#1 2014-09-07 22:40:23

tolek_88

Member

Skąd: Marszowice
Zarejestrowany: 2007-11-06
Posty: 413
Punktów :   

Prezydent w Leśnicy

Może nie wiecie, ale miłościwie panujący nam Prezydent przybył dziś do leśnickiego kościoła na godzinę 12:00. Tzn. zapewne obawiając się korków przyjechał znacznie wcześniej. "Nadmiar czasu" spędził jednak w swojej skodzie superb, która przez jakieś 15 minut stała przed wejściem do przedszkola na Wolskiej na ulicy w tzw "invisible mode" (czyli na światłach awaryjnych - zapewne popsuło się biedactwo, jednak na szczęście jak tylko pan Prezydent wysiadł, to kierowca naprędce odjechał)

Offline

#2 2014-09-08 09:04:12

 Arek

Member

Zarejestrowany: 2014-02-24
Posty: 36
Punktów :   

Re: Prezydent w Leśnicy

może proboszcz miał urodziny? ale chyba nie, na takie okazje jeździ się o 6 rano

z drugiej strony ciekawe czy był służbowo czy prywatnie?
1. jeżeli służbowo to jaki był cel wizyty?
2. jeżeli prywatnie to czy przysługuje mu prawo do auta służbowego i kierowcy oraz cz zgłosi to jako dochód?

skarbówka w łykendy sprawdza samochody służbowe pod marketami, żeby udowodnić używanie aut w celach prywatnych

Offline

#3 2014-09-08 11:49:10

Bodiniusz

Member

Skąd: Złotniki
Zarejestrowany: 2007-03-31
Posty: 414
Punktów :   

Re: Prezydent w Leśnicy

Hej, szkoda, że nie zrobiłeś foty i nie wysłałeś prosto na policję. Potem tylko wystarczy stawić się na przesłuchanie i wniosek gotowy. A i do prasy można by wysłać.

Jeśli chodzi o używanie samochodu służbowego do celów prywatnych, to oczywiście można sprawdzić jak to jest w przypadku Dutkiewicza. Ja mam samochód służbowy, ale jego używanie w celach prywatnych mam wykazywane w przychodzie i płacę od tego ZUSy, podatki itd.
Tyle, że ja mam bez kierowcy

Z kierowcą to już gorzej, bo jeśli Dudi był prywatnie, to pytanie jak rozliczyć czas pracy kierowcy


edit: niestety, skoro dojechał kwadrans za szybko, to utwierdził się w przekonaniu, że do Leśnicy korków nie ma i mieszkańcy przesadnie narzekają, hehehe

Ostatnio edytowany przez Bodiniusz (2014-09-08 11:50:31)

Offline

#4 2014-09-08 12:05:35

tolek_88

Member

Skąd: Marszowice
Zarejestrowany: 2007-11-06
Posty: 413
Punktów :   

Re: Prezydent w Leśnicy

Prezydent był z kobietą i młodzieńcem (żona&syn? - nie znam jego rodzinnej sytuacji). Urodziny proboszcza to raczej nie, może marszałek Michalak miał chrzciny?
Co do foty, to powiem szczerze, myślałem że to ktoś podjechał bo babcie inwalidkę pod kościół, więc wezbrało się we mnie zrozumienie, bo rzeczywiście nie było gdzie indziej zaparkować. To, że to nasz miłościwie panujący zorientowałem się dopiero jak wysiadł. Poza tym, to ja myślałem, ze nasz prezydent to jeździ co najmniej jakimś Pathfinderem a nie skodziną...

Offline

#5 2014-09-09 10:31:31

Bodiniusz

Member

Skąd: Złotniki
Zarejestrowany: 2007-03-31
Posty: 414
Punktów :   

Re: Prezydent w Leśnicy

A to ta skodzina z numerem DW 00001? Kiedyś prezydent miał taki numer.
Pathfindera w końcu nie odkupili, czyli może dobrze, że rozbił - kasa z ubezpieczenia przyszła do budżetu, a nie wydali

Offline

#6 2014-09-09 16:27:27

tolek_88

Member

Skąd: Marszowice
Zarejestrowany: 2007-11-06
Posty: 413
Punktów :   

Re: Prezydent w Leśnicy

Nie, skodzina miała nierzucający się w oczy numer. A DW00001 to ma(miał) merolek Zdrojewskiego

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.snipereliteasg.pun.pl www.gownianegowno.pun.pl www.rponline.pun.pl www.zdhzarzewie.pun.pl www.goldcraft.pun.pl