#181 2012-03-10 14:46:17

Arek

Gość

Re: Działalność radnego

Bodiniuszu
niestety masz rację, ech

i doprawdy nie wiem co bym wolał, czy podwyżki każdego roku stopniowo czy kiedy doznaję szoku po takim strzale od naszej gminy

dodam jeszcze, że jestem aktywnym obserwatorem i czytaczem, ale nie zauważyłem gdziekolwiek, żeby nasza gmina gdzieś tłumaczyła tą drastyczną podwyżkę.......a gdybym miał informację wcześniej w sposób jaki Bodiniusz mi to podał, to by szoku nie było.....


a Radny Jerzy milczy jak grób...czyli wszystko w normie

#182 2012-03-10 15:51:45

Bodiniusz

Member

Skąd: Złotniki
Zarejestrowany: 2007-03-31
Posty: 414
Punktów :   

Re: Działalność radnego

Nie no wiadomo, że lepiej byłoby płacić mniej niż więcej.
Wiadomo też, że miasto potrzebuje kasy jak powietrza i stąd podwyżka cen biletów (a nie żeby była lepsza komunikacja), maksymalne stawki podatków (a nie żeby była lepsza obsługa nieruchomości) i inne takie.

Przykre, ale tego należało się spodziewać.

Offline

#183 2012-03-11 20:54:15

tolek_88

Member

Skąd: Marszowice
Zarejestrowany: 2007-11-06
Posty: 413
Punktów :   

Re: Działalność radnego

ale za to na Śląsk Wrocław damy lekką rączką 15 baniek... To jak w końcu z tą kasą jest?

Offline

#184 2012-03-14 21:51:47

Bodiniusz

Member

Skąd: Złotniki
Zarejestrowany: 2007-03-31
Posty: 414
Punktów :   

Re: Działalność radnego

Hello. Niedawno przetoczyła się dyskusja (nie pamiętam, czy w tym wątku), w której pisałem że po mieście jeździ się lepiej i mocno mnie atakowaliście.

Ale teraz mam potwierdzenie:

http://www.tvp.pl/wroclaw/aktualnosci/r … ki/6741749

Wg nowych badań jeździ się lepiej niż kiedyś.
A co więcej jest też poprawa w porównaniu z innymi miastami.

I to jest piękne
Życzę wszystkim więcej zadowolenia z życia

Offline

#185 2012-03-15 13:34:22

Jerzy Michalak

Member

Zarejestrowany: 2007-12-02
Posty: 433
Punktów :   -9 

Re: Działalność radnego

Panie Arku,
o sprawie podatków od nieruchomości Bodiniusz podał już wszelkie informacje. Dodam tylko, że Wrocław zastosował stawki określone w rozporządzeniu Ministra Finansów. W tym znaczeniu oceniam, iż jeśli nie wystąpiła pomyłka w naliczeniu wyskości podatku lub zastosowano wadliwą stawkę, odowłanie od otrzymanej decyzji pozbawione jest szans powodzenia.


P.s.
Wczoraj wróciłem z urolpu, stąd opóźnie w udzieleniu odpowiedzi.

Offline

#186 2012-03-15 13:37:27

sffref

Gość

Re: Działalność radnego

I widać nudzi się Pan na sesji rady miejskiej, która powinna się teraz odbywać... pisze puste frazesy, miast działać w naszych sprawach.

#187 2012-03-15 22:23:15

Jerzy Michalak

Member

Zarejestrowany: 2007-12-02
Posty: 433
Punktów :   -9 

Re: Działalność radnego

Pani/ Panie Sffref,

staram się na bierząco informować o mojej pracy w radzie i nie ma chyba konieczności powtarzania tych informacji w tym miejscu. Jeśli jednak życzy sobie Pani/ Pan pełnego sprawozdania z moich działań, bardzo proszę o krótki sygnał na: listy@radnymichalak.pl . Naturalnie zapraszam także na moją stronę internetową: niezmarnujglosu.pl .

Mam także nadzieję, iż wkrótce będę mógł przedstawić kolejną dobrą informację dla naszych Mieszkańców.

Pozdrawiam serdecznie.

Offline

#188 2012-03-30 09:45:06

Zbigniew Wojciechowski

Gość

Re: Działalność radnego

Panie Jurku i Panie Sebastianie
Co słychać w sprawie przejazdu na ul. Konińskiej?

#189 2012-04-04 14:01:19

Sebastian Lorenc

Member

Zarejestrowany: 2010-11-03
Posty: 43
Punktów :   

Re: Działalność radnego

Panie Zbigniewie,

po złożeniu interpelacji zamieszczę ją na mojej stronie

www.facebook.com/seb.lorenc

Odpowiedź zapewne będzie zbliżona do tego, co pan otrzymywał wcześniej, jednak warto przypomnieć urząednikom o istnieniu problemu.

Pozdrawiam,
Sebastian Lorenc
Radny Miasta Wrocławia

Offline

#190 2012-04-04 16:30:49

Bodiniusz

Member

Skąd: Złotniki
Zarejestrowany: 2007-03-31
Posty: 414
Punktów :   

Re: Działalność radnego

Otwierajcie, otwierajcie ten przejazd na Konińskiej.

Niedługo Złotnicka się posypie, to przy rosnącym - zgodnie z oczekiwaniami - ruchu będzie jak znalazł!
Szczególnie po otwarciu kikuta OI+AS bez połączenia z Kosmonautów

Jeśli liczba przejazdów ma być constans, to chętnie oddam ten ze Złotnickiej. Wbrew kłamstwom dyrektora WIM, nie przechodzi przez ten przejazd droga powiatowa, więc nie ma bólu...


Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez Bodiniusz (2012-04-04 16:34:15)

Offline

#191 2012-04-10 22:45:26

Zbigiew Wojciechowski

Gość

Re: Działalność radnego

Panowie Radni
Nie wiecie jak załatwić sprawę - ubierzcie wór pokutny i na klęczkach zasuwajcie do urzędników, może się który zlituje i Wam odpowie. Powodzenia.

#192 2012-04-11 17:37:35

Marco

Gość

Re: Działalność radnego

Nieobecny pan radny, bo zajęty jest innymi sprawami... http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/ … ,id,t.html

Ciekawe, czy pan Jerzy w nowej funkcji coś więcej nam pomoże , czy jak rzeczono w artykule spacyfikuje rady osiedla...

#193 2012-04-17 22:46:50

Kamil Kędzior

Moderator

Zarejestrowany: 2007-03-14
Posty: 520
Punktów :   11 

Re: Działalność radnego

Czekalem dnia kiedy radny Michalak za swe oddanie i sluzalczosc wzgledem Rafala Dutkiewicza zostanie wynagrdzony jakims stanowiskiem. Pistalem o tym nie tak dawno - i co? No i mamy - Dutkiewiczowie wywalili p. Czepila (ktorego swoja droga mimo ze jest z PiSu bardzo chwale jako szefa komisji ds Osiedli) i wsadzili naszego Jurka.

Jerzy - nie wstyd Ci? Powiem krotko i po mesku - szmaciarz jestes i karierowicz. Najpierw sie z Czepilem pokazujesz na imprezach, usciski dloni, pochwaly a potem noz w plecy.

Czy wiecej trzeba cos komentowac?

Ostatnio edytowany przez Kamil Kędzior (2012-04-18 18:27:13)

Offline

#194 2012-04-18 22:48:20

Jerzy Michalak

Member

Zarejestrowany: 2007-12-02
Posty: 433
Punktów :   -9 

Re: Działalność radnego

Kamil, Kamil obawiam się, że psucie obyczajów publicznych wpłynęło i na Twój sposób patrzenia na rzeczywistość. A niestety dość częste jest przekonanie, że ciągłe szkalowanie kogoś, choć bezpodstawne, spowoduje, że coś się do tej osoby jednak "przyczepi". No i jak tu z Tobą dyskutować?
Sto lat temu pewnie byśmy się pojedynkowali.

Offline

#195 2012-04-18 23:24:15

Kamil Kędzior

Moderator

Zarejestrowany: 2007-03-14
Posty: 520
Punktów :   11 

Re: Działalność radnego

Psucie obyczajow? Nie rozmieszaj mnie - psucie obyczajow to jest usuwanie ze stanowiska kogos kto byl naprawde dobry w tym co robil. Na dodatek usuwa sie go na niczym nie poparty wniosek pani Ziebickiej, ktora w niemal kazdym tygodniu wykonuje jakis 'numer popisowy'.

I Ty masz czelnosc pisac mi o psuciu obyczajow? Smieszny jestes i tyle.

Poza tym, ze zarzuciles mi szkalowanie nic wiecej nie masz w temacie do powiedzenia?

To mozesz chociaz o Twoich osiagnieciach jako radnego? Bo poki co to poza pisaniem pisemek i przylozeniem sie do usuniecia Czepila w zamian za ciepla posadke nie masz nam nic do zaoferowania.

Mam nadzieje, ze ta kadencja bedzie Twoja ostatnio bo niestety jestes pomylka wyborcza.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokevapor.pun.pl www.superjunior.pun.pl www.hoxford.pun.pl www.cssnofear.pun.pl www.maxiv.pun.pl