#1 2007-10-17 13:32:01

allin

Member

Skąd: Stabełki
Zarejestrowany: 2007-01-31
Posty: 36
Punktów :   

LIST DO RADY OSIEDLA

Jako że niezmiernie mnie irytuje brak jakiegokolwiek zainteresowania Rady Osiedla tym co dzieje się na forum, postanowiłem korzystając z formularza dostępnego na stronie Rady, wysłać zapytanie o zaistniałą sytuację. Niestety - formularz nie działa, tak więc jestem zmuszony list wkleić tutaj. Boję się jednak że tak jak na wszystkie nasze posty, tak i na niego nie będzie żadnej reakcji....

"Witam serdecznie,

mam takie pytanie - od dłuższego czasu istnieje forum, na którym Rada Osiedla ku mojemu zaskoczeniu kompletnie się nie udziela. Ludzie piszą co jest nie tak, zadają pytania, proszą o pomoc i... zero reakcji z Państwa strony. Kompletnie tego nie rozumiem... wybieramy Was po to żebyście nas reprezentowali i walczyli w naszym (i swoim również) interesie - czyż nie tak? No chyba że RO jest tylko po to żeby spotkać się od czasu do czasu przy kawce i pogadać. Z tego co przeczytałem na stronie Rady, oprócz niedawnej zmiany kierownictwa, która miała miejsce we wrześniu tego roku, od marca nie działo się kompletnie nic (a przynajmniej nic takiego w "aktualnościach" nie zauważyłem)... W tym czasie mieliście 15 (!!!) spotkań (tak wynika z "terminarza")... Chciałbym w końcu uzyskać odpowiedź - co zrobiliście w tym czasie? - bo cała sytuacja jest dla mnie zdumiewająca. Jeśli jest inaczej i praca wre to napiszcie nam o tym na forum - chętnie się dowiemy   "co w trawie piszczy". Pozdrawiam i liczę na jakąś reakcję."




Napiszcie czy tylko mnie to irytuje?
Pozdrawiam wszystkich serdecznie


Wszystkie Ryśki to fajne chłopy

Offline

 

#2 2007-10-17 22:30:02

sprintek

Member

Zarejestrowany: 2007-07-21
Posty: 176

Re: LIST DO RADY OSIEDLA

To irytuje każdego, a władza ma to tam, gdzie słońce nie sięga. ROL- Razem okradniemy Leśnicę??, czy Rada Osiedla Leśnica?? Sam już nie wiem Grr..

Offline

 

#3 2007-11-06 12:08:45

nietoper

Member

Zarejestrowany: 2007-01-30
Posty: 22
Punktów :   

Re: LIST DO RADY OSIEDLA

Popieram i przyłączam się do listu Allina. Rada totalnie olała to forum i wyborców. Kiedyś na tym forum jeden z członków rady na moje pytanie dotyczące działań rady(a właściwie ich braku) http://lesnica.pun.pl/viewtopic.php?id=35 oraz http://lesnica.pun.pl/viewtopic.php?id=8 odpowiedział bym przyszedł do siedziby rady i tam dostane do wglądu dokumenty, które świadczą o pracy Rady Osiedla. Ja nie chce oglądać dokumentów! Ja chcę iśc ulicą i widzieć konkretne efekty działań radnych, kótrych wybierałem. Bardzo proszę członków rady o informacje na tymże forum co zrobili dla osiedla podczas swojego urzędowania i gdzie można zweyfikować ich działania.

Ostatnio edytowany przez nietoper (2007-11-06 13:43:11)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.asg.pun.pl www.zadania.pun.pl www.wrzesien-pazdziernik.pun.pl www.senninowie.pun.pl www.ee.pun.pl