Jerzy Michalak zagrał w otwarte karty. Myślałem, że już się nie doczekam.


dziękujemy




Tak na marginesie ode mnie, dołożę wszelkich starań, aby moi przyjaciele i znajomi, oraz ich przyjaciele i znajomi, oraz kolejnych przyjaciół i znajomych przyjaciele i znajomi nie oddali na was głosu na jesień, na ekipę Rafała D. oraz PO. A jak obserwuję bacznie internet, to jest duża szansa, że oddacie władzę w ratuszu i województwie. A wtedy warto, aby Pan odwiesił swoją praktykę adwokacką, bo trzeba będzie bronić kolesiostwo przed zarzutami prokuratorskimi.



I zrobię to gratis w szacunku do pierwszej szczerej wypowiedzi Michalaka (powyżej)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.landsil.pun.pl www.zulnicamazancowice.pun.pl www.psywojny.pun.pl www.ce.pun.pl www.shamanan58.pun.pl