#46 2011-05-25 09:36:42

Jerzy Michalak

Member

Zarejestrowany: 2007-12-02
Posty: 433
Punktów :   -9 

Re: Co z Mokrym

Pani Magdo, Szanowni Panowie,

wiem, że wszystko trwa długo. Do budżetu Miasta, dzięki moim staraniom, wpisano budowę chodnika przy ul. Wińskiej. W tym też roku chodnik ma być gotowy.

Nie uzyskałem pozytywnej odpowiedzi na wniosek o budowę nawierzchni Chobieńskiej/ Mojęcickiej. Wspólnie jednak z pewnym Mieszkańcem Mokrej staram się o znalezienie środków (ZDiUM, Nadleśnictwo) na tymczasową naprawę nawierzchni tych ulic.

Proszę przyjrzeć się temu, co mówiłem (także na tym forum) przed wyborami, do czego się zobowiązywałem. Obietnicami gospodarowałem bardzo oszczędnie, wiem bowiem, że radny Rady Miejskiej nie ma kompetencji nieograniczonych. Za każdy jednak przejaw rzeczowej dyskusji, czy krytyki, będę wdzięczny .

Offline

#47 2011-05-25 20:44:01

Daniel

Gość

Re: Co z Mokrym

Chciałbym zobaczyć temn chodnik!!!!chyba jak sami sobie go zrobimy bo dziury latamy sami we wlasnym zakresie bo przeciez doprosic sie nie mozna.

#48 2011-05-25 22:27:18

Magda

Gość

Re: Co z Mokrym

Daniel napisał:

To juz sie robi zalosne nie wiem czy wogole jest sens cokolwiek pisac.bo i tak jesli sami nie zasypiemy tych dziur to nikt tej drogi nie zrobi.powiedzcie odrazu ze nic z tego nie bedzie po co mamy sie scierac przy tym jak i tak nic to nieda.Pozdrawiam

Jak napisał tak zrobił (Dziękujemy Panu Danielowi i  BOB-owi za zasypanie dzisiaj dziur na tej ulicy.)... półtora roku minęło i nikt z rady nie zdołał nam pomóc(cóż długo trwa zbieranie środków na zrobienie tak krótkiego odcinka jakim jest ulica Chobieńska).

#49 2011-06-08 22:31:56

Jerzy Michalak

Member

Zarejestrowany: 2007-12-02
Posty: 433
Punktów :   -9 

Re: Co z Mokrym

W tym roku, do września powinno zostać zrobione utwardzenie ul. Chobieńskiej, tłuczniem, z korytowaniem podłoża, a zatem prace więcej niż tymczasowe.

Offline

#50 2011-08-29 14:39:19

Magda

Gość

Re: Co z Mokrym

Witam,
wróciłam własńe z urlopu a tu miłe zaskoczenie (chyba) remont ulicy Chobieńskiej właśńe się zaczął...?!
mam tylko nadzieję, że droga po remoncie i padających deszczach(które całkiem  zniszczyły drogę) nie będzie wyglądała gorzej niż przed?!
A co z ulica Mojęcicką, która również wygląda tragicznie,I  także należy do Wrocławia i przy której również mieszkają równoprawni mieszkańcy Tego miasta?!
pozdrawiam

#51 2011-08-29 20:36:14

Magda

Gość

Re: Co z Mokrym

właśnie*

#52 2011-09-01 11:02:36

Magda

Gość

Re: Co z Mokrym

Witam ponownie,
chcę podziękowac za dotychczas wykonane prace na ul. Mojęcickiej i ul. Chobieńskiej na pewno bardzo ułatwią one życie mieszkańcom.

#53 2011-09-03 19:56:49

 K.Bekieszczuk

Member

Skąd: Stabłowice
Zarejestrowany: 2011-03-24
Posty: 23
Punktów :   

Re: Co z Mokrym

Na stronie  http://niezmarnujglosu.pl/ w zakładce aktualności w artykule "sprawa wyrównania i utwardzenia ulicy Chobieńskiej i Mojęcickiej" albo klikając na linki podane poniżej, znajdziecie Państwo zdjęcia przedstawiające efekty wykonanych prac.

http://bazowy.kei.pl/niezmarnujglosu2/i … %203bb.jpg

http://bazowy.kei.pl/niezmarnujglosu2/i … tr%202.jpg

http://bazowy.kei.pl/niezmarnujglosu2/i … on%201.jpg
 
Krzysiek Bekieszczuk

Ostatnio edytowany przez K.Bekieszczuk (2011-09-03 22:16:47)

Offline

#54 2011-09-22 12:04:35

Magda

Gość

Re: Co z Mokrym

Dzień dobry,

zapomniano o dokończeniu skrzyżowania ulic Mojęcickiej z Chobeńską, jest to mały kawałek ale bardzo znaczący bo prawie na samym środku. Choć mówiono Panom robotnikom o tym by utwardzić ten kawałek tak jak jest zrobiona reszta drogi, obiecali poprawić ale niestety nic z tym nie zrobili. Mieszkańcy ten kawałek posypali resztką żwiru, który został lecz teraz ciężko przejechać rowerem lub wózkiem by nie ugrząźć na środku. (ale to tylko taki mały szczegół który chciałam zgłosić)


pozdrawiam

#55 2011-09-22 22:07:40

Jerzy Michalak

Member

Zarejestrowany: 2007-12-02
Posty: 433
Punktów :   -9 

Re: Co z Mokrym

Pani Magdo,

dziękuję za Pani "dziękuję" . Sprawę małego szczegółu postaram się załatwić.

Offline

#56 2011-09-23 20:13:12

Arek

Gość

Re: Co z Mokrym

rzecz jasna, że dziękujemy

Panie Jerzy, kiedy ruszy budowa chodników przy Wińskiej?  zaczyna robić się szybko ciemno, piesi chodzą jezdnią, która jest długa prostą, czyli jakby obliguje kierowców do nie schodzenia poniżej 100 km/h- teren zabudowany

policji już tu dawno nie widziałem...wspomnę jeszcze o znaku 9ton...a jeżdzą "patelnie" po 40-50 ton!!!

czy może Pa ruszyć dupska Policji aby zaglądała tu czasami?

#57 2011-09-24 09:31:57

Kamil Kędzior

Moderator

Zarejestrowany: 2007-03-14
Posty: 520
Punktów :   11 

Re: Co z Mokrym

Witam

Panie Arku - moze Pan tez osobiscie wyslac kolejno tydzien po tygodniu (jesli nie bedzie reakcji) pisma opisujace sytuacje i zaadresowane do komendanta drogowki. Najlepiej wyslac poleconym. Jak po 3 pismach nie bedzie efektu, zadzwonic, zapytac czy dotarly i grzecznie nadmienic, ze poinformuje Pan media o tym iz drogowka ma w powazaniu zycie mieszkancow osiedli poza centum. Gwarantuje, ze zadziala

Korzystajmy z urokow demokracji osobiscie - nikt nie zrobi czegos lepiej dla nas niz my sami Chociaz pisanie listow do Dutkiewicza odnosnie OI efektow nie przynosi a i artykuly w mediach niewiele daja No ale to juz drozsza inwestycja niz wyslanie patrolu

Offline

#58 2012-04-12 20:28:55

Arek

Gość

Re: Co z Mokrym

i to o czym pisałem późną jesienią stało się faktem, utwardzenie uliczek osiedlowych zaczyna odchodzić w nicość

ile ta "inwestycja" wytrzymała? 3 miesiące?

a ktoś tak się kłócił tu na forum, że jest to skuteczne utwardzenie....a Miękinia to się nie zna ;-) na utwardzaniu


Panie Jerzy, wiem, że ma Pan wiele teraz na głowie, bo skutecznie pnie się Pan do góry, czyli plan się realizuje....ale myślę, że powinien Pan złożyć reklamację na wykonanie swojego dzieła, bo jednak szkoda pieniędzy budżetowych topić w błocie, a dziury zaczynają wychodzić i to przysłowiowe błoto też


Chyba Kamil chwalił Jajczarską..nadal chwalisz? ;-), jechałem tam ostatnio, dobrze że mam furę służbową ;-)

#59 2012-04-16 06:41:16

Arek

Gość

Re: Co z Mokrym

Panie Jerzy

a co z tym? przecież to Pana sztandarowy projekt, i cholernie ważny dla nas

http://www.lesnica.org/node/706

#60 2012-04-19 21:18:52

Arek

Gość

Re: Co z Mokrym

Panie Jerzy...wezwałem Pana do tablicy i echo

proszę odpowiedzieć na dwa powyższe moje posty, choćby miała to być odpowiedź : nie wiem, nie znam się, nie potrafię

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.osp-racula.pun.pl www.saas.pun.pl www.rozpierdalaczeciemnosci.pun.pl www.cosiedzialowczoraj.pun.pl www.transport13.pun.pl