#271 2012-07-12 15:41:28

JL

Administrator

Zarejestrowany: 2010-09-14
Posty: 74
Punktów :   

Re: Działalność radnego

Szanowni Państwo,
Jerzy,
Przesłuchałam nagranie z sesji i zawiadamiam, że Jurek nie powiedział, że jest właścicielem działek przy Olbrachtowskiej. Powiedział, że wraz z żoną jest inwestorem. Mój błąd, przepraszam. Na swoje usprawiedliwienie dodam, że podczas sesji nie padło żadne stwierdzenie dotyczące własności działki. Nikt z nas też o to nie zapytał. A Jurek tak przekonywująco opowiadał o budowie, działce itd., że przez myśl nie przeszło mi, że może ona nie należeć do niego. Chyba podobne wrażenie mieli pozostali radni, bo również nikt z nich nie zwrócił mi na to uwagi. Możliwe też, że nie uważali tego za szczególnie istotne. A brak uwag do protokołu ze strony Jurka wzięłam za dobrą monetę. Niestety nie mogę zmienić zapisów protokołu, notatkę na stronie już poprawiłam.
J.Lisowska

Offline

#272 2012-07-12 21:28:17

Jerzy Michalak

Member

Zarejestrowany: 2007-12-02
Posty: 433
Punktów :   -9 

Re: Działalność radnego

Asiu, nie masz sobie nic do zarzucenia, i tak robisz świetną robotę protokołując sesje rady. Na kwestię dojazdu do działki w czasie budowy nie ma żadnego wpływu to kto jest właścicielem działki, ale to kto jest inwestorem, tj. ten kto decyduje o procesie budowlanym. Dlatego na sesję przyszedłem ja w zastępstwie żony, nie zaś jej rodzice, którzy o sprawie mają tylko wiedzę ogólną. I nie ma w tym nic nadzwyczajnego, że na etapie budowy funkcje właściciela działki i inwestora są rozdzielone.

Naturalnie na sesję przyszedłem także aby "pobrylować", co jest, o czym mnie Kamil co raz skuteczniej przekonuje, moim głównym zajęciem zawodowym i hobby jednocześnie.

Offline

#273 2012-07-13 06:14:01

Arek

Gość

Re: Działalność radnego

Jerzy Michalak napisał:

Asiu, nie masz sobie nic do zarzucenia, i tak robisz świetną robotę protokołując sesje rady. Na kwestię dojazdu do działki w czasie budowy nie ma żadnego wpływu to kto jest właścicielem działki, ale to kto jest inwestorem, tj. ten kto decyduje o procesie budowlanym. Dlatego na sesję przyszedłem ja w zastępstwie żony, nie zaś jej rodzice, którzy o sprawie mają tylko wiedzę ogólną. I nie ma w tym nic nadzwyczajnego, że na etapie budowy funkcje właściciela działki i inwestora są rozdzielone.

Naturalnie na sesję przyszedłem także aby "pobrylować", co jest, o czym mnie Kamil co raz skuteczniej przekonuje, moim głównym zajęciem zawodowym i hobby jednocześnie.

sytuacja sie wyjaśniła, ale niestety nie dzięki Panu...a to Panu powinno najbardziej na wyjaśnieniu zależeć

uprawia Pan nadal polityczno-prawniczy bełkot, z którego niewiele wynika

#274 2012-07-13 09:45:36

Bodiniusz

Member

Skąd: Złotniki
Zarejestrowany: 2007-03-31
Posty: 414
Punktów :   

Re: Działalność radnego

Panie Arku, trochę Pan przegina. Powinno być Panu łyso, że opluwal Pan jadem człowieka, który okazał się niewinny. A teraz nawet zamiast spuścić oczy, jeśli nawet nie przeprosić, brnie Pan dalej. Wstyd.

Offline

#275 2012-07-13 09:52:18

Arek

Gość

Re: Działalność radnego

Bodiniusz napisał:

Panie Arku, trochę Pan przegina. Powinno być Panu łyso, że opluwal Pan jadem człowieka, który okazał się niewinny. A teraz nawet zamiast spuścić oczy, jeśli nawet nie przeprosić, brnie Pan dalej. Wstyd.

niech Pan pokaże chociaż jedno miejsce w którym oplułem....bo Pan też widzę czyta wybiórczo...wszystko widzę jest dobrze dopóki u Pana pod domem nie jeżdżą za szybko


a Pan Jerzy nie zrobił nic aby wyjaśnić wątpliwości...i nadal olewa nasze pytania...patrz ostatnie pytanie Kamila o bilety

#276 2012-07-13 15:19:49

Bodiniusz

Member

Skąd: Złotniki
Zarejestrowany: 2007-03-31
Posty: 414
Punktów :   

Re: Działalność radnego

Chocby post #267 i inne z podtekstami. Albo nawet powyzszy do mnie - kwestia ruchu na Zlotnickiej jest przeze mnie powtarzana czesto, bo jest istotna z punktu widzenia bezpieczenstwa, a dzialania miasta maja charakter celowego dzialania w przeciwna strone. Plus jawne klamstwa urzednikow (w pismach podpisanych nazwiskiem).
Jak Pan dobrze poszuka, to znajdzie Pan rowniez moje negatywne zdanie o masie innych rzeczy.
Mam tez na koncie pare sukcesow - rzeczy ktore dla dobra ogolu zostaly jednak zrobione. Ale tak, glownie z okolicy mojego podworka.

Natomiast co do Waszego jezdzenia po radnym Michalaku (z ta dzialka, biletami, Dutkiewiczem itd) to po prostu zenada. I tyle na ten temat.

Offline

#277 2012-07-13 17:43:55

Kamil Kędzior

Moderator

Zarejestrowany: 2007-03-14
Posty: 520
Punktów :   11 

Re: Działalność radnego

Jerzy odpowiada tylko na te pytania na ktore chce

Offline

#278 2012-07-13 21:35:18

Kędzior!

Gość

Re: Działalność radnego

Tego Pana Kędziora powinno się już dawno temu usunąć z tego forum. Za bardzo panocek pyskaty!

#279 2012-07-13 22:05:01

Kamil Kędzior

Moderator

Zarejestrowany: 2007-03-14
Posty: 520
Punktów :   11 

Re: Działalność radnego

a moze bys cos wniosl/wniosla do dyskusji? no i miloby bylo sie przedstawic pani(e) tusiek@gmail.com

Ostatnio edytowany przez Kamil Kędzior (2012-07-13 22:06:40)

Offline

#280 2012-07-14 13:50:49

Jerzy Michalak

Member

Zarejestrowany: 2007-12-02
Posty: 433
Punktów :   -9 

Re: Działalność radnego

Jeszcze w kwestii biletów na Euro (choć już o tym chyba pisałem): radni mogli kupić po dwa bilety w cenach regularnych, tj. po 280 lub 480 zł.

Gwoli informacji: wyjeżdżam brylować na spływ kajakowy, przez tydzień nie będę zatem obecny na forum. Wtorkowy dyżur odbywa się normalnie, biura porad obywatelskich działają, za wyjątkiem biura w Maślicach.   

Dobrego tygodnia pracującym i wypoczywającym.

Offline

#281 2012-07-14 21:41:07

Arek

Gość

Re: Działalność radnego

Arek napisał:

Jerzy Michalak napisał:

Panie Arku, czego Pan nie wie? Proszę przeczytać moje poprzednie posty, wydaje się, że wszystko już w nich wyjaśniłem.

Pan sobie jednak kpi ze mnie. To niech Pan poczyta dokładnie powyższe posty i się do niech ustosunkuje


sieje Pan dezinformację!!!

gdzie Pan tu widzi cokolwiek niegodnego?


jeżeli człowiek piastujący stanowisko publiczne olewa pytania, uchyla się od odpowiedzi to Pan się dziwi że się wkurzamy?

tylko i wyłącznie dzięki Pani Lisowskiej wiemy jaka jest prawda, zresztą jest ona na korzyśc Pana Jerzego - on nie zrobił NIC aby wyjaśnić sprawę - więc Bodiniuszu, czytaj WSZYSTKO
ja, Tolek, Kamil zadaliśmy to samo pytanie, ZERO odpowiedzi!!!


i niech Pan spojrzy na inne tematy na tym forum, Radny Michalak permanentnie unika odpowiedzi na nasze pytania!!!!

niech napisze nam raz tutaj publicznie, że nie może pisac przeciwko swojemu szefowi Rafałowi D. i się od niego odczepimy

#282 2012-07-14 21:43:05

Arek

Gość

Re: Działalność radnego

http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/ … ,id,t.html

a tutaj macie kolejną dawkę informacji jak wspaniale zarządza stadionem miasto....płakać czy śmiać się?

mi nie jest do śmiechu, bo to m.in moje podatki idą w diabły!

#283 2012-07-14 22:17:28

Bodiniusz

Member

Skąd: Złotniki
Zarejestrowany: 2007-03-31
Posty: 414
Punktów :   

Re: Działalność radnego

Co do działki, pisał wiele razy, do kogo należy i jaka jest jego rola.
Co do biletów, tuż nad Pana postem są informacje, o które pytaliście.

Mam nadzieję, że p. Jerzy nie wziął internetu na kajaki i sobie odpocznie od Waszych postów

Jeszcze dla jasności - nie głosowałem na radnego Michalaka, ani na nikogo z jego listy wyborczej i nadal bym nie głosował. Mam swoje zdanie nt. sytuacji w mieście - widzę co dzieje się złego (również dzięki forom), a co dobrego.
Kłopot w tym, że wzięliście sobie chyba za bardzo do serca zdanie z Barei, żeby plusy nie przesłoniły minusów
A przede wszystkim nie podobają mi się personalne wycieczki wobec człowieka, niezależnie z jakiej partii/ugrupowania by był.

Ale ok, miałem się nie wdawać w tę dyskusję.
Pozdrawiam
B.

Offline

#284 2012-07-15 20:56:38

Kamil Kędzior

Moderator

Zarejestrowany: 2007-03-14
Posty: 520
Punktów :   11 

Re: Działalność radnego

Jerzy Michalak napisał:

Jeszcze w kwestii biletów na Euro (choć już o tym chyba pisałem): radni mogli kupić po dwa bilety w cenach regularnych, tj. po 280 lub 480 zł.

Gwoli informacji: wyjeżdżam brylować na spływ kajakowy, przez tydzień nie będę zatem obecny na forum. Wtorkowy dyżur odbywa się normalnie, biura porad obywatelskich działają, za wyjątkiem biura w Maślicach.   

Dobrego tygodnia pracującym i wypoczywającym.

Znowu odpowiadasz na pytanie nie tak jak zostalo zadane - pytalem o bilety DARMOWE jakie otrzymalo miasto - czy zostaly rozdysponowane dla dzieci tak jak obiecywal prezydent Dutkiewicz?

Offline

#285 2012-08-09 15:16:51

Jerzy Michalak

Member

Zarejestrowany: 2007-12-02
Posty: 433
Punktów :   -9 

Re: Działalność radnego

Poprosiłem Panią Dyrektor Urbanek o zestawienie inwestycji na naszych osiedlach w ostatnich latach. Wychodzi na to, że Leśnica wcale nie jest taka "ostatnia": http://www.wroclaw.pl/lesnica_bezpieczn … sza,.dhtml
Nie zachłystuję się liczbami, wiem, że prawdziwy oddech da nam dopiero obwodnica, ale 150 km wyremontowanych na naszych Osiedlach dróg robi wrażenie.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.xenoxmt2.pun.pl www.everquest.pun.pl www.labradory.pun.pl www.k800icentrum.pun.pl www.adresapokalisy.pun.pl