#1 2007-12-03 00:00:33

Jerzy Michalak

Member

Zarejestrowany: 2007-12-02
Posty: 433
Punktów :   -9 

Przewodniczący Rady Osiedla

Witam Formowiczów,

sporo w Waszych głosach pretensji i żalu. Ale razumiem, sami (radni Osielda) jesteśmy sobie winni, zamiast tłumaczyć i dyskutować nie odwiedzaliśmy (poza dobrymi wyjątkami) tego forum. Mea culpa! Chciaż trochę wkurza mnie, gdy pojawiają się głosy, że Rada nic nie robi.
Dlatego teraz jestem do Waszej dyspozycji. Piszcie, także na mojego maila: listy@radnymichalak.pl, w razie możliwości będę odpowiadał na każdą wątpliwość.

Pozdrawiam

adw. Jerzy Michalak
Przewodniczący Rady
Osiedla Leśnica

Offline

#2 2007-12-14 21:46:46

sprintek

Member

Zarejestrowany: 2007-07-21
Posty: 176

Re: Przewodniczący Rady Osiedla

Dlaczego przy przebudowie boiska przy ul. Kosmonautów wykonuje się kompletną fuszerkę? Przebudowa samej płyty boiska totalnie nic nie zmieni. Dalej będzie to tylko i wyłącznie boisko piłkarskie. Na stadion przychodzi popołudniami zawsze kilku biegaczy, jednak po prostu żużlowa bieżnia nie zawsze nadaje się do biegania. Mają tam położyć mączkę ceglaną, która jak wiadomo, jest jeszcze gorsza od żużlu, ponieważ nie można jej użytkować nawet po drobnym deszczu. Na Kosmonautów powinien powstać lokalny kompleks sportowy, z boiskami do siatkówki i koszykówki. Nie widzę sensu tej przebudowy, jest to tylko 700 tys. wyrzucone w błoto.

Offline

#3 2007-12-15 22:43:23

Jerzy Michalak

Member

Zarejestrowany: 2007-12-02
Posty: 433
Punktów :   -9 

Re: Przewodniczący Rady Osiedla

Czołem Sprintek,

gdybym był złośliwy to odpowiedziałbym na Twoje pytanie ("Dlaczego przy przebudowie boiska przy ul. Kosmonautów wykonuje się kompletną fuszerkę?), albo też na Twoją wątpliwość ("Nie widzę sensu tej przebudowy..."). Ale byłoby to bezproduktywne.

Rozumiem jednak, że postulujesz rozbudowę stadionu przy Kosmonautów, i oczekujesz od Rady Osiedla informacji na ten temat i podjęcia inicjatywy. Ja nie jestem wcale przekonany, czy budowa jednego, dużego lokalnego kompleksu sportowego jest lepsza od budowy bądź rozbudowy mniejszych boisk przyszkolnych (tak np. jak to będzie miało miejsce przy szkole 95 na Stabłowicach gdzie powstanie plac lekkoatletyczny- bieżnia, skocznia do skoków dla itp.).

Ale może się mylę, wartobyłoby o Twoim pomyśle podyskutować. Zapraszam na spotkanie, proponuję przyszły czwartek w RO przy ul. Płońskiego 13, ok. 17.30. Daj znać na prv.

Pozdrawiam

J.M.

Offline

#4 2007-12-27 10:55:27

Kamil Kędzior

Moderator

Zarejestrowany: 2007-03-14
Posty: 520
Punktów :   11 

Re: Przewodniczący Rady Osiedla

Czesc Jurek

Dobrze ze w koncu ktos z rady sie pofatygowal na forum Bo mnie osobiscie tez to denerwowalo ze byl artykul w osiedlowce, bylo pisanie ze teraz to przez forum duzo pozalatwiamy a wyszlo jak wyszlo

No ale jak juz jestes to jestem spokojny To za co sie bierzemy?

Podaj terminy spotkan RO - chetnie wpadne bo mam sprawe

Offline

#5 2007-12-27 20:00:41

Jerzy Michalak

Member

Zarejestrowany: 2007-12-02
Posty: 433
Punktów :   -9 

Re: Przewodniczący Rady Osiedla

Cześć Kamil,

pomysłów jest wiele, wiele już się udał zrobić, a Forum to świetne miejsce może nie na załatwianie poszczególnych spraw, ale informowanie o sprawach do załatwienia.

Cieszę się, że w końcu chcesz się w Radzie pojawić . Zapraszam na 7. stycznia, od 17.00.

Pozdrwiam

Jurek

Offline

#6 2008-03-26 20:34:13

Bodiniusz

Member

Skąd: Złotniki
Zarejestrowany: 2007-03-31
Posty: 414
Punktów :   

Re: Przewodniczący Rady Osiedla

Kamil Kędzior napisał:

No ale jak juz jestes to jestem spokojny To za co sie bierzemy?

I co? Nadal jesteś spokojny? Za coś się udało zabrać? Mi się nie udało ani zabrać, ani doczekać na odpowiedzi.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.transport13.pun.pl www.osp-racula.pun.pl www.pfc2d.pun.pl www.rozpierdalaczeciemnosci.pun.pl www.cosiedzialowczoraj.pun.pl