#1 2015-12-15 16:31:51

inspektor

New member

Zarejestrowany: 2014-08-31
Posty: 5
Punktów :   

Praca na terenie Stabłowic...

Firma Kaufland zatrudni na umowę zlecenie (na czas nieokreślony, więc nie trzeba podpisywać jej co tydzień od nowa, ale też można ją wypowiedzieć, gdyby komuś coś nie pasowało) osobę chcącą dorobić sobie roznoszeniem gazet reklamowych na stałym terenie (co tydzień na tym samym) obejmującym fragment osiedla Stabłowice Nowe, ograniczony ulicami: Jeleniogórską, Boguszowską i Kosmonautów.

Szukamy wyłącznie takiej osoby, która spełnia przynajmniej jeden z następujących warunków (najlepiej oba, ale wystarczy też albo jeden, albo drugi):
- mieszka w najbliższej okolicy albo ma tam rodzinę czy znajomych, u których możliwe byłoby przechowywanie gazet do czasu ich rozniesienia,
- dysponuje samochodem (nie trzeba nim dużo jeździć, chodzi raczej o możliwość zostawienia w nim gazet).

Kolportaż gazet będzie odbywał się raz w tygodniu, w każdą środę.
Wynagrodzenie, zależne jest od tego, jaka w danym tygodniu będzie ilość i waga materiałów reklamowych (czym więcej oddzielnych gazet składających się na komplet i czym więcej stron w poszczególnych gazetach, tym większa waga materiałów i wyższa stawka) wyniesie od 75 zł. (jest to minimum) do nawet około 120 zł. za każde jedno rozniesienie gazet, co nie powinno raczej zająć więcej, niż 4-6 godzin pracy (w zależności od umiejętności i sprytu).


Tel. 792-895-005 (proszę dzwonić w godzinach 10:00-20:00).

Gdyby przypadkiem ktoś był zainteresowany inną lokalizacją, to po pewnych przesunięciach, możliwe jest też zwolnienie jakiegoś innego terenu na Stabłowicach, ale również na osiedlach: Maślice, Złotniki, Leśnica, Ołtaszyn, Wojszyce, Gaj, os. Powstańców Śląskich (os. Wrocław Południe), Przedmieście Świdnickie i Przedmieście Oławskie.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lechooo.pun.pl www.lolad.pun.pl www.gra-wladca-pierscieni.pun.pl smierc.org opony data produkcji kod