• Index
  •  » Stabłowice
  •  » Budowa osiedla bloków 5 piętrowych przy Piotrkowskiej

#16 2009-03-09 22:54:05

dddddddddddd

Gość

Re: Budowa osiedla bloków 5 piętrowych przy Piotrkowskiej

A Wy b... kiedyś nie stawialiście swoich chat?!!!którędy dowoziliście materiały?!!!pewnie komuś też było nie po nosie!!!i tak tam powstanie osiedle!!!!!!! a wy dostaniecie trochę mniej słońca.najlepiej to te ciężarówki powinny jechac po waszych płotach!a i napiszcie może jeszcze do papieża.pozdrawiam

#17 2009-03-12 10:42:34

male

Member

Skąd: Stabłowice
Zarejestrowany: 2008-10-23
Posty: 10
Punktów :   

Re: Budowa osiedla bloków 5 piętrowych przy Piotrkowskiej

Owszem stawialiśmy domy i będziemy(!), ale tu nie chodzi o dojazdy i uciążliwości budowy - zwyczajnie nie chcemy towarzystwa blokersów i kupy ludzi pętających się po naszych okolicach....Nie po to mieszkańcy osiedla podejmowali w swoim czasie decyzje o budowie domu jednorodzinnego czy szeregówki aby mieć w sąsiedztwie zabudowę wielorodzinną z sześcioma piętrami i towarzystwem podglądaczy w ogródki i okna domów. Zdecydowana większość z nas od bloków właśnie chciała uciec!
A jak będzie trzeba to do Papieża też napiszemy.
pozdrawiam
ps
mam nadzieję, że jesteś gościu dddddddd naiwnym klientem Murapolu lub jeszcze lepiej ich pracownikiem... A może którymś z właścicieli firmy?

Ostatnio edytowany przez male (2009-03-12 12:13:49)

Offline

#18 2009-03-12 18:44:22

Michał

New member

Zarejestrowany: 2008-10-28
Posty: 5
Punktów :   

Re: Budowa osiedla bloków 5 piętrowych przy Piotrkowskiej

Czyżby ktoś z Murapolu się uaktywnił? Nerwy puszczają?

Ostatnio edytowany przez Michał (2009-03-12 18:45:10)

Offline

#19 2009-03-12 21:23:40

sprintek

Member

Zarejestrowany: 2007-07-21
Posty: 176

Re: Budowa osiedla bloków 5 piętrowych przy Piotrkowskiej

Nie nerwy, tylko pieniądze

dddddddddddd, zastanów się 10x a jeżeli to nie pomoże, to podobno dobrym rozwiązaniem jest walnięcie się młotkiem Może zburzymy idąc tym tropem wszystkie budynki w rynku i postawimy tam budynki dające "mniej słońca"??? Hm??? HA! Jest takie coś jak interes społeczny, a budowa nowego osiedla zniszczy pobliski teren pod względem urbanistycznym. Zobacz sobie co postawiono w rynku w 1933 roku (tak, tak- z tymi egipskimi elementami które są umieszczone z odkryciem Troi) i powiedz czy pasuje? To samo jest z tym osiedlem.

Offline

#20 2009-03-18 23:14:44

aaa

Gość

Re: Budowa osiedla bloków 5 piętrowych przy Piotrkowskiej

w odpowiedzi do male


Myślę, że ludzie mają ciekawsze rzeczy do robienia niż podglądanie was - zapatrzonych w siebie. Chyba mylisz czasy, miejsce i okoliczności - obecnie ludzie mieszkający w niskiej zabudowie to nie blokersi tylko Ci których stać na wygodne życie. Zapomniałeś, że budowa domu jest tańsza od ceny jaką trzeba zapłacić za przestronne mieszkanie, za mieszkanie, które zostanie wybudowane przez kogoś innego, za mieszkanie w którym nie trzeba będzie palić w piecu lub dbać w inny sposób o ciepło i ciepłą wodę, bo o wszysytko będą się troszczyć inny. Ludzi mieszkających w blokach poza zapłaceniem rachunków nic więcej nie inteesuje i mogą zając się własnym życiem (a na pewno nie życiem sąsiadów)
Mieszkańców martwi chyba coś innego od mniejszej ilości słońca - problem jest w tym, że będzie w okolicy mieszkać duża liczba ludzi obcych, o których nie będą wiedzieć wszytkiego (jak o swoich obecnych sąsiadach) i tym mieszkającym od I pięta w górę nie będą mogli zaglądać do okien

A w ramach wyjaśnienień nie jestem ani klientem Murapolu ani praconikiem - po prostu drażni mnie ograniczenie niektórych ludzi więc mam nadzieję, że osiedle piękne i duże tam powstanie (a z tego co wiem to ogródki działkowe są już wypowiedziane więc inwestycja będzie się posuwać).

#21 2009-03-19 19:56:21

male

Member

Skąd: Stabłowice
Zarejestrowany: 2008-10-23
Posty: 10
Punktów :   

Re: Budowa osiedla bloków 5 piętrowych przy Piotrkowskiej

Drogi gościu!
Po pierwsze nie sądzę abyśmy się znali i byli  per Ty...Po drugie proponuję poprawić ortografię...
A po trzecie, najważniejsze, proszę mnie nie obrażać zarzucając ograniczenie.

W dyskusję nie zamierzam się wdawać - widzę, że to nie mój poziom.

Offline

#22 2009-04-07 14:12:54

QR

Gość

Re: Budowa osiedla bloków 5 piętrowych przy Piotrkowskiej

Jesteście niczym więcej niż małymi, egoistycznymi, zadufanymi ludzikami.
Macie gdzie mieszkać? To siedźcie cicho i się cieszcie. Inni też szukają swojego miejsca.
Widocznie wasze móźdzki nie są w stanie tego zrozumieć, bo przecież jedyne co się liczy, to żeby był widok z okna. Gratuluję.

#23 2009-04-07 16:13:08

sprintek

Member

Zarejestrowany: 2007-07-21
Posty: 176

Re: Budowa osiedla bloków 5 piętrowych przy Piotrkowskiej

Może tak się zalogujesz a nie wyzywasz nas od egoistów? Czy niszczenie krajobrazu i próba jego ochrony świadczy o tym, że mamy: "móźdzki nie są w stanie tego zrozumieć"? Kolego naucz się poprawnie pisać! Czy według Ciebie zniszczenie dobrej urbanistyki powstającej od wielu lat to dobry kierunek?

Offline

#24 2009-04-07 21:08:55

sąsiad

Gość

Re: Budowa osiedla bloków 5 piętrowych przy Piotrkowskiej

a ja tak czytam i pytam: dlaczego sam Murapol na swoich stronach jako atut lokalizacji podaje: "...Uroku okolicy dodaje mała intensywność zabudowy oraz sąsiedztwo domów jednorodzinnych..." ?
Ja też chciałbym takie uroki zachwać dla siebie.

#25 2009-04-07 22:18:37

male

Member

Skąd: Stabłowice
Zarejestrowany: 2008-10-23
Posty: 10
Punktów :   

Re: Budowa osiedla bloków 5 piętrowych przy Piotrkowskiej

Dla mnie widok z okna jest bardzo ważny...( zniżając się do poziomu pewnego gościa piszę), moździek? jaki móździek przecież go nie posiadam. Trudno się dziwić, że po dniu ciężkiej pracy fajnie jest obserwować ładne  widoki.
A jak obserwuję sobie tą budowę to aż mi się płakać zachciewa z litości dla biednych klientów Murapolu bo mi kaktus na ręku prędzej wyrośnie niż te bloki na koniec pierwszego kwartału następnego roku. Robota idzie im jak krew z nosa...no i te media na które nie ma widoków. I ta woda, która ich stale zalewa.Super!
ps
Jednak podejrzewam, że jesteś pracownikiem tej firmy lub pośrednikiem sprzedającym te chaty.

Offline

#26 2009-04-08 14:32:04

QR

Gość

Re: Budowa osiedla bloków 5 piętrowych przy Piotrkowskiej

taaa, jak się nie ma nic konkretnego do napisania, to zawsze można się przyczepić do literówek - żałosne.
Ale skoro tak, to przeczytaj sobie co napisałeś, bo polonista to z ciebie nie będzie: "Czy niszczenie krajobrazu i próba jego ochrony świadczy o tym, że mamy: "móźdzki nie są w stanie tego zrozumieć"?". Brawo. Mam nadzieję, że powstanie tam niejedno osiedle bloków i że tak pięknie zdrenują teren pod garaże, że wam te domki woda gruntowa podmyje.

#27 2009-04-10 21:07:28

male

Member

Skąd: Stabłowice
Zarejestrowany: 2008-10-23
Posty: 10
Punktów :   

Re: Budowa osiedla bloków 5 piętrowych przy Piotrkowskiej

Bez obaw, nie zdrenują bo nie mają pieniążków a to wydatek kilkuset tysięcy na takiej działce. Zresztą osobiście poinformował mnie o tym człowiek, który robi dla nich roboty tkzw. ziemne, że żydzą. Pompują tą wodę, pompują i nic - znając tutejsze warunki to pod koniec sierpnia ( pod warunkiem że będzie suche lato) będą mogli sobie pokopać. Tymczasem dostaną nakaz przywrócenia stosunków wodno - prawnych a to zastrzeli firmę Murapol....

Offline

#28 2009-04-12 16:35:58

Bloki przy Piotrkowskiej

Gość

Re: Budowa osiedla bloków 5 piętrowych przy Piotrkowskiej

niedziela 12.04.2009 - wodę z wykopów pompują do rowów melioracyjnych - czy aby to zgodne z prawem ? Pozdrawiam

#29 2009-04-22 13:45:47

kama

Gość

Re: Budowa osiedla bloków 5 piętrowych przy Piotrkowskiej

trzeba było sobie wykupić 60 hektarów ziemi to by wam nikt do okien nie zaglądał

#30 2009-05-13 14:55:14

irasiad

Gość

Re: Budowa osiedla bloków 5 piętrowych przy Piotrkowskiej

"niedziela 12.04.2009 - wodę z wykopów pompują do rowów melioracyjnych - czy aby to zgodne z prawem ? Pozdrawiam"
Ciesz się, przynajmniej poprawiają ich drożność!

  • Index
  •  » Stabłowice
  •  » Budowa osiedla bloków 5 piętrowych przy Piotrkowskiej

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sushmitasen.pun.pl www.gra-metin.pun.pl www.tophax.pun.pl www.gp88.pun.pl www.aniolyciemnosci-u9.pun.pl