#1 2014-01-27 12:08:13

tolek_88

Member

Skąd: Marszowice
Zarejestrowany: 2007-11-06
Posty: 413
Punktów :   

Leśnica traci Festiwal Dobrego Piwa

Zgodnie z informacją na FB Festiwal Dobrego Piwa będzie na stadionie... co na to Rada Osiedla, co na to nasi radni, co na to CK Zamek? Najważniejsza impreza, na którą zjeżdżało się całe miasto - łzy się cisną na oczy, że to już koniec.

Offline

#2 2014-01-27 13:57:58

Kamil Kędzior

Moderator

Zarejestrowany: 2007-03-14
Posty: 520
Punktów :   11 

Re: Leśnica traci Festiwal Dobrego Piwa

pięknie...moze wogole Lesnice pora odciac od miasta?

Offline

#3 2014-01-27 13:59:13

Jerzy Michalak

Member

Zarejestrowany: 2007-12-02
Posty: 433
Punktów :   -9 

Re: Leśnica traci Festiwal Dobrego Piwa

Fakt, nie ma to jak zimne, dobre piwo w ciepły dzień, ale:

1. organizatorem pozostaje CK Zamek,
2. impreza zaczęła się trochę dusić w naszej Leśnicy,
3. poprzedni festiwal w strugach deszczu, gdy mieliśmy w, zabytkowym przecież parku, mały Woodstok, dał organizatorom do myślenia.

Zatem nie tak daleko od nas, już 9. maja, dobrego piwa będziemy mogli się napić.

Offline

#4 2014-01-27 14:33:35

tolek_88

Member

Skąd: Marszowice
Zarejestrowany: 2007-11-06
Posty: 413
Punktów :   

Re: Leśnica traci Festiwal Dobrego Piwa

aaa, no tak jak się spodziewałem - wypowiedź Jurka interpretuje tak: Miasto wywarło odpowiedni nacisk na CK Zamek, żeby jedną z najlepszych imprez przenieść na stadion...

Offline

#5 2014-01-28 14:05:17

gość9

Gość

Re: Leśnica traci Festiwal Dobrego Piwa

dla mnie ta impreza już się skończyła


do tej pory byłem na każdym festiwalu, ale Zamek robi klimat, park robi klimat, Leśnica robi klimat

a stadion? nie wiem co robi, ale wiem jedno, ma robić kasę, bo tej jak na lekarstwo

#6 2014-01-30 10:23:32

Hirohito

Member

Zarejestrowany: 2012-01-12
Posty: 12
Punktów :   

Re: Leśnica traci Festiwal Dobrego Piwa

Szanowny Pnie Radny

Początek nieco filozoficzny: każdy byt ma naturalną potrzebę rozwoju. Więc ekspansję festiwalu w tym kontekście rozumiem, i tu się z Panem zgadzam, mam jednak kilka pytań:
1. Czy przeniesienie festiwalu z naszego osiedla było wynikiem prośby organizatora?
2. Czy istnieją dane statystyczne określające ile osób wzięło udział ze strony uczestników, wystawców, zwiedzających etc. w poszczególnych latach
3. Czy istnieją dane mówiące jak wiele osób, podmiotów, uczestników, wystawców, zwiedzających etc. może wziąć udział w tego typu imprezie na terenie CK Zamek by nie szkodzić, środowisku, obiektowi, a przede wszystkim samym uczestnikom.
4. Jak decyzja która zapadła ma się do samego osiedla, w sensie biznesowym, wizerunkowym, integracyjnym etc?
5. No i sam stadion, czy ktoś w ogóle ma jakiś pomysł, z Pańskiej drużyny na aktywacje tego miejsca? Oczywiście oprócz „kręcenia” tego i owego na boku, ogłaszaniem hucznie jaka to będzie świetna impreza, koncert, rozdawaniem biletów dla urzędników i znajomych itd. itp.? I jaki jest właściwie bilans w sensie przychody- koszty? na poziomie dajmy na to ostatniego kwartału.

Pozdrawiam

Offline

#7 2014-01-31 10:19:00

obywatel

Gość

Re: Leśnica traci Festiwal Dobrego Piwa

Już nawet nie chce mi się pisać bo to nie ma najmniejszego sensu ....i tak będzie jak sobie Władza zaplanowała ...wiadomo trzeba ratować stadion  a jakim kosztem ...a jakie to ma znaczenie ...

#8 2014-02-12 00:03:25

mr

Gość

Re: Leśnica traci Festiwal Dobrego Piwa

Drodzy forumowicze, rozumiem, że się nie zgadzamy z radnym / wicemarszałkiem Michalakiem w wielu sprawach i wiele oczekuje na jakąś akcję z jego strony, ale NA BOGA - czy Wy naprawdę kiedykolwiek na tym festiwalu byliście?

Przecież ostatni festiwal to była masakra, rozdeptany park przy Zamku, zakorkowana Leśnica i zastawione uliczki, trawniki i chodniki.

Czy Wy naprawdę uważacie, że Zamek jest odpowiednim miejscem na taką imprezę i pragniecie rozdeptania parku i rozjechania każdego metra kwadratowego zieleni byleby tylko festiwal był 'u nas'...

Zamek to nie jest miejsce dla takich masowych imprez.

Pozdrawiam,
Mieszkaniec Leśnicy

#9 2014-02-12 10:05:15

tolek_88

Member

Skąd: Marszowice
Zarejestrowany: 2007-11-06
Posty: 413
Punktów :   

Re: Leśnica traci Festiwal Dobrego Piwa

byliśmy, spotykaliśmy się z ludźmi, którzy dojeżdżali z różnych stron miasta, bo był to jedyny niepowtarzalny klimat i świetna promocja dla Leśnicy. Natomiast drogi forumowiczu 'mr' czy byłeś może na dniu przedszkolaka na stadionie? Porażka, betonowy upał.
FWP to był klimat parku Leśnickiego. Bez tego, to będzie głupawy festyn.

Offline

#10 2014-02-12 12:19:01

starywrocławianin

Gość

Re: Leśnica traci Festiwal Dobrego Piwa

To może ja pogodzę strony: Popatrzyłem na plan zagospodarowania Leśnicy i stwierdzam, że jedynym sensownym miejscem do przeznaczenia na cele rekreacyjno-ekspozycyjne jest teren Żar AG. Moim zdaniem można ten teren zagospodarować do uprawiania sportu, rekreacji czy odpoczynku. Może kiedyś basen, korty tenisowe, pole golfowe itp. Obszar sprzyjający bo w pobliżu las "natura" dobry dojazd - obwodnica ;-)  Tak myślę o przyszłości, inicjatywach obywatelskich itp. Po zagospodarowaniu i festiwal piwny bez problemu można będzie organizować bez obawy o zniszczenie parku czy tłok..... Kwestia dobrego pomysłu i sukcesywnego zagospodarowywania.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ee.pun.pl www.asg.pun.pl www.senninowie.pun.pl www.wrzesien-pazdziernik.pun.pl www.zadania.pun.pl