• Index
  •  » Leśnica
  •  » ŚMIECI - znowu popieprzyło Dutkiewicza?

#151 2013-06-14 14:58:47

Bodiniusz

Member

Skąd: Złotniki
Zarejestrowany: 2007-03-31
Posty: 414
Punktów :   

Re: ŚMIECI - znowu popieprzyło Dutkiewicza?

No i tak się rodzi plotka

Wracając do tematu. Panie Jerzy, czy miasto zamierza coś zrobić z tą historią w Albie? (zgłosić do prokuratury, wyciągnąć jakieś sankcje etc.?)

Pozdrawiam

Offline

#152 2013-06-14 15:12:54

Kamil Kędzior

Moderator

Zarejestrowany: 2007-03-14
Posty: 520
Punktów :   11 

Re: ŚMIECI - znowu popieprzyło Dutkiewicza?

Nie wiem czy tak sie rodzi plotka, ale jedno jest pewne, ze niektorzy reprezentuja strasznie niski i infantylny poziom dyskusjii

A co do spraw z Alba to Dutkiewicz juz sie wypowiedzial jakies 2 tygodnie temu- nie zamierza karaz Alby ani wyciagac konsekwencji.
Niech mi jeszcze Jerzy powie, ze to nie jest przestepstwo i zlodziejstwo - okradanie mieszkancow tlumaczac, ze wywowzi sie smieci do Rudnej, a gromadzi sie je na Szczecinskiej pobierajac zawyzone oplaty.

Ostatnio edytowany przez Kamil Kędzior (2013-06-14 15:13:25)

Offline

#153 2013-07-05 10:21:11

Miro

Gość

Re: ŚMIECI - znowu popieprzyło Dutkiewicza?

Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd, Alba na ulicy szczecińskiej posiada przesypownię, tam następuje przeładunek śmieci na pojazdy z naczepami i transport do Rudnej.

pozdrawiam

#154 2013-07-05 19:59:02

Arek

Gość

Re: ŚMIECI - znowu popieprzyło Dutkiewicza?

Miro napisał:

Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd, Alba na ulicy szczecińskiej posiada przesypownię, tam następuje przeładunek śmieci na pojazdy z naczepami i transport do Rudnej.

pozdrawiam

to Pan wprowadza w błąd, przynajmniej usiłuje.

fakty są takie:

1. od 1 stycznia sortownia Alby powinna być zamknięta !!!
2. śmieci powinny w całości jechać do Chemeko
3. Alba sortowała śmieci, odzyskiwała cenne frakcje, reszta syfu jeździła do Jaroszowa i Lubina ( Jaroszów na wtedy nie miał uprawnień RIPOKa, natomiast Ekopartner Lubin nie znajduje się w naszej strefie odpadowej)
3. Alba podniosła ceny Wrocławianom argumentując to wysokim kosztem wywozu do Chemeko, czego i tak nie robiła !!!!!!!!!!!!


Alba zrobiła w konia wszystkich wokoło, zarobiła kasę i taka to pointa....a brak reakcji Rafała D., pomimo zgłoszenia mu przez wojewódzkiego inspektora ochrony środowiska faktu, że Alba złamała prawo i zalecenia cofnięcia koncesji na odbiór odpadów komunalnych, może świadczyć że prezydent i Alba są MOCNO ZAPRZYJAŹNIENI




Panie Jerzy Michalak, zadał pytanie Bodiniusz już dawno temu, halo!!!!
(patrz wyżej)

#155 2013-07-06 09:45:05

Kamil Kędzior

Moderator

Zarejestrowany: 2007-03-14
Posty: 520
Punktów :   11 

Re: ŚMIECI - znowu popieprzyło Dutkiewicza?

Panie Miro - tak sie sklada, ze jestem sprawy dosc blisko wiec wiem co i gdzie wozi Alba

Offline

#156 2013-08-11 14:34:08

Arek

Gość

Re: ŚMIECI - znowu popieprzyło Dutkiewicza?

Panie Jerzy

czekamy na odpowiedzi w wielu wątkach, w wielu tematach

ja wiem, ze niewygodnie się tłumaczyc za idiotę szefa, ale niech ma Pan odwagę

#157 2013-08-11 15:07:18

Piotr

Gość

Re: ŚMIECI - znowu popieprzyło Dutkiewicza?

Normalnie masakra z tymi śmieciami.Zafundowano nam kosmiczne ceny i jeszcze burdel że szkoda mówić.Ta reforma śmieciowa ,to straszna porażka!!!!Czy podzielacie moją opinię?

#158 2013-11-29 09:17:05

Arek

Gość

Re: ŚMIECI - znowu popieprzyło Dutkiewicza?

W najbliższą środę na wniosek radnych klubów Sojuszu Lewicy Demokratycznej i Łódź 2020 zwołana zostanie nadzwyczajna sesja rady miejskiej w sprawie rewolucji śmieciowej. Mimo że prezydent Hanna Zdanowska zapowiedziała, że od 1 stycznia 2014 r. obniży stawki za odbiór odpadów do 9 zł (segregowane) i 14 zł (niesegregowane), radni tych klubów zaproponują jeszcze niższe stawki - 6 zł (odpady segregowane) i 9 zł (niesegregowane). Drugim powodem niepokoju radnych jest fakt, że pieniądze, które miasto zbiera od mieszkańców, nie zaspokajają tylko potrzeb "śmieciowych", wpływa ich do budżetu za dużo. Tymczasem ustawa śmieciowa mówi, że miasto nie ma prawa zarabiać na śmieciach. Ma skalkulować opłaty tak, by pokrywały koszty ich odbioru i utylizacji.


jak to się ma do cholernej stawki 22/33 we Wrocku?




Dutkiewicz i Alba wydymali nas bez trzymanki

#159 2013-12-03 09:25:10

Radian

Member

Zarejestrowany: 2011-04-15
Posty: 32
Punktów :   

Re: ŚMIECI - znowu popieprzyło Dutkiewicza?

Ale u nas pokrywają się koszty - przecież pensje prezesów i dyrektorów też wliczają się do tego...

Offline

#160 2013-12-03 19:16:24

Arek

Gość

Re: ŚMIECI - znowu popieprzyło Dutkiewicza?

Panie Jerzy

a Pana nie interesuje dlaczego większe miasto od naszego ma tak niskie stawki?
Nie korci Pana zbadać temat?
Mógłby Pan zapunktować u byłych i ewentualnych wyborców...to jak? Podejmie Pan rękawicę?

#161 2013-12-15 18:30:03

Arek

Gość

Re: ŚMIECI - znowu popieprzyło Dutkiewicza?

Panie Jerzy

proszę znowu nie udawać, ze Pan tego wpisu widzi, tak jak wcześniej moich wpisów o Albie





Czy Pana ugrupowanie robi cokolwiek aby ulżyć w kwestii wysokości opłat za śmieci swoim podatnikom?

#162 2013-12-19 20:15:01

gość567

Gość

Re: ŚMIECI - znowu popieprzyło Dutkiewicza?

Panie Arku,

tak dla jasności: zdecydowana większość kosztów wywozu odpadów to koszt zagospodarowania w instalacji regionalnej. Te instalacje należą do firm innych niż Alba, więc czemu Pan się jej tak uczepił?

#163 2013-12-19 23:08:01

Kazek

Gość

Re: ŚMIECI - znowu popieprzyło Dutkiewicza?

To jeżeli mamy takie koszty lokalne, to dlaczego nie skorzystamy z usług firm w ościennych gminach?

#164 2013-12-20 05:45:38

Arek

Gość

Re: ŚMIECI - znowu popieprzyło Dutkiewicza?

gość567

nie masz racji, bowiem są 3 instalacje, i należą do Chemeko, Transformers i Veoli
Alba nie ma instalacji.....no chyba, że nadal segreguje śmieci nielegalnie na Szczecińskiej jak to miało miejsce przez pierwsze miesiące tego roku

problemem jest, że Alba "wygrała" wszystkie przetargi we Wrocławiu...PRZY BRAKU OFERT KONKURENCJI!!!!!!!

czy jest ktoś naiwny i wierzy, że nikt nie chciał walczyć o śmieci wrocławskie warte 760 mln zł!!!! ?...bo tylko głupiec traktowałby pojedynczą ofertę Veoli i Sity jako konkurencyjne





Panie Jerzy, jak długo jeszcze będzie Pan chował głowę w piasek....niech chociaż napisze Pan: nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem, itp.

#165 2014-01-07 11:59:28

Arek

Gość

Re: ŚMIECI - znowu popieprzyło Dutkiewicza?

Panie Jerzy

wrócił Pan już do pracy?

czekam na odpowiedź już od listopada

ale ja to nic, Bodiniusz czeka na odpowiedź już od czerwca


to jak, ulżycie swoim podatnikom czy nie?

  • Index
  •  » Leśnica
  •  » ŚMIECI - znowu popieprzyło Dutkiewicza?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.siatkarskagrupa.pun.pl www.ciaza-po-ciaza-obumarla.pun.pl www.prodofdeath.pun.pl www.tekkasquadron.pun.pl www.zslia.pun.pl