#1 2015-02-04 18:54:44

Prąd

Gość

Walka ze złodziejami prądu wspulnoty

Nielegalny pobór energii elektrycznej może spowodować porażenia prądem  elektrycznym,o tym wiemy.Opieszałosc Taurona jest dla mnie dziwna,mimo kilkukrotnych zgłoszen nie interweniuje pod podanym adresem.Może Kontrolerzy z firmy energetycznej zajmą się problemem przy ul.Dolnobrzeskiej 46 i zainteresuje ich fakt pobierania prądu na lewo.Mieszka tu 12 rodzin i obawiamy się o to że może dojsc do zwarcia inst, elek,i do pożaru.Prąd po za licznikiem pobierany jest od połowy 2014r a my za to płacimy,dlaczego? Prosze o pomoc.
EDY

#2 2015-02-05 09:02:17

tolek_88

Member

Skąd: Marszowice
Zarejestrowany: 2007-11-06
Posty: 413
Punktów :   

Re: Walka ze złodziejami prądu wspulnoty

widzę, że ktoś Ci ukradł kreskę i górę z "ó"...

Offline

#3 2015-02-05 09:23:39

czytelnik

Gość

Re: Walka ze złodziejami prądu wspulnoty

I to jest właśnie przykład polskiej mentalności ....piszę tu o użytkowniku tolek_88.....żeby tylko szpile wbić co tam czyjś problem ...wreszcie masz o czym pisać gratulacje

#4 2015-02-05 11:23:17

tolek_88

Member

Skąd: Marszowice
Zarejestrowany: 2007-11-06
Posty: 413
Punktów :   

Re: Walka ze złodziejami prądu wspulnoty

Nie chodzi tu drogi czytelniku o szpilę, tylko o podstawowe zasady. Korzystając z forum internetowego powinniśmy obdarzać się przynajmniej minimalnym szacunkiem. Przejawem takiego szacunku jest między innymi pisanie w taki sposób, aby innych czytelników nie bolały oczy. Każda przeglądarka ma możliwości korekty pisowni. I nie chodzi tu o pojedynczy błąd.

Offline

#5 2015-02-05 13:39:02

EDY

New member

Zarejestrowany: 2015-02-04
Posty: 2
Punktów :   

Re: Walka ze złodziejami prądu wspulnoty

Ten błąd-wspulnoty został zauważony i potraktowany z powagą.Niestety użytkownik tolek_88 oczekuje na tym forum jedynie szacunku dla siebie,co wyraził także w swoim poście czytelnik.Dobrym rozwiązaniem jest pisać(385 postów)żeby pisać,a przecież nie po to powstało to forum.

Offline

#6 2015-02-05 16:21:46

tolek_88

Member

Skąd: Marszowice
Zarejestrowany: 2007-11-06
Posty: 413
Punktów :   

Re: Walka ze złodziejami prądu wspulnoty

Użytkownik tolek_88 oczekuje szacunku dla wszystkich użytkowników forum, a nie jedynie dla siebie (trudno to wywnioskować z którejkolwiek wypowiedzi). Użytkownik tolek_88 również nie ma wpływu na to, co wyraził w swoim poście czytelnik, a użytkownik czytelnik może wyrażać najwyżej swoją opinię, a nie to co oczekuje użytkownik tolek_88. Natomiast użytkownik czytelnik jak już, to wyraża opinie o polskiej mentalności, wbijaniu szpili, a nie o tym dla kogo szacunku oczekuje użytkownik tolek_88. Jeśli użytkownikowi tolek_88 uda się ograniczyć niechlujne pisanie postów choćby w jednym przypadku, to z miłą chęcią zniesie wyrzuty i oskarżenia, a nawet informacje po co powstało forum od osób zarejestrowanych wczoraj.
Użytkownik tolek_88 pozdrawia wszystkich.

Ostatnio edytowany przez tolek_88 (2015-02-05 16:22:14)

Offline

#7 2015-02-06 07:22:47

 Arek

Member

Zarejestrowany: 2014-02-24
Posty: 36
Punktów :   

Re: Walka ze złodziejami prądu wspulnoty

na Policję zgłoście
chyba można, w końcu jest to zawiadomienie o przestępstwie




a może Michalak, podobno prawnik, coś doradzi...chociaż raz się na forum jego wpis przyda

Ostatnio edytowany przez Arek (2015-02-06 07:28:28)

Offline

#8 2015-02-06 10:28:40

czytelnik

Gość

Re: Walka ze złodziejami prądu wspulnoty

...i o takiej właśnie mentalności pisałem ......odbiegamy od tematu a zajmujemy się gdzie przecinek ..gdzie o z kreską ( nie twierdze że to nie ma znaczenia ...oczywiście że ma!!)....mamy tutaj  obraz naszej władzy ...czyli nie zajmujemy sie meritum sprawy tylko tym dlaczego ma Pan krawat w paski a nie w kwadraciki ...Pan  tolek_88  gdyby go interesowało meritum napisałby co ma w tej sprawie do powiedzenia..jak problem można rozwiązać ..poczym zwrócił uwagę na błędy czy tez przeoczenia.Ale jego to nie interesuje ..albo nie ma w sprawie nic do powiedzenia..no ale żeby dalej istnieć to robi co robi...żenada kompletna .Ale  my polacy mamy ogromną satysfakcję jeśli tylko możemy właśnie przysłowiową szpilę komuś wbic -wtedy jesteśmy tacy wielcy ....

#9 2015-02-06 10:33:05

tolek_88

Member

Skąd: Marszowice
Zarejestrowany: 2007-11-06
Posty: 413
Punktów :   

Re: Walka ze złodziejami prądu wspulnoty

a Ty co Czytelniku zrobiłeś? napisałeś cokolwiek w temacie oprócz odnoszenia się do mojej osoby? Czy drogi czytelniku, czy jak ktoś wchodzi Ci do domu w ubłoconych butach, to mu zwracasz uwagę, czy pytasz się najpierw po co przyszedł? Skoro nie masz nic do napisania w temacie i jedynie odnoszenie do moich wypowiedzi daje Ci sens istnienia na tym forum, to bardzo proszę pisz przynajmniej Polacy z wielkiej litery.

Offline

#10 2015-02-06 13:43:46

czytelnik

Gość

Re: Walka ze złodziejami prądu wspulnoty

Odniosłem sie tylko do Pańskiej wypowiedzi ...nie mam w temacie nic do powiedzenia więc sie nie wypowiadam..Ale rozumiem że krytykować mi chyba wolno inne wypowiedzi - a może to Pana prywatne forum?I ja tu nie muszę instnieć ..to raczej Pan tu się rozpycha łokciami wszystko i wszystkich krytykując a nie wnosząc merytorycznie nic...Przypomina mi Pan tagiego funkcjonariusza Straży Miejskiej co to to tylko z za krzaków auta zatrzymuje niczego innego nie widząc:)...polacy napisałem celowo z małej litery ..jeśli nie wie Pan dlaczego to proszę wpisać sobie w google takie hasła jak ironia , szyderstwo,drwina .I proszę mi wybaczyć ale nie będę ciągnał tej żenującej dysputy i nie pomogę Panu w nabijaniu sobie postów .

#11 2015-02-06 15:25:04

tolek_88

Member

Skąd: Marszowice
Zarejestrowany: 2007-11-06
Posty: 413
Punktów :   

Re: Walka ze złodziejami prądu wspulnoty

jeśli uważa Pan, że pisanie "Polacy" z małej litery to ironia, to radzę się posiłkować nie tyle google'm co słownikiem. Skoro Panu wolno krytykować inne wypowiedzi, to chyba mi wolno krytykować czyjeś niechlujne posty, prawda? Nigdzie nie napisałem, że to moje prywatne forum, więc ma Pan najwyraźniej jednak kłopoty ze zrozumieniem zarówno moich postów jak i swoich własnych - krytykuje Pan posty nic nie wnoszące do tematu, sam nic nie wnosząc. Również krytykuje Pan moje prawo do krytyki innych, samemu ciągle krytykując. Więcej konsekwencji, ale też luzu i spuszczenia powietrza z balonika.

PS. znaki przestankowe piszemy bezpośrednio po wyrazie, a po nich stawiamy spację. Nie odwrotnie

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fifaturki.pun.pl www.polskiziomserwer.pun.pl www.wielkopolskiots.pun.pl www.polandspeedteam.pun.pl www.asg-mcz.pun.pl