#286 2012-08-09 15:34:33

tolek_88

Member

Skąd: Marszowice
Zarejestrowany: 2007-11-06
Posty: 413
Punktów :   

Re: Działalność radnego

W planach na najbliższe lata czeka do zrobienia ciąg pieszo-rowerowy wzdłuż ul. Marszowickiej. Planuje się, że budowa tego odcinka potrwa do przyszłego roku.

To zdanie brzmi, jakby budowa była na ukończeniu haha. Skoro budowa potrwa do przyszłego roku to kiedy się rozpocznie? za 2 lata? ;-) Jurku, to jest poważne pytanie, skoro planujecie ukończyć budowę do przyszłego roku, to datę rozpoczęcia chyba znacie tym bardziej.

Offline

#287 2012-08-09 16:12:10

Kamil Kędzior

Moderator

Zarejestrowany: 2007-03-14
Posty: 520
Punktów :   11 

Re: Działalność radnego

Odpowiesz w koncu co stalo sie z DARMOWYMI biletemi na mecze E2012 ktore mialy dostac dzieci, czy dalej bedziesz lawirowal i zmienial tematy odpowiadajac na te pytania, ktore sa dla Ciebie wygodne?

Offline

#288 2012-08-09 22:55:00

JM alter ego

Gość

Re: Działalność radnego

Naiwny jesteś?

Radny Ci nie odpowie, za to sam nagle wrzuci zastępczy temat, jak to nam jest fajnie, tylko my o tym nie wiemy...

#289 2012-08-10 15:22:15

Bodiniusz

Member

Skąd: Złotniki
Zarejestrowany: 2007-03-31
Posty: 414
Punktów :   

Re: Działalność radnego

A jak dokładniej jest z planami dla Alei Stabłowickiej? Ona powstanie tylko od Granicznej do Osi Inkubacji? A dalej do kozmonautów może kiedyś?

Pozdrawiam

Offline

#290 2012-08-12 21:29:11

Jerzy Michalak

Member

Zarejestrowany: 2007-12-02
Posty: 433
Punktów :   -9 

Re: Działalność radnego

1.Ścieżka rowerowa na Marszowice.

Dokładnego terminu rozpoczęcia realizacji nie znam. Moim  pierwszym zadaniem jest doprowadzić do tego, by zadanie nie "wypadło z finansowania" w 2013 r.. Po drugie, chciałbym wypracować kompromis w kwestii zbudowania w pierwszej kolejności etapu od Leśnicy do Osiedla Malowniczego. Tu droga jest pozbawiona jakiegokolwiek pobocza, jest przez to najniebezpieczniej.

2. Obwodnica Leśnicy w latach 2013- 2015 to:

- Oś Inkubacji od ul. Średzkiej do Alei Stabłowickiej- Aleja Stabłowicka od Osi Inkubacji do ul.Granicznej
- Jedna jezdnia z jednostronnym chodnikiem i ścieżką rowerową
- Oświetlenie
- Jeden obiekt mostowy
- Dwa wiadukty   

3. Pytania Kamila są tendencyjne Nie wiem, czy jakieś bilety miały być przeznaczone dla dzieci, a jeśli tak, to czy zostały dzieciom przekazane. Kamil stracił dla mnie jakąkolwiek wiarygodność, po tym jak nawet słowem komentarza nie zająknął się w sprawie (poruszanej na tym forum) zasiadania przez naszego radnego (Sebastiana Lorenza) w radzie nadzorczej spółki publicznej. Sebastiana nie krytykuję, znam człowieka, w kompetencje nie wątpię. Wyobrażam sobie tylko, jaką krucjatę podjąłby Kamil, gdybym to ja został do takiej rady powołany. Wy pewnie także

Offline

#291 2012-08-12 22:19:29

Bodiniusz

Member

Skąd: Złotniki
Zarejestrowany: 2007-03-31
Posty: 414
Punktów :   

Re: Działalność radnego

Jerzy Michalak napisał:

2. Obwodnica Leśnicy w latach 2013- 2015 to:

- Oś Inkubacji od ul. Średzkiej do Alei Stabłowickiej- Aleja Stabłowicka od Osi Inkubacji do ul.Granicznej

Dla mnie nawet AS (od Kosmonautów)+OI to nie była obwodnica Leśnicy.
A to, co wyżej to już zupełne nieporozumienie...

Ani nie jest to obwodnica Leśnicy (brakuje AS od OI do Kosmonautów). Ani dojazd od Średzkiej/Żaru do AOW (brakuje OI od AS do Granicznej). To co to właściwie jest? Dojazd do lotniska dla Średzian???

No i już rozumiem dlaczego tyle kasy miasto włożyło w Piołunową (droga przez pola i śmietniska), dlaczego nakazało obniżenie progów na Złotnickiej (uliczka dojazdowa, teren zamieszkania - czyli właściwie chodnik, max speed 20km/h i pierwszeństwo pieszych), a nie np. na Żwirowej (mimo, że to droga powiatowa, normalna ulica z ograniczeniem do 30km/h); dlaczego w ogóle nie ma progów na Złotnickiej między Wielkopolską a Żwirową...
bo to właśnie nowo rysująca się obwodnica Leśnicy: Złotnicka, Piołunowa, OI.

Oj, nie ładnie. I bardzo niebezpiecznie...

Offline

#292 2012-08-12 22:34:23

Jerzy Michalak

Member

Zarejestrowany: 2007-12-02
Posty: 433
Punktów :   -9 

Re: Działalność radnego

Postaram się wrzucić mapę, może to wyjaśni więcej.

Offline

#293 2012-08-13 19:43:33

Bodiniusz

Member

Skąd: Złotniki
Zarejestrowany: 2007-03-31
Posty: 414
Punktów :   

Re: Działalność radnego

Proszę. Mapka poniżej.
Nie będzie czerwonego kawałka, czyli Leśnicy nie objedziemy. Chyba, że niebieskim kawałkiem, co oznacza masakrę.

Również dojazd do AOW będzie taki sobie - skoro nie robią AS od OI do Kosmonautów, to mogli zupełnie odpuścić AS i lepiej zrobić OI do Granicznej!

http://img35.imageshack.us/img35/2632/obwlesnicy1.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Ostatnio edytowany przez Bodiniusz (2012-08-13 19:45:27)

Offline

#294 2012-08-13 20:47:00

krysia_w7

Member

Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 29
Punktów :   

Re: Działalność radnego

Czy DK 94 będzie omijała Średzką?

Offline

#295 2012-08-13 21:33:45

Kamil Kędzior

Moderator

Zarejestrowany: 2007-03-14
Posty: 520
Punktów :   11 

Re: Działalność radnego

Jerzy Michalak napisał:

1.Ścieżka rowerowa na Marszowice.
3. Pytania Kamila są tendencyjne Nie wiem, czy jakieś bilety miały być przeznaczone dla dzieci, a jeśli tak, to czy zostały dzieciom przekazane. Kamil stracił dla mnie jakąkolwiek wiarygodność, po tym jak nawet słowem komentarza nie zająknął się w sprawie (poruszanej na tym forum) zasiadania przez naszego radnego (Sebastiana Lorenza) w radzie nadzorczej spółki publicznej. Sebastiana nie krytykuję, znam człowieka, w kompetencje nie wątpię. Wyobrażam sobie tylko, jaką krucjatę podjąłby Kamil, gdybym to ja został do takiej rady powołany. Wy pewnie także

Jestes radnym wiec jesli Cie pytam to jakbys mial jaja i charakter, to bys wystosowal stosowne pismo do UM i samego prezydenta o to co sie z biletami stalo. Ale ze charakteru kompletnie nie masz i postawic sie Dutkiewiczowi nie potrafisz to szukasz glupich tlumaczen. A mnie mowisz, ze jestem tendencyjny bo nie skomentowalem czegos tam. No nie badz smieszny panie radny. Co ja mam komentowac kazdy post na tym forum. Nawet nie wiem o czym Ty piszesz wogole? Co mnie obchodzi gdzie Sebastian zasiada - wogole pierwsze slysze? Co ja jestem jego adwokatem?

Czlowieku - zejdz na ziemie i nie szukaj sobie kretynskich powodow zeby nie odpowiadac na moje pytania.  Stwierdzenie Twoje jest po prostu dziecinne - prawie jak z piaskownicy - Nie odpowiem na Twoje pytania bo masz zielone skarpety. Bardziej kretynskiego wykrecenia sie od odpowiedzi nie slyszalem. Ale majac na uwadze, ze zadajesz sie z Czuma nie dziwi mnie to. On slynie z rownie idiotycznych tlumaczen i kretactwa.

Kolejny raz pokazales ze tak naprawde masz nas w dupie. Odpowiadasz na pytanie na ktore chcesz odpowiadac, a na niewygodne znajdujesz debilne wytlumaczenia lub zbywasz milczeniem. Po raz n-ty Ci powiem publicznie - karierowicz jestes i leser. Ale niestety tylko takie wijace sie piskorze jak Ty robia kariere w polityce, dlatego ja sobie dalem z tym spokoj. Za porzadny jestem zeby sie w to bagno pchac. Ale tacy jak Ty czuja sie tam jak ryba w wodzie. A ze Ty potrafisz nieomal jak Rysiu Czarnecki ustawiac sie tak do wiatru jak zawieje to moze daleko zajedziesz. Mimo, ze wiele nie potrafisz.

Wiec miej chlopie jaja, nie zachowuj sie jak cipa, i jasno odpowiedz na pytanie o bilety.

k

Offline

#296 2012-08-13 21:41:14

Bodiniusz

Member

Skąd: Złotniki
Zarejestrowany: 2007-03-31
Posty: 414
Punktów :   

Re: Działalność radnego

krysia_w7 napisał:

Czy DK 94 będzie omijała Średzką?

Tego nie wie nikt... kłopot jest z tym, co zrobić za Graniczną...
Z niewiadomych przyczyn miasto boi się puścić Strzegomską.

Offline

#297 2012-08-13 22:11:29

Janek

Gość

Re: Działalność radnego

nawiazujac do powyzszej wypowiedzi kamila kedziora, proponuje bojkot kamila, nie odpisujmy na chamskie wypowiedzi, udawajmy, ze wogole sie nie wypowiada, bo jego poziom jest zalosny, szkoda gadac........

#298 2012-08-14 09:54:40

Zbigniew Wojciechowski

Gość

Re: Działalność radnego

Widzę ,że poziom dyskusji na tym forum sięgnął dna. Kiedyś obiecywałem sobie, że nie będę więcej pisał ,teraz obiecuję sobie , że przestanę czytać. Ale nim to zrobię to kilka słów.
Drodzy Leśniczanie łatwo sie krytykuje, ale odpowiedzcie sobie co sami zrobiliście w sprawie obwodnicy lub choćby chodnika do Marszowic. Ile to napisaliście petycji czy zorganizowaliście demonstracji?
Nic tylko posty na forum.Jak była okazja zapoznać się z projektem chodnika to w siedzibie Rady Osiedlla nikt się nie pojawił. A teraz najnowsza sprawa , opracowywany jest  miejscowy plan zagospodarowania dla tzw.WUWY2. Za zjazdem z autostrady w kierunku Leśnicy powstanie osiedle mieszkaniowe na 5 , 8 lub nawet 10 tys. mieszkańców, być może z wieżowcami . Czy ktoś zainteresował się sprawą. Może złożył wnioski do planu. Na publicznej dyskusji nad planem byli tylko przedstawiciele mieszkańców Żernik Nowych , choć jest ich tylko 800. A gdzie ponad 20 tys. mieszkańców całego osiedla Leśnica.Jakie stanowisko w sprawie planu ma zająć radny Michalak  czy Rada Osiedla?.Gardłować na forum to zbyt mało aby coś zwojować . Howgh

#299 2012-08-14 11:49:02

Kamil Kędzior

Moderator

Zarejestrowany: 2007-03-14
Posty: 520
Punktów :   11 

Re: Działalność radnego

Dlatego szanowny Panie Janku ja sie do polityki nie nadaje - bo jak mi cos na sercu lezy to wale prosto z mostu a nie owijam w ladne slowa jak to robie radny Michalak. 1000 pieknych slow, a 0 konkretow. Niech sie pochwali swoimi osiagnieciami dla Lesnicy. Bo przez blisko 2 lata napisal pare pisemek i listow do gazet z ktorych nie ma rzadnego efektu.

Bojkotowac Pan sobie oczywiscie mozesz, nie zmieni to jednak faktu, ze radny Michalak nadal pozostanie karierowiczem i lanserem.

Offline

#300 2012-08-15 08:54:03

Janek

Gość

Re: Działalność radnego

Zbigniew Wojciechowski napisał:

A teraz najnowsza sprawa , opracowywany jest  miejscowy plan zagospodarowania dla tzw.WUWY2. Za zjazdem z autostrady w kierunku Leśnicy powstanie osiedle mieszkaniowe na 5 , 8 lub nawet 10 tys. mieszkańców, być może z wieżowcami . Czy ktoś zainteresował się sprawą. Może złożył wnioski do planu. Na publicznej dyskusji nad planem byli tylko przedstawiciele mieszkańców Żernik Nowych , choć jest ich tylko 800. A gdzie ponad 20 tys. mieszkańców całego osiedla Leśnica.Jakie stanowisko w sprawie planu ma zająć radny Michalak  czy Rada Osiedla?.Gardłować na forum to zbyt mało aby coś zwojować . Howgh

Bardzo fajny pomysł z Wuwa2, wieżowce będą pasowały do terenu przy autostradzie i przy stadionie. Gdzie i do kiedy można składać uwagi do planu? Dobrze by było go pochwalić, żeby jakieś lobby anty-rozwojowe nie zablokowały tego pomysłu.

A slyszał coś ktoś o jakiś planach likwidacji tego całego pola kukurydzy co rosnie przy kosmonautów? okropnie to wyglada, mogliby wreszcie zaczac to zabudowywac czyms, bo wstyd troszke, ze w miescie takie cos jeszcze jest ..........

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokevapor.pun.pl www.maxiv.pun.pl www.hoxford.pun.pl www.cssnofear.pun.pl www.slownik.pun.pl