• Index
  •  » Leśnica
  •  » ŚMIECI - znowu popieprzyło Dutkiewicza?

#166 2014-01-07 12:18:06

Bodiniusz

Member

Skąd: Złotniki
Zarejestrowany: 2007-03-31
Posty: 414
Punktów :   

Re: ŚMIECI - znowu popieprzyło Dutkiewicza?

Ja już nawet nie pamiętam na co czekam
Ale skoro czekam już od czerwca, to pilniejsza wydaje się odpowiedź do Arka (każdy dzień to procentowo większa zwłoka )

Offline

#167 2014-01-31 10:09:50

Arek

Gość

Re: ŚMIECI - znowu popieprzyło Dutkiewicza?

Panie Jerzy

i co w temacie śmieci słychać?

dostałem właśnie pisemko z Ekosystemu że stawki zostają utrzymane na 2014 rok


co odpisał Panu Adamski? chociaż wysłał Pan obiecane pisemko?

#168 2014-01-31 20:05:04

Jerzy Michalak

Member

Zarejestrowany: 2007-12-02
Posty: 433
Punktów :   -9 

Re: ŚMIECI - znowu popieprzyło Dutkiewicza?

Z prezydentem Adamskim rozmawiałem. Taką samą informację, jaką Pan otrzymał listownie, ja dostałem także. Miasto nie jest teraz gotowe, by dokonać obniżki. Zresztą, tak też informowano od początku- po pierwszym okresie funkcjonowania nowego systemu zostanie przeprowadzone badanie, czy porównanie wpływów i wydatków umożliwia obniżkę. Może z Pańskiej perspektywy (wspominał Pan, że działa w branży utylizacji odpadów, ale w odniesieniu do wąskiego segmentu rynku) taka obniżka jest możliwa, w doniesieniu jednak do całości systemu w chwili obecnej możliwa nie jest.

Offline

#169 2014-02-01 09:12:53

Arek

Gość

Re: ŚMIECI - znowu popieprzyło Dutkiewicza?

Panie Jerzy

tu nie chodzi o moją perspektywę i nie chodzi o to że działam w szeroko pojętej branży odpadowej...aczkolwiek jestem zapewne bardziej świadomy działań ekologicznych oraz ich kosztów niż 99% społeczeństwa - pytam o to wszystko jako zwykły Kowalski, które jest wk.rwiony że płaci najwięcej w Polsce za śmieci !!!!!!!!!!!!!



wrócę wiec do meritum mojego pytania, które Pan oczywiście pominął w swym wywodzie, mianowicie:

dlaczego Łódź obniża podatek śmieciowy do 9 zł ze segregowane śmieci i twierdzi, że przy wyższym poziomie gmina zarabia na odpadach a tego zabrania ustawa a my nie robimy nic  w temacie

to ja się pytam grzecznie:
1. mamy taki niewydolny system że mamy tak drogo?
2. tyle nas kosztuje utrzymanie Ekosystemu? kolejnej spółeczki miejskiej w zarządzie pod partaczem
3/ jakaś inna przyczyna?
4. kiedy Ekosystem opublikuje jakieś dane na temat swoich przychodów, kosztów utrzymania, planowanych działań optymalizujących koszty?

5. mam nadzieję, ze ta spółka nie udzieli pożyczki na WKS Śląsk, jak mają w zwyczaju inne spółki miejskie




nic tu nie jest transparentne








i jak patrzę na ostatnie polityczne działania Rafała D. to wy wszyscy macie zapewnione stołki na kolejną kadencję, więc macie prawo nic nie robić, i tak wygracie wybory - i to jest porażające

#170 2014-02-07 10:30:43

Arek

Gość

Re: ŚMIECI - znowu popieprzyło Dutkiewicza?

Panie Jerzy

jest Pan tak zajęty własną kampanią wyborczą, że nie ma kiedy odpisać?

żeby Panu ułatwić zadanie - nie oczekuję odpowiedzi na wszystkie pytania, bo jak widze nie jest Pan w stanie dźwignąć tematu




proszę dowiedzieć się i odpowiedzieć na jedno fundamentalne pytanie:

kiedy będziemy płacić za śmieci mniej???

#171 2014-02-11 13:59:24

Bodiniusz

Member

Skąd: Złotniki
Zarejestrowany: 2007-03-31
Posty: 414
Punktów :   

Re: ŚMIECI - znowu popieprzyło Dutkiewicza?

No - pytanie jest proste:

- jeszcze nie policzono i dlatego nie ma obniżki (ani podwyżki, hehe)
- policzono i wyszło, że nie ma miejsca na podwyżkę

Offline

  • Index
  •  » Leśnica
  •  » ŚMIECI - znowu popieprzyło Dutkiewicza?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.snipereliteasg.pun.pl www.zdhzarzewie.pun.pl www.rponline.pun.pl www.gownianegowno.pun.pl www.khorinis-liferp.pun.pl