#1 2015-05-03 20:25:04

MaryKayConsultant

New member

Zarejestrowany: 2015-05-03
Posty: 1
Punktów :   

Doradztwo ds pielęgnacji skóry i wizażu

Witam wszystkie Panie!
Jestem doradcą ds pielęgnacji skóry i wizażu.
Spotykam się z kobietami takimi jak Ty, aby pomóc im w doborze odpowiedniej do wieku i rodzaju skóry pielęgnacji. Od podstawowego mycia, tonizowania, codziennego peelingu, nawilżania, po ochronę oraz różnorodną suplementację wspierającą hamowanie procesów starzenia.
Każda z nas, czując upływający czas, poszukuje "złotego środka", by jak najdłużej być młodą i piękną. Każda z nas ma swoje codzienne "problemy" z cerą, mankamenty, które skutecznie ukrywa, niedoskonałości, których chce się pozbyć.
Poza codzienną pielęgnacją, moim Paniom proponuję wsparcie od strony szeroko rozumianego wizażu!
Jak malować oczy? Jaki kolor jest odpowiedni dla mnie? Jakiego rodzaju produkty najdłużej będą się trzymać przez cały dzien w pracy? Jak szybko zrobić dzienny makijaż? Jaki puder wybrać na lato?...
Pracuję na kosmetykach Mary Kay. Znasz? Świetnie - wiesz ile są warte. Nie znasz? Zajrzyj do telewizji, na pokazy mody, w kosmetyczki znanych osób...Zadzwoń do mnie!
Spotkanie ze mną nie zobowiązuje do niczego, ale może stać się wartością dodaną do twojego codziennego wizerunku! Chcesz żeby o tobie mówiono? Chcesz słyszeć jak pięknie dziś wyglądasz? Każdego dnia?
Zadzwoń!
Małgorzata 796 286 212

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pink-panther.pun.pl www.southtransylvania.pun.pl www.transnowak.pun.pl www.inz-srodowiska-uksford.pun.pl www.corleone-samp.pun.pl