#16 2013-11-21 20:42:22

Jerzy Michalak

Member

Zarejestrowany: 2007-12-02
Posty: 433
Punktów :   -9 

Re: Blokada Średzkiej

Po pierwsze, Panie Arku, Kamilu nie mogę się z wami zgodzić. Projektujecie na mnie swoją antypatię wobec Prezydenta. Pewnie inni radni miejscy z naszego okręgu w Waszych oczach wypadają lepiej. Może sami będziecie próbować swoich sił w wyborach samorządowych. Dziś jest Dzień Życzliwości, i ja życzę Wam jak najlepiej.

Po drugie, Tolek w innym wątku przypomniał mój program wyborczy i moje zapewnienia z kampanii wyborczej. Zestawienia tego ze stanem realizacji wygląda całkiem dobrze, a przecież kadencja jeszcze się nie skończyła.

Po trzecie, przyjmując mandat zgodziłem się na bycie osobą publiczną. Z tym wiąże się także gotowość do ponoszenia publicznej krytyki. Krytyka to jednak nie to samo co niegrzeczność i małość. Jeśli odnosicie się Panowie do mnie osobiście w sposób obraźliwy i uwłaczający, sami siebie wyłączacie z poważnej, merytorycznej dyskusji. Oczywiście, rozumiem, Internet daje pewną bezosobowość czy anonimowość. Niezależnie od tego, człowiek rozumny powinien się kontrolować.

Offline

#17 2013-11-21 21:43:47

Kazek

Gość

Re: Blokada Średzkiej

Witam,
Panie Jerzy od kiedy urzędy pracują w niedzielę? Czy dzień wydania decyzji to jest jakiś dzień szczególny, że zostanie podjęta decyzja w niedzielę?

Pozdrawiam

#18 2013-11-21 21:54:35

Jerzy Michalak

Member

Zarejestrowany: 2007-12-02
Posty: 433
Punktów :   -9 

Re: Blokada Średzkiej

25 listopada, oczywiście. Poniedziałek. Mój błąd.

Offline

#19 2013-11-21 23:46:16

Bodiniusz

Member

Skąd: Złotniki
Zarejestrowany: 2007-03-31
Posty: 414
Punktów :   

Re: Blokada Średzkiej

A ja się nie wybieram. Szczególnie nie podoba mi się data - jeśli myślicie, że decyzja zmieni się w ciągu 2 dni (a dokładniej w zero godzin roboczych), to się mylicie.
Dobrze, że wiadomo kiedy jest blokada, to sobie spokojnie objadę.

Dziękuję pani JL za rzeczowe informacje. Nie miałem o tym wiedzy - gazety o tym zazwyczaj nie piszą, a stawia to Miasto w innym świetle...

Ostatnio edytowany przez Bodiniusz (2013-11-21 23:47:22)

Offline

#20 2013-11-22 08:50:49

Jacenty

Gość

Re: Blokada Średzkiej

Gorąco kibicowałem tej inicjatywie od początku. Nawet kilka plakatów druknąłem. Namawiałem rodzinę i znajomych. Ale nie przyjdę. Dlaczego? Dlatego, że miała to być oddolna inicjatywa samych mieszkańców, bezpartyjna. Coś pięknego i coś niezwykle cennego. Niestety przerodziło się to, jak mniemam bez wiedzy organizatorów, w wielką akcję na rzecz jednego z radnych miejskich i prezydenta miasta. Oto nagle dzień przed protestem gazety publikują nowe budżety a w nich środki na obwodnicę (w sumie można to też na plus uznać, chwała za to organizatorom protestu), w mediach bryluje pan radny, na fb rzuca datami i podaje ile to nie zostało już zrobione, wrzuca coraz to nowe artykuły, w których to nie mieszkańy, ale właśnie on jest głównym tematem... Nie będę zbijał nikomu kapitału politycznego ot, co i powiem, że nie jestem w tym zdaniu odosobniony.
Pozdrawiam Jacenty

#21 2013-11-22 11:28:49

Kamil Kędzior

Moderator

Zarejestrowany: 2007-03-14
Posty: 520
Punktów :   11 

Re: Blokada Średzkiej

Hahaha...a ja od poczatku przestrzegalem przed radnym Michalakiem, ze bedzie zbijal kapital na tym wydarzeniu.
No coz...juz taki on jest - ludzie mu w twarz pluja, od mowi, ze deszcz pada. Ludzie rzucaja argumentami, ze go... zrobil, a on wie swoje i w mediach stawia sie w swietle wielkiego wojownika o OI.
Prosilem go zeby wsadzil buzie w kubel, bo przez 3 lata nic nie zrobil, ale on tam nie przepusci takiej okazji. Ludzie za niego odwalili robote, zrobili szum, to on sobie teraz pobryluje. A co


Wybraliscie - macie. Pamietajcie ze za rok wybory i nie dajcie sie temu lanserowi zrobic ponownie w jajo

Ja ide, wprawdze jestem chory, ale przyjde chociaz na chwile pochodzic po przejsciu

Offline

#22 2013-11-22 13:40:18

tolek_88

Member

Skąd: Marszowice
Zarejestrowany: 2007-11-06
Posty: 413
Punktów :   

Re: Blokada Średzkiej

Ja sam krytykuję Radnego Michalaka. Natomiast uważam, że trochę przesadzacie. Fakt, że Radny Michalak wyraził poparcie dla inicjatywy, ale akurat moim zdaniem trzymał się jak należ z boku. Wręcz zdjęcie do gazety robił sobie nie Radny Michalak, a radny z Rady Osiedla. Cieszmy się też, że Radny sprintek nie protestuje przeciw protestowi, bo co tam obwodnica Leśnicy, jak ścieżki rowerowe są za wąskie.

A że Bodiniusz nie poprze protestu - czemu się dziwić, wszak najlepszy objazd blokady Leśnicy jest przez Złotnicką

Offline

#23 2013-11-22 16:50:33

abc

Gość

Re: Blokada Średzkiej

Nie znam Was ale odnoszę wrażenie że zachowujecie się jak dzieci-"na złość mamie odmrożę sobie uszy". Cel akcji jest chyba prosty- wymuszenie realizacji obietnicy wyborczej w sprawie budowy obwodnicy Leśnicy.
A tu? Nie pójdę na blokadę, obwodnicy w końcu nie wybudują bo stwierdzą że sami mieszkańcy jej nie chcą (zbyt małe poparcie akcji) ale za to zrobię na złość jakiemuś radnemu.Super.

#24 2013-11-26 20:43:29

znudzony

Gość

Re: Blokada Średzkiej

W związku z brakiem reakcji na nasze protesty i kolejne przesuwanie wydania decyzji..uważam że organizatorzy  blokady Średzkiej powinni ponowić organizację  blokady.I tak aż do skutku......W styczniu znowu się dowiemy że nie ma decyzji bo wymaga wnikliwszej uwagi....to ile będą to badać ..życia nam zabraknie ..Jestem za blokowaniem Średzkiej do skutku....Mam nadzieję ze jesteście Państwo za....

#25 2013-11-29 13:31:35

Bodiniusz

Member

Skąd: Złotniki
Zarejestrowany: 2007-03-31
Posty: 414
Punktów :   

Re: Blokada Średzkiej

No przecież nie daliście im czasu na reakcję

Poza tym spójrzcie prawdzie w oczy - siedzi urzędnik w RDOŚ i ma wydać decyzję. Jest coś niejednoznacznego, więc ma dwa wyjścia: albo poczekać na doszczegółowienie/dosłanie/wyjaśnienie. Albo podłożyć swój tyłek i wydać decyzję. Szczerze - nie podstawiałbym swojego tyłka przeciwko procedurze tylko z tego powodu, że korek w Leśnicy trochę się zwiększył...

Offline

#26 2013-11-29 17:21:44

Arek

Gość

Re: Blokada Średzkiej

jeżeli będzie kolejna blokada to oczywiście będę...chociaż uważam, że bardziej efektywna byłaby blokada UM...urzędnicy wtedy odczuliby to bezpośrednio

plus


kazdego dnia wysyłam maile do RDOŚ ;-)...co by pamiętali o Leśnicy

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.senninowie.pun.pl www.djsoul.pun.pl www.asg.pun.pl www.ee.pun.pl www.zadania.pun.pl