• Index
  •  » Leśnica
  •  » Rada Osiedla Leśnica najlepsza we Wrocławiu!

#1 2010-03-19 19:56:17

Jerzy Michalak

Member

Zarejestrowany: 2007-12-02
Posty: 433
Punktów :   -9 

Rada Osiedla Leśnica najlepsza we Wrocławiu!

Nie chcę się zbytnio chwalić, ale przeczytajcie ten ARTYKUŁ

Pewnie wiele jest jeszcze do zrobienia. Czekam na sugestie co w działaniu Rady można jeszcze poprawić (oczywiście uwzględniając ograniczenia finansowe i organizacyjne), a co już uległo poprawie.

Pozdrawiam

Offline

#2 2010-04-06 20:52:56

Magda

Gość

Re: Rada Osiedla Leśnica najlepsza we Wrocławiu!

co trzeba poprawic?! hymmm....??? ja mieszkam na osiedlu Mokra, które również należy pod Rade Osiedla Leśnica(z tego co wiem ale nie wiem czy Radni o tym wiedzą) i tam nic nie jest i nie było robione od dawnaaaaaaaa wiec tam przydało by się wszystko poprawic a na pewno zainteresowanie Radnych tym Osiedlem.
Ja z Leśnicą oprócz Tego że korzystam z komunikacji miejskiej (która i tak nie działa najlepiej autobusy zatrzymują się pomiędzy przestankami aby dojechac punktualnie do następnego przystanku żeby nie byc 1 minute za wcześnie) nie mam nic wspólnego wiec z pieniędzy jakie Państwo tam inwestujecie nie korzystam  "Mamy ok 45 tys. budżetu rocznie i środki te wydajemy na wsparcie Osiedlowych inicjatyw: dofinansowujemy FESTYNY, fundujemy paczki świąteczne dla dzieci ze świetlic środowiskowych, pomagamy w SPRZĄTANIU OSIEDLA, dokładamy się do OSIEDLOWEJ GAZETY. Wspieramy ZESPOŁY i GRUPY artystyczne a także młodych SPORTOWCÓW. "
Nie rozumiem tylko tego dlaczego nie można pieniędzy jakie Państwo posiadają jakoś sensownie rozdzielic na Osiedla które potrzebują aby w nie zainwestowac tylko inwestujecie w jakieś dziwne rzeczy jw.?!

#3 2010-04-07 08:39:56

Aol

Gość

Re: Rada Osiedla Leśnica najlepsza we Wrocławiu!

Panie Jerzy, nie doceniam Pana poczucia humoru

w sprawie istotnej dla wszystkich osiedli będących po jurysdykcją Naszej/Waszej Rady jest woda w ustach

Jerzy Michalak napisał:

Przepraszam, jeszcze nie mam pełnych informacji. W poniedziałek ...

zapewne Pan wie do czego jest ten cytat...więc najwyższa pora aby rada przestała być bezradna

i proszę nie pisać o braku możliwości decyzyjnych, kompetencyjnych, finansowych, etc.etc. bo wtedy się zastanawiam jaki był Pana i reszty grupy Radnych cel udziału w tejże Radzie

  • Index
  •  » Leśnica
  •  » Rada Osiedla Leśnica najlepsza we Wrocławiu!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.odk1.pun.pl www.babskie.pun.pl www.gastronomiauwm.pun.pl www.pedagogikagrc.pun.pl www.stickhero.pun.pl