#1 2014-07-26 12:16:37

Kamil Kędzior

Moderator

Zarejestrowany: 2007-03-14
Posty: 520
Punktów :   11 

Szpital wojewódzki

http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/ … ,id,t.html


Czy czasem za transport nie odpowiada nasz cudowny W-ce Michalak? No coz, wypada nam tylko podziekowac panie Jerzy.

Offline

#2 2014-07-27 15:29:12

Jerzy Michalak

Member

Zarejestrowany: 2007-12-02
Posty: 433
Punktów :   -9 

Re: Szpital wojewódzki

Za drogi wojewódzkie odpowiadam Kamilu, za transport kolejowy (w ramach połączeń lokalnych) i szpitale właśnie (wojewódzkie oczywiście). Jeśli już atakujesz, to rób to przynajmniej po przygotowaniu.

Ostatnio edytowany przez Jerzy Michalak (2014-07-27 15:32:22)

Offline

#3 2014-07-28 20:18:08

Zbigniew Wojcichowski

Gość

Re: Szpital wojewódzki

A do Kudowy Zdrój dalej 4 pary pociągów KD i to w rewelacyjnym czasie. Z Wrocławia Gł. z przesiadką w Kłodzku, 140 km w ponad 3,5 h.  Dojazd na Żerniki lub Leśnię dodatkowo 1h. To się nazywa alternatywa dla samochodu osobowego ( 1h45min). Jak ktoś myśli, że można zaplanować podróż tam i z powrotem oraz krótką wycieczkę  w ciągu jednego dnia to się mocno zdziwi.

#4 2014-07-29 16:15:20

Kamil Kędzior

Moderator

Zarejestrowany: 2007-03-14
Posty: 520
Punktów :   11 

Re: Szpital wojewódzki

Drogi Jerzy. Ciesze sie, ze zaszczyciles nas swoja obecnoscia podczas ciezkiej i mozolnej pracy wce wojewody. Moze warto abys poczytal nieco wiecej watkow poza tym jednym, bo zarowno ja, jak i spora czesc forumowiczow odnosi wrazenie, ze masz nas w d... w ostanim czasie Naobiecywales gruszek na wierzbie, a jak zaczelismy zadawac niewygodne pytania to zamilkles. Ale na szczescie ida wybory, wiec pewnie tu do nas wrocisz niebawem, i wzorem Twojego pryncypala zaczniesz znowu nam obiecywac czego tylko zapragniemy Juz radosnie tupie nozkami na te okolicznosc

A wracajac do szpitala i drogi. Jako odpowiedzialny za szpitale, dlaczego jeszcze nie wystapiles do miasta z wnioskiem o przebudowe drogi? Ja rozumiem, ze do tej pory dla p.Dutkiewicza wojewoda byl 'beeee' i na zlosc  miasto nie chcialo przebudowywac Kosmonautow, no ale teraz? Kiedy wszyscy sobie tak z dziubkow spijacie Moze byscie w miedzyczasie pomysleli o tym? A....moze po prostu nie macie kasy? W koncu bylo trzeba koniecznie kupic zdjecia Merlin Monroe za 6,5mln, ktore pewnie wystarczylyby na przebudowe ulicy. Ale wiem...to nie ta kieszen, z tej kieszeni na droge nie bylo mozna brac...

Ale jest szansa, ze sprawy pojda szybciej, bo jak sam zaczniesz spedzac godziny w korku na Kosmonautow to moze zaczniesz myslec logicznie
Pomyslcie tez o tym, ze to szpital WOJEWODZKI i przydaloby sie albo autobusowe albo tramwajowe BEZPOSREDNIE polaczenie z Dworca Glownego. Wy wogole myslicie w tych urzedach?

A tak przy okazji? Jak tam nasza obwodnica Lesnicy. Bo juz nam obiecywales, ze za chwileczke, za momencik, ze juz przetarg przetargu aby moc wystartowac do przetargu, ze lopaty juz przygotowane, ze kasa zabezpieczona na budowe, ze cuda wianki...

Startujesz w wyborach wogole? Bo ciekawosc mnie zrzera

Ostatnio edytowany przez Kamil Kędzior (2014-07-30 07:41:29)

Offline

#5 2014-07-31 19:45:04

Zbigniew Wojciechowski

Gość

Re: Szpital wojewódzki

Panie Kamilu mylisz Marszałka z Wojewodą. Co prawda ta sama opcja poltyczna ale inne budynki.
Mój wpis z 28 ma prawidłowy adres ale adresat chyba ciężko myśli nad odpowiedzią.

#6 2014-07-31 21:22:22

Kamil Kędzior

Moderator

Zarejestrowany: 2007-03-14
Posty: 520
Punktów :   11 

Re: Szpital wojewódzki

Panie Zbigniewie dziękuję za czujność.  Przejezyczenie,  miało być wicemarszałek a nie wojewoda. Reszta pozostaje bez zmian. Szpital podlega samorządowi województwa.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gra-metin.pun.pl www.sushmitasen.pun.pl www.tophax.pun.pl www.aniolyciemnosci-u9.pun.pl www.gra--pokemon.pun.pl