#511 2013-05-24 11:56:42

tolek_88

Member

Skąd: Marszowice
Zarejestrowany: 2007-11-06
Posty: 413
Punktów :   

Re: Działalność radnego

Kamil, ale widocznie intencją władzy nie jest danie MIESZKAŃCOM prawa do decydowania własnymi pieniędzmi, ale zrobienie durnego plebiscytu.

Offline

#512 2013-06-04 16:48:44

Lustrator-weryfikator

Gość

Re: Działalność radnego

Pojawiło się oświadczenie majątkowe Radnego za 2012.

W porównaniu z oświadczeniem za 2011 istotnie zauważalne jest, że:
- przybyło mieszkanie,
- wzrosły oszczędności gotówkowe,
- drastycznie!  spadł dochód z umów o dzieło i zleceń mimo, że przychód z tego tytułu wzrósł (może jakiś błąd pisarski został popełniony bo dziwnie to wygląda w porównaniu z poprzednim oświadczeniem).

#513 2013-06-04 17:50:22

Bodiniusz

Member

Skąd: Złotniki
Zarejestrowany: 2007-03-31
Posty: 414
Punktów :   

Re: Działalność radnego

Zaglądajcie sobie ludziska we własne gacie, a nie sprawdzacie innych.
Celowo nigdy nie zaglądam w zeznania majątkowe na żadnym szczeblu. A już szczególnie na tak niskim nie powinny być ujawniane.
Sfera prywatna radnego Jerzego to jego sprawa, nie moja.

Pozdrawiam

Offline

#514 2013-06-04 23:54:12

yeek

Member

Zarejestrowany: 2012-12-09
Posty: 16
Punktów :   

Re: Działalność radnego

Lustrator-weryfikator napisał:

Pojawiło się oświadczenie majątkowe Radnego za 2012.

W porównaniu z oświadczeniem za 2011 istotnie zauważalne jest, że:

żenada chłopie że ja pierdziele - opublikuj teraz swoje zeznania i sobie posprawdzamy, co masz i co ci przybyło


jeśli masz się czym pochwalić

Offline

#515 2013-07-11 19:08:17

Kamil Kędzior

Moderator

Zarejestrowany: 2007-03-14
Posty: 520
Punktów :   11 

Re: Działalność radnego

Offline

#516 2013-07-11 22:13:13

Arek

Gość

Re: Działalność radnego

cel uświęca środki





a ja wczoraj zadałem sobie wiele trudu, żeby znaleźć PSZOK na Michalczyka, czyli punk selektywnej zbiórki odpadów komunalnych - pieprzony Ekosystem robi wszystko, żeby o nich źle pisać/mówić

wyobraźcie sobie, że nie ma żadnego oznakowania!!!!!!!!!! jak tam trafić
w końcu wszedłem do siedziby Ekosystemu, zapytałem ochroniarza, bo konsultantki były zajęte, a ten mi rzecze, żebym cofnął się około 100m i wjechał w bramę na której jest tabliczka "ZAKAZ WJAZDU".....i to rzeczywiście był PSZOK ;-)

więc moje gratulacje, kolesiostwo Rafała D. stworzyło spółkę dla Małysy, a Małysa nawet na własnym podwórku nie potrafi prostych rzeczy zrobić

więc Panie Radny Michalak, niech zajmie się lepiej pożytecznymi sprawami, niech Pan szepnie na ucho koleżce prezesowi, że jest nieudacznikiem...albo szepnie Rafałkowi, żeby wywalił na zbity pysk Adamskiego i Małysę

#517 2013-07-11 22:36:50

Jerzy Michalak

Member

Zarejestrowany: 2007-12-02
Posty: 433
Punktów :   -9 

Re: Działalność radnego

Jeśli stwierdziłby, że nowy system działa bez zarzutu, to skłamałbym.

Uważam jednak, że Wrocław wprowadzając nowe prawo, tj. m.in. prawidłowo rozpisując przetargi i w terminie wyłaniając firmy oczyszczające jest za to karany. W niektórych innych miastach samorządy zignorowały ustawę, i przynajmniej nikt nie stawia im zarzutu, że system w pełni nie działa.

Po drugie, zanim zaczniemy dyskutować o stanie we Wrocławiu zapraszam do zapoznania się z raportem prezydenta Adamskiego: http://klubdutkiewicza.pl/wiceprezydent … ie-smieci/

Offline

#518 2013-07-12 09:51:32

Arek

Gość

Re: Działalność radnego

w jaki sposób Wrocław jest karany?

bo nie rozumiem


te dane, które przytacza Adamski w swoim raporcie niekoniecznie musza być prawdziwe, aczkolwiek nie mam na to dowodów...ponieważ:
1. tak naprawdę nie wiadomo ile wcześniej śmieci wyjeżdzało z Wrocławia, obsługiwało ten teren wiele firm, i zapewne wiele odpadów lądowało na wysypiskach bez dokumentów. Więc mówienie teraz że wyjeżdza więcej śmieci o konkretną liczbę jest sporym nadużyciem
2. nie bez kozery Alba stworzyła konsorcja tylko z tymi firmami, które są właścicielami RIPOKów.....pozostaje mi tylko ufać w prawdziwość prowadzonych przez nie dokumentacji, ale po akcji jaką odwaliła Alba w tym roku, można śmiało wysnuć wniosek że nie są uczciwi i są w stanie tworzyć kreatywną dokumentację
3. wciąż nie określił się Pan, a jest Pan prawnikiem co do sytuacji z oszustwem jakie Alba zrobiła w tym roku
4. mój wpis powyzej dotyczył prostej sprawy, oznakowania PSZOKa, czyli jednego z podstawowych projektów jakie realizuje Ekosystem...a Pan że dwa koła ma ten samochód sprawne, czyli najbezpieczniej jest uogólnić

#519 2013-07-12 13:18:52

Kamil Kędzior

Moderator

Zarejestrowany: 2007-03-14
Posty: 520
Punktów :   11 

Re: Działalność radnego

hahaha...bajkopisarz Adamski - powinien razem z Dutkiewiczem dzieciom bajki czytac przed Dworcem Glownym

Offline

#520 2013-08-02 17:39:44

tolek_88

Member

Skąd: Marszowice
Zarejestrowany: 2007-11-06
Posty: 413
Punktów :   

Re: Działalność radnego

powiedzcie mi proszę, że te listy to piszę jakiś gimnazjalista zatrudniony w biurze Jurka, a nie on sam... bo inaczej to idzie się załamać. poziom przepychanki z podwórka...
http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/ … ,id,t.html

Offline

#521 2013-08-02 18:35:09

Arek

Gość

Re: Działalność radnego

Radny Michalak niestety nam tu nie raczy odpowiedzieć, czekam na odpowiedź na mój powyższy post już jakiś czas


Ulicy Batorego też nie skomentuje

#522 2013-08-07 16:13:51

Bodiniusz

Member

Skąd: Złotniki
Zarejestrowany: 2007-03-31
Posty: 414
Punktów :   

Re: Działalność radnego

Dla mnie Batorego to też zła wiadomość. Ponownie wzmoże się ruch na obecnej alternatywie A.S. która jest ewenementem we Wrocku (a może i w PL): strefa ruchu, bez chodnika, droga do szkoły, a połączona i używana jak zwykła przelotówka (szczególnie po obniżeniu progów).

Ale mimo to zgadzam się z decyzją o rozebraniu nawierzchni - do mnie argument nietrwałości nawierzchni i możliwych kłopotów z tego wynikających trafia....

Offline

#523 2013-08-07 18:06:48

Kamil Kędzior

Moderator

Zarejestrowany: 2007-03-14
Posty: 520
Punktów :   11 

Re: Działalność radnego

Bo najlepiej jest cos rozpie.... zamiast o to zadbac (vide baseny np. na Oporowie).
Wydaje sie miliony na idiotyczne projekty, a nie potrafi sie zadbac o ulice Batorego. Przeciez juz za chwileczke, juz za momencik (hahaha!!!) bedzie OI wiec moznaby zadbac o Batorego ten rok czy poltora (bo podobno za tyle bedzie OI) - no chyba ze urzednicy wiedza, ze o Batorego musieliby dbac nieco dluzej...

Offline

#524 2013-09-03 14:26:46

Arek

Gość

Re: Działalność radnego

Co o takich wynikach sondy sądzą współpracownicy prezydenta Dutkiewicza? - Uważam, że takie sondaże nie są wiarygodne. Biorą w nich udział osoby, które już są zaangażowane. Te rzeczywiste sympatie możemy odczytywać w wynikach badań opinii publicznej. Te wyniki jednoznacznie pokazują, że większą sympatią wrocławian cieszy się urzędujący prezydent - mówi Jerzy Michalak, jeden z liderów Klubu Radnych Rafała Dutkiewicza. - Żeby się zdystansować od sondy, sam zagłosowałem na marszałka i poprosiłem swoich znajomych o to samo - przekonuje Michalak



tutaj z forum zniknął, kilka osób zadało pytania i czeka na odpowiedź...ale teraz to już tylko dziennikarze mają dojście do niego...uleciał jak prezydent

#525 2013-09-05 15:07:52

tolek_88

Member

Skąd: Marszowice
Zarejestrowany: 2007-11-06
Posty: 413
Punktów :   

Re: Działalność radnego

bo tu na forum pytania zadają osoby, które już są zaangażowane. Te rzeczywiste pytania zadają tylko światli dziennikarze.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.asg-mcz.pun.pl www.polandspeedteam.pun.pl www.wielkopolskiots.pun.pl www.polskiziomserwer.pun.pl www.fifaturki.pun.pl